Kako narediti dobro in enostavno torto ...pomoc

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

18. apr 2006 18:33

jelcy, ta krema je slišat dobra, a je zelo kisla, ker je iz jogurta? Teka

Tatjana Bergant  

član od: 27.2.2006

sporočila: 49

18. apr 2006 19:46

Po moje tole ni kislo, pa še sladkor dodaš. Jogurtove kreme ali pa torte so ponavadi osvežilne in zelloooo dobre!! Tatjana Bergant

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. apr 2006 19:54

Lahko pritrdim Tatjani. Nedavno sem sama delala kremo iz jagod in jogurta - navadnega -, dodala sem samo žlico sladkorja, pa krema ni bila nič kisla (naredila sem jo z jagodami, ki zdaj še niso tako zelo sladke kot v pravi sezoni). Zelo osvežilne in lahke so jogurtove kreme. Mamamia mamamia

janja512  

član od: 9.2.2003

sporočila: 282

18. apr 2006 21:18

Jaz pa za barvanje smetane in krem uporabljam jedilne barve- koncentrirane- dodam le par kapljic. Janja Mihalj

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

19. apr 2006 8:26

Jaz sem predvčerajšnjim pekla tole torto. Zelo so jo hvalili in še zelo enostavno in hitro jo je pripraviti. http://www.kulinarika.net/baze/receptirezultati.asp?kat Biskvit sem prepojila z jagodnim sokom, namesto sladkorja sem v kremo vmešala nekaj žlic jagodne marmelade, na vrhu torte pa nadevala odtaljene jagode in jih prelila z želatino kuhano na soku, ki je odtekel jagodam pri taljenju. Njami! LP, Katjuška

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti