Poročno darilo-nujno

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. sep 2014 18:50

Nisi sama.

Commis débarrasseur

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

5. sep 2014 19:08

Hja, mislim, da smo malo v nevarnih vodah. Po eni strani - če moraš vzeti kredit za poroko, potem to ni najboljša možna poroka po tvojih močeh, ampak poroka preko tvojih zmožnosti in še dalje preko zdrave pameti. Po drugi strani pa - če je to res cena za uresničitev sanj.... sanje drugih so nam pogosto nerazumljive, kot tudi naših ne razumejo vsi - mogoče je pa komu vredno. Saj realnost v vsakem primeru prej ali pozneje pride za tabo, tako ali drugače, na tem ali onem področju.

Za darilo pa tako: vihati nos nad darilom se meni pač ne zdi lepo. Ker eno je, če se sam po svoji vesti odločiš, da se za ohcet zadolžiš. Ampak da bi se morali odrekati drugi, da bodo lahko tebi dali darilo "kot se spodobi" - ta je pa malo huda. Ampak na koncu mora še vedno narediti vsak po svoji vesti in pameti.

Sonja

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

5. sep 2014 19:57

Pozdravljeni,z zadnjimi mnenji se tudi jaz zelo strinjam.

 

mopsika

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

5. sep 2014 20:11

Tudi jaz se zelo strinjam z zadnjimi mnenji, vendar v našem okolju bolj na podeželju tudi žlahta marsikaj pričakuje. Nekatere ohceti, okrogle obletnice pa gotovo, so prav izsiljene in zabava kao "mora" bit. Ne glede na zmožnosti slavljenca. In kredit za odplačilo ni redek pojav. Žal. 

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

5. sep 2014 20:32

Vendelina je napisala: V spalnico se da saten.

He, he, moja izkušnja s satenom: Preuredila sva spalnico, vsaka postelja ima možnost, da z motorčkom dviguješ ali spuščaš vzglavni del, seveda za gledanje velike televizije. Preden zaspim, se vsa elektrika v sobi ugasne, nobenih drobnih lučk. In seveda sem takrat poleti nabavila lepe satenaste rjuhe, pa še nekaj podobnega gladkega za pižamo. 

Zvečer se zbašem v posteljo, priklopim dvigovanje vzglavja  - in se odpeljem po gladki satenasti rjuhi dol. Malo smetim za dobro voljo.

Katrca11

blossom  

član od: 8.2.2009

sporočila: 383

5. sep 2014 20:34

Katrca11 je napisal/a:

Vendelina je napisala: V spalnico se da saten.

He, he, moja izkušnja s satenom: Preuredila sva spalnico, vsaka postelja ima možnost, da z motorčkom dviguješ ali spuščaš vzglavni del, seveda za gledanje velike televizije. Preden zaspim, se vsa elektrika v sobi ugasne, nobenih drobnih lučk. In seveda sem takrat poleti nabavila lepe satenaste rjuhe, pa še nekaj podobnega gladkega za pižamo. 

Zvečer se zbašem v posteljo, priklopim dvigovanje vzglavja  - in se odpeljem po gladki satenasti rjuhi dol. Malo smetim za dobro voljo.


Katrca11

 

 hehehehehe :D kako je tole pasalo prebrati :D

blossom

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

5. sep 2014 20:44

Katrca,sem kar videla to polzenje satenaste posteljnine in spalne srajčke....ma v postelji s satenom se pa ne gleda televizije.....

Vrtejbenka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. sep 2014 23:06

Hec tole s satenom in posteljo, hehe ...

 

Ampak - tv v splanici? To je pa pri meni zadni prostor, v katerem bi imela tv ... No ja, razlićni smo si 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. sep 2014 23:07

Hec tole s satenom in posteljo, hehe ...

 

Ampak - tv v splanici? To je pa pri meni zadni prostor, v katerem bi imela tv ... No ja, razlićni smo si 

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. sep 2014 23:12

Moj sicer bombažni saten nič ne drsi. 

JA, če bi ljudje toliko energije, ki jo porabijo za poroko preusmerili v to, kako bodo skupaj živeli, bi bilo precej več srečnih ljudi na svetu.

Tole je sicer star vic:

Ko dva mislita na seks, vsi ostali se veselijo, je poroka. 

Ko vsi mislijo na seks, dva se veselita, je zlata poroka.

Ko se vsi veselijo in vsi mislijo na seks, je sindikalni izlet. 

 

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 05. 2014 23:18

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti