Kam na dopust?

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

31. jan 2006 21:01

vanjatajnsek tudi sama sem doživela njihov praznik ramadan in to v Turčiji. Je pa bilo vse brez težav. Turisti smo normalno jedli. Saj tudi ta njihov strogi post ne velja za otroke in nosečnice. In potem so nas otroci na plažah kar prosili za hrano še posebej sadje in kekse Je pa res, da ko je odbila ura okrog 18.30 takrat pa se je tudi za njih začela fešta. Smo se ravno vračali iz Kapadokije in potem so jim starši pripravili hrano in jih čakali ob poti proti obali. So imeli pravo pojedino na avtobusu S tega vidika je bila zame izkušnja več. Smo pa se pogovarjali z mladimi, ki se tega ravno ne držijo točno, saj so kadili in celo kaj v usta dali generacije

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

31. jan 2006 21:21

Hmmm, da nista onadva narobe razumela, da je tudi zanju prepoved prehranjevanja. Ker to mi res ne gre skupaj, da bi "stradali" turiste, z njimi vendar služijo... sama sem bila v Tuniziji, kjer ni možno kupiti alkohola, vendar v hotelih lahko brez težav kupiš kar želiš. V trgovinah pa samo brezalkoholno pivo! maychi

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

31. jan 2006 22:47

Je bil kdo v Fažani, ali na Pješčeni uvali pri Puli?Ali je plaža primerna za majhne otroke in kakšno je nasploh? Teka

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

1. feb 2006 8:45

V Fažani sem veliko vikendov,kaj pa si gledala??? V mestu itak ni plaže, kamp Be village malo naprej ima plažo zmlet pesek fino zgleda ostalo so bolj kot ne kamni, veliki majhni, kamp Pineta ima nekaj kamenčkov, tisti lepo zbrušeni in nekaj betona, proti Peroju do Barbarige je veliko zalivčkov z kar finimi plažami (moraš najti) Jaz se vedno hodim kopat v Staro Barbarigo, kjer je senca-če želiš med borovci, plaža pa zaobljeni kamni-večji Pješčana uvala- kakor se spomnim so bili kamni manjši (zaobljeni) je pa bila gužva ker tista res lepa plaža je majhna ostalo pa so malo večji kamni

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

1. feb 2006 8:52

V Pješčani uvali smo bili pet let nazaj. Žal, škoda tako lepega zalivčka, plaža lepa - majhni kamenčki, samo zraven je luka za jadrnice, jahte... ima jih na desetine. Ozračje smrdi po gorivu. Mi se več ne vračamo na to mesto. Pozdravček!

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

1. feb 2006 8:58

xara,zanimam se za apartmaje in čimbližje morju.Tu je pa link,na karerem se zanimam... http://www.histrica.com/hr/ponuda/terzic/10432/ Drugače pa nimam pojma, ker še nikoli nisem bila. Teka

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

1. feb 2006 10:03

Po moje je kar blizu morja, samo za kopat pa če je na tisti strani proti Puli bi blo za peš drugače pa z avtom,ne vem moram še malo razmislit pa povprašat, sporočim

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

1. feb 2006 10:17

Ja vbistvu mislim blizu plaže. Hvala Teka

dusmar  

član od: 10.9.2002

sporočila: 32

2. feb 2006 18:24

Pozdravljeni forumovci. Pišem vam prvič, čeprav kulinariko prebiram že zelo dolgo. Na podlagi vaših nasvetov sem se tudi sama odločila za nakup kruhopeka. Sedaj pa me muči dilema, kam na dopust. Izbiram med Krkom in Pagom. Smo tričlanska družina in pes. Prosim vse tiste, ki ste bili na Krku ali Pagu, da mi napišete, kje so lepše plaže in da imaš lahko zraven tudi psa. Lep pozdrav.limonca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

2. feb 2006 19:07

Kajpa pravite na Premanturo, zadnja istrska vasica pred ratom Kamenjakom? Mi smo tam že 25 let. Teka, če zanima kaj v zvezi s tem, mi javi na zasebno pošto, imam namreč nekaj v zvezi z apartmaji. Pri nas so dobrodošli in mali otroci in psi. KArk ali Pag - oboje je lepo, povsod najdeš mir in nemri, torej obilo zabave. Plaže so povsod lepe, tudi okolje in ponudba sploh. Odvisno, kaj iščete - mesto, polno zabave, ali malo bolj mirno, kamp ali apartmaji, morda hotel. Oba otoka ponujata vse od tega, bili smo že na obeh, a bolj tako, na obiskih, saj smo stacionirani v Premanturi in se na otoke podajamo s čolnom. Prednost Krka je v tem, da je veliko bližje kot Pag oziroma lažje dosegljiv - na PAg se moraš peljat kar precej dol proti jugu, da ga dosežeš brez trajekta, sicer pa hje treba vzeti v zakup trajket. Za Krk vse to odpade. Je pa to stvar okus a- enih vožnja ne moti, eni pa gledajo, da so čim prej na cilju. Kot sem rekla, obe destinaciji sta lepi in z zelo dobro ponudbo. Malo poglej po internetu, veliko se najde. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti