Poročno darilo-nujno

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. sep 2014 6:30

Tisti del s prtički....je scary....

Vendelina jr.

kozamurnik

sporočila: 2311

5. sep 2014 7:26

Nedavno sem bila na nekem sejmu v Italiji, veliko mladih parov si je ogledovalo spalnice. Ena najbolj  občudovanih  je bila moderna,  minimalstična, z ročno izdelanim  kvačkanim pregrinjalom, za odtenek svetlejšim od postelje. Enak prtiček na toaletni omarici.

Zraven napis : babčin stil je še kako sexy. Nič strahu torej.

 

 

murnik

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. sep 2014 9:29

Ko smo ravno o okusih....v spalnico se da saten. Na kvačkanem spijo pa stare mame. Leta s tem nimajo nič. Matr, kaj sem žleht...

Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. sep 2014 10:44

Vendelina jr. je napisal/a:

Ko smo ravno o okusih....v spalnico se da saten. Na kvačkanem spijo pa stare mame. Leta s tem nimajo nič. Matr, kaj sem žleht...

Žlehnoga gor ali dol, na čem kdo spi, je njegova in samo njegova odločitev. Če iam (finančno) možnost o tem odločati.

Sploh pa, na pregrinjalu ne spimo, vsaj po definiciji, kaj je pregrinalo, ne.

rimljanka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. sep 2014 12:50

Vendy, res si žleht. Stare mame spijo kot si posteljejo. Jaz najraje na bombažu.

 

naor

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

5. sep 2014 14:41

Ravno zato, ker sem mama (no, stara še nisem!) doniram svoj denar za razne študentske domove in bone in prevoze, zato mi za saten vedno zmanjka. Rada pa kvačkam.

Pa menda ni tole zdaj žleht??'

marjja

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

5. sep 2014 14:52

Meni najbolj odgovarja bombaž če smo že pri tem, drugače pa mi kvačkane zadeve niso všeč, vse je odvisno od okusa.

 

Če pa se vrnem na temo, v zadnjih treh letih sem bila na treh porokah prijateljev, najino darilo je bilo 100€ in tudi kasneje ko smo se pogovarjali, jih velika večina daruje tako nekako 100€ na par.

Na četrti poroki pa sem bila priča, sem pa dartovala malo več.

testeninca

kozamurnik

sporočila: 2311

5. sep 2014 14:57

Po letih bi bila tudi Vendelinaj.r. čisto lahko stara mama in zato je taka pripomba, milorečeno,  out.

Zelo nekorekto  napram tistim, ki nimajo še za najemnino, kaj šele za tak luksus. Me prav zanima koliko Slovencev spi v takih rjuhah. Pa da si so jih pošteno prislužili, kajpada.

Meni osebno saten, pa četudi tapravi, svilen, ni všeč. Nemara zato ker ga povezujem s pocukranimi ameriškim filmi.

 

 

murnik

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

5. sep 2014 15:10

kozamurnik je napisal/a:

Po letih bi bila tudi Vendelinaj.r. čisto lahko stara mama in zato je taka pripomba, milorečeno,  out.

Zelo nekorekto  napram tistim, ki nimajo še za najemnino, kaj šele za tak luksus. Me prav zanima koliko Slovencev spi v takih rjuhah. Pa da si so jih pošteno prislužili, kajpada.

Meni osebno saten, pa četudi tapravi, svilen, ni všeč. Nemara zato ker ga povezujem s pocukranimi ameriškim filmi.

 

 



murnik

 

Saj se strinjam ampak da ne bi mislila, da je kvačkanje poceni. Ena klobka povprečne volne stane okrog 3€, za eno posteljno pregrinjalo pa jih rabiš ogromnooo (pa še delati moraš ). Najbolj pa se strinjam z rimljanko in naor

JJ

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

5. sep 2014 15:17

Niso globoke misli za vsakogar.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti