Keramika proti plinu!

roksa  

član od: 13.2.2006

sporočila: 2

tema odprta - 14. feb 2006 1:28 | ogledi: 2.299 | odgovori: 5

Kaj menite, ali keramična plošča lahko nadomesti električno ploščo oz. plin? Mi imamo doma (poleg pečice seveda) le keramično ploščo in sem prepričan, da bi nekatere stvari bolje pripravil na pravem ognju. Kar se pa električne plošče tiče, pa pomoje ni neke bistene razlike glede na keramiko.

...in pika

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. feb 2006 9:24

Kot je rekla že VilmaS, veliko smo že debatirali o tem in ugotovili, da je vse pač stvar pričakovanj in tudi navad. Eni prisegajo na plin, eni na steklokermaiko (tudi jaz sem med temi), kar pa je odptega ognja pa si damo duška čez leto, ko lahko kaj kuhamo in pečemo tudi zunaj. Plinu sem se sicer odrekla s pomislekom, ko pa sem izksuila steklokermaiko, ne grem na plin nikdar več. Ampka to je moja izkušnja, kar precej drugih članov foruma ima raje plin. Saj pravim- stvar navade in pričakovanj. Pozdrav, mamamia mamamia

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

16. feb 2006 17:36

Hojla! Sama sem vrsto let pripravljala hrano na plinskem štedilniku, potem pa štiri leta na keramični plošči. Takoj, ko je bila priložnost, sem se vrnila k plinu. Vas zanima sinov komentar? Njami, palačinke na plinu!...mmmm Verjetno so jedi, ki jih bolje pripravimo na keramiki, in spet druge, ki so boljše na plinu. Da o tretjih iz pečice sploh ne govorim. Tako je to. Čeprav sem spet na plinu, priznam, da se goveja juha pa vseeno bolje pripravi na keramiki. Lep pozdrav! Vrana

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

16. feb 2006 19:54

Jaz imam oboje. Za nekaj je bolje plin, za drugo keramika. Sicer je pa vse skupaj stvar navade. Kljub vsemu pa bo moj naslednji štedilnik keramika oziroma indukcija, brez plina. lp Julija

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

17. feb 2006 7:02

Oboje je najbolje, se strinjam! lp Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti