Obrazložitev imen

shumnick  

član od: 5.3.2006

sporočila: 40

7. mar 2006 22:33

Trenutno malo razvpiti shumnick sem bolj dolgocajten in uporabljam izključno nadimka sičnik in šumnik, ker me jezi, da kljukic v nickih ne moreš uporabljati, poleg tega jih tudi ni na moji tastaturi, ker sem prelen, da bi nabavil novo. In če sedaj napišeš sičnik ali šumnik po angleško, sichnick shumnick, se v obeh skriva besedica nick, kar je namen vaje in za povrh si je zelo lahko zapomniti. shumnick

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

8. mar 2006 0:42

miha-ela je napisal/a:
Moje ime je Mihaela. Ko sem se prijavljala je bilo zasedeno, pa sem po liniji najmanšega napora dodala med zloge črtico. Tako se prijavljam na vseh forumih, ker se že pojavlja teta Rozi LP Miha-ela[ocala] miha-ela
Sem mislila,da sta dva: Miha in Ela. Aki

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

8. mar 2006 10:04

shumnick je napisal/a:
...In če sedaj napišeš sičnik ali šumnik po angleško, sichnick shumnick...
...bi Anglež to najverjetneje prebral ŠAMNIK... boljši približek bi bil mogoče shoomnick... Jaz sem pa tudi brez domišljije- ob prijavi se nisem drugega spomnila kot ime in začetnica priimka, to je to. LP, V.

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

8. mar 2006 10:14

moj nick je ime karakterja iz ene online igrce :) Marjeta Žniderčič

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

8. mar 2006 10:39

Meni je ime Marija. Ime miia pa mi je všeč, ker me je sestrična vedno tako klicala, seveda ko sem bila še majhna. in tako mi je ime ostalo v spominu. miia

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

8. mar 2006 10:57

Tudi jaz nisem bila nič izvirna, tako me kličejo nekateri doma in da ni bilo čisto "navadno" majči, sem ime malo "poangležila"... maychi

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

8. mar 2006 12:42

kokos je napisal/a:
Palma je napisal/a:
Moj nick je pa nastal v trenutku, ko sem se prvič prijavila na kul-slo. Ker sem morala napisati eno uporabniško ime, mi je v trenutku padlo na pamet palma in sem to kar vpisala. Nič posebnega torej. Glede ljubkovalnih besed okoli mama in ata, pa je pri nas prav hecno. Ko hoče najin sinek, kaj doseči pri atiju, se mu prikupiti ali pa ga samo spraviti v dobro voljo, potem ga pokliče "aaaaatika", potem se mu še spravi na kolena, pa okoli vratu........ "Aaaaatika" se potem čist razneži in kar topi, pa četudi je poprej bil slabe volje. Jaz sem pa kar največkrat "mamca". Ko pa ga ne "ubogam", pa na kratko mama. Lep dan vsem! Palma
Ej, palma, a veš kok sm bla pa jaz jezna, ko mi to ime ni prijelo?! No, sej, ko je pa vsaj kokos prijelo sem bila pa boljše volje! kokos
Ej, kokos upam, da se res nisi preveč sekirala zaradi tega. Če dobro pogledaš, sem se tudi skoraj celo leto prej prijavila na Kul-slo. Če bi združili svoje kuharsko znanje, bi mogoče nastalo kaj prav izvirnega. Obožujem pa vse kar vsebuje kokos. Lep dan! Palma

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

8. mar 2006 13:36

Pa še jaz na kratko povem, da sem ribica po horoskopu (ribica in zlata ribica je bilo zasedeno), rojstni dan praznujem zadnji dan marčevih id, kot so me učili pri zgodovini in niso zgodovinarji odkrili spet česa novega. V resnici mi je ime Sonja kot še dvema drugima članicama kot mi je znano. Spet preveč klepetam. Odhajam!!! riba-ribica

mara12  

član od: 7.12.2005

sporočila: 88

8. mar 2006 22:18

Še kot otrok nisem marala svojega imena "Marta",ker ga delim z sestrično.NIkoli nisva vedele katero kličejo na katero se jezijo.Na mamo sem bila zelo huda.Sosedova deklica Mara, njeno ime mi je bilo zelo všeč. Številka 12 pa je datum rojstva. LP Marta mara12

Marcipan  

član od: 29.12.2005

sporočila: 26

9. mar 2006 9:24

Jaz pa obožujem marcipan. Ko sem bila majhna sem skoraj vse bonbone v bonbonjeri obgrizla, da sem ugotovila kateri je polnjen z marcipanom. Mmmm ... Lep dan! Marcipan Sporočilo je spremenil(a) Marcipan dne 09. mar 2006 09:25:20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti