Obrazložitev imen

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

9. mar 2006 11:52

Palma je napisal/a:
kokos je napisal/a:
Palma je napisal/a:
Moj nick je pa nastal v trenutku, ko sem se prvič prijavila na kul-slo. Ker sem morala napisati eno uporabniško ime, mi je v trenutku padlo na pamet palma in sem to kar vpisala. Nič posebnega torej. Glede ljubkovalnih besed okoli mama in ata, pa je pri nas prav hecno. Ko hoče najin sinek, kaj doseči pri atiju, se mu prikupiti ali pa ga samo spraviti v dobro voljo, potem ga pokliče "aaaaatika", potem se mu še spravi na kolena, pa okoli vratu........ "Aaaaatika" se potem čist razneži in kar topi, pa četudi je poprej bil slabe volje. Jaz sem pa kar največkrat "mamca". Ko pa ga ne "ubogam", pa na kratko mama. Lep dan vsem! Palma
Ej, palma, a veš kok sm bla pa jaz jezna, ko mi to ime ni prijelo?! No, sej, ko je pa vsaj kokos prijelo sem bila pa boljše volje! kokos
Ej, kokos upam, da se res nisi preveč sekirala zaradi tega. Če dobro pogledaš, sem se tudi skoraj celo leto prej prijavila na Kul-slo. Če bi združili svoje kuharsko znanje, bi mogoče nastalo kaj prav izvirnega. Obožujem pa vse kar vsebuje kokos. Lep dan! Palma
Palma, saj ni bilo tako hudo, ampak čist vseeno mi pa tudi ni bilo, ker palme tako obožujem že od malega pa sploh ne vem zakaj. Bogsigavedi kaj sem bila v prejšnjem življenju. Tudi jaz pa obožujem jedi s kokosom. Sicer pa: kdor prej pride, prej melje! kokos

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

9. mar 2006 12:41

Ja, kokos to bo to! Jaz pa vem kaj sem bila v prejšnjem življenju. Sigurno opica, ker imam še bolj kot kokos, rada banaaaaannnnneeeeee. No vidiš, pa imava nekaj skupnega, ha, ha, ha. Palma

ovcka  

član od: 30.8.2005

sporočila: 66

9. mar 2006 16:45

Meni je iz ene risanke bila vsec kaca, ki so jo klicali kacolina pa sem to vtipkala. Drugače je moj vzdevek ovčka, tako so me začeli klicati zaradi mojih kodrov. Bi si rada spremenila uporabniško ime, ampak ne znam. Se to sploh lahko naredi? kacolina

krizanka22  

član od: 1.10.2005

sporočila: 86

9. mar 2006 17:49

Jaz pa zelo rada rešujem križanke, poleg kuhanja in gobelinov. krizanka22

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

9. mar 2006 18:03

Kacolina, če bi se rada preimenovala, lepo prosi Jerneja. Gotovo ti bo ustregel. (Govorim iz lastnih izkušenj.) Blanchy

Nena  

član od: 2.10.2001

sporočila: 98

9. mar 2006 20:50

Ko je bil moj brat še bratec, je bilo moje ime zanj pretrd oreh in sem postala Nena. Začasno. Zdaj to ime včasih uporabim kot uporabniško. Nena

ovcka  

član od: 30.8.2005

sporočila: 66

10. mar 2006 9:32

Hvala za nasvet Blanchy! Imam novo uporabniško ime, pa še plus paket sem si naročila. Joj, kako fino! Lp, ovcka

mojka  

član od: 4.6.2005

sporočila: 95

10. mar 2006 10:11

Moje ime je bilo seveda zasedeno. Pa sem se vpisala tako kot me včasih pokliče kdo iz tujine (jim je strašno težko izgovoriti Mojca), pa še čisto simpatično mi je. Je pa tako dejansko ime tudi eni deklici iz vasi. lp, mojka

chirimoj(c)a  

član od: 7.12.2005

sporočila: 5

10. mar 2006 11:22

Tudi jaz sem enostavno želela biti Mojca-brez vseh dodatkov in številk. Ker to ni bilo mogoče, sem malo pobrskala po imenih eksotičnega sadja, dodala eno črko in tako dobila svoj nick. Lp vsem. chirimoj(c)a

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

10. mar 2006 11:34

Pri tipkanju imena sem se ustavila, ker Nena ni šlo več skozi. Pa je nastalo kot je. Drugače sem Nevenka. LP McNena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti