Pomoč pri pripravi svinjske ribice

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

2. mar 2006 22:20

jade je napisal/a:
Ne nisem še nikoli jedla s slivami ampak nekako ne verjamem, da bi nam bilo všeč, sladke slive in meso, no ne vem. jade
Pa se splača poskusit. Pri nas sadje večkrat kombiniramo z mesom. Sploh suhe slive, še večkrat ananas iz kompota, ali pa recimo piščanec z medom in limono. Nena

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

2. mar 2006 23:23

Pri narezkih poleg pršuta vedno ponudim tudi pomarančo, pa nikoli ne ostane... Pri siru pa na kockice narezano jabolko, ki tudi mrkne... Pa med na piščancu... (Pred paniranjem meso, ki ga začinim "prejšnji večer", namažem z medom, potem pa moka, jajce, drobtinice...olje...želodček....širok nasmeh....smrčanje...kdaj pa kdaj....) In, če smo že pri medu, namesto sladkorja v hrenovi omaki... pa čebulni, (ta je najboljša na karameli....)... ampak - med je bolj zdrav... Pozdravček! Vrana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. mar 2006 10:36

Jaz pa k sirom obvezno dodam grozdje in orehova jedrca, poleg jabolk seveda. Pa olive, jasno. In drugi jedo, jaz pa glodam jabolka...Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti