Naša mamamia

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

8. mar 2006 11:18

Dobra, boljša, najboljša je naša mamamia. Zdravje in sreča sta bisera dva, naj ti v življenju sledita oba. Pa na zdravje, čeprav z jabolčnim sokom. Važno je s kom in ne s čim. lp Julija

-goga-  

član od: 16.8.2005

sporočila: 154

8. mar 2006 11:25

Mamamia, moj poklon Lep dan vsem ženam in dekletom kar nas je tu zbranih! gogy

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

8. mar 2006 11:38

Mamamia Prijatelji so kot zvezde - ne vidišjih vedno, a veš, da so nekje tam... Za vedno! Vrana

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

8. mar 2006 11:39

Čisto mimogrede - naš Jernej tudi danes praznuje 8. marec (ha,ha), še nič novih receptov z današnjim datumom!!!!!!!!! Galja

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

8. mar 2006 11:39

Mamamia hvala za vse in sončka še naprej v življenju. Vsem "kuharicam" pa iskrene čestitke, "kuharjem" pa lep pozdrav. Sabrina

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

8. mar 2006 11:50

galja je napisal/a:
Čisto mimogrede - naš Jernej tudi danes praznuje 8. marec (ha,ha), še nič novih receptov z današnjim datumom!!!!!!!!! Galja
Morda pa lika, kuha, pomiva, sesa, otroka previja, išče najlepšo rožico za svojo najdražjo... , kdo bi ob vsem tem še na nove recepte in službo mislil... Ognjic

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

8. mar 2006 12:06

Mentorica,klepetulja iz MB Mamamia prva asociacija > debela ženščina opasana z tistim tavelikim črnim predpasnikom in ruto, zadaj zvezano na glavi, za šporhertom (štedilnik) na drva, okrog nje pa trop otrok. Seveda dedec z nogami na mizi , flaško piva v roki in cajtngami v naročju spada zraven. Ko pa jo spoznaš,si prijetno razočaran nad svojo sliko iz misli. Moje prvo zasebno sp. na Kul.Sl. je bilo namenjeno njej. Citiram: opazil sem tvoje prebliske na forumu in zato te prosim... Od takrat jo imam na tapeti in jo vedno znova nekaj prosim.Povratne inf. poznate vsi. Drage forumke, naredite si ta dan lep,če vam ga ne bodo drugi , saj je to VAŠ DAN Imejte se > siba P.S.: mamamia,NI in memoriam Ja, podobno asociacijo jeimel že nekdo pred mano,zato bo nekaj na tem.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. mar 2006 12:31

Ja, Siba, bo nekaj na tvojih besedah: debela sem bila in zdaj nisem več, "šporhet" je od plinskega do steklokeramičnega, vmes pa še na drva, če sem že pri mami v letni kuhinji; trop otrok okoli mene - ja, dva moja, pa dva nečaka, se včasih zgodi; kuhla v roki - tudi ni čisto brez podlage, glede moža nisi tako zelo mimo udaril, le da nog ne daje na mizo ampak se razpotegne po trosedu...pa mu je odpuščeno, ker ko omagam, se dela loti on. Klepetulja sem vedno bila - moja mama pravi, da ji je bog dal jezik zato, da govori z njim, ne pa da je tiho.... Ja, dan si bomo naredile lep, pa ne samod anašnjega mapka še mnoge druge, pa še vi moški boste imeli kaj od tega. Saj veš - če smo me zadovoljne, so zadovoljnji tudi ljudje okoli nas... In memoriama pa mi res še ni treba pisat...Pred nekaj dnevi mi je nekdo na enem od forumov napisal nekaj v stilu: Raca gagasta, kaj te še ni pobrala ptičja gripa....Ko sem to doma povedala, so bruhnili v smeh in pripomnili, da me pa ta res ne pozna dobro. Sicer bi vedel, da mene ni tako lahko pokončati...Ali kot je r ekel naš prijatelj mojemu možu (po mojih lanskih boleznih in operaciji): Se mi zdi, da po naravni poti ne bo šlo, bo treba malo pospešit... Skratka, imejte se, uživajte, radi se imejmo, mislimo pozitivno...POLEPŠALI STE MI DAN!!!!! Mamamia mamamia

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

8. mar 2006 12:33

Mamamia, tudi z moje strani en lep pozdrav. Imam kar slabo vest, ker zgleda tako, kot da sem se malo potuhnila. Pa ni tako, le časa vedno primanjkuje. S kulinariko sem pa seveda še vedno na tekočem. Pridružujem pa se vsem, ki so o tebi izrazili najlepše želje; sem prebrala vse strani na to temo. Lep dan želim vsem na Kulinariki! Palma

karmenalex  

član od: 29.10.2003

sporočila: 143

8. mar 2006 12:54

Mamamii čisto petico, ostalim prav tako, ker ste vse O.K., Matjažu hvala za čestitke in čimprejšnje okrevanje...Lep dan vsem, pozdrav! Karmen V.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti