Kam na dopust?

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

9. jul 2013 8:17

Hvala, Issi, za lepe želje,nič se ne sekiram, saj vsako leto sredi julija potujem nekam na toplo, bila sva že na celinski Tuniziji, Bolgariji, Egiptu, Turčiji, Grčiji in nimam s tem nobenih problemov. Pač izklop, morje, knjiga, snorkljanje, skratka, super! Razen cene, seveda. Ampak ker rezervirava že januarja in plačujeva po obrokih, se tudi to preživi..

Še 8x greva spat...

marjja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. jul 2013 8:26

Mi imamo tudi tak kolektivec, saj se človek kar navadi, mi je pa še vseeno bolj všeč kot varianta, ko je bil kolektivni v prvi polovici avgusta. Sama ratam kar bolna, če ne grem julija vsaj malo na morje.

Loni Makaroni

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

9. jul 2013 11:30

Jaz grem pa julija na morje edino v Čezsočo (živel sindikalni turizem!). Voda je res malenkost sveža, ampak vse drugo ( ) pa štima.

Sonja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. jul 2013 17:06

limnol je napisal/a:

Jaz grem pa julija na morje edino v Čezsočo (živel sindikalni turizem!). Voda je res malenkost sveža, ampak vse drugo ( ) pa štima.



Sonja

Ne ti men slin cedit - zamenjam mesec morja za teden Posočja!

lp

cervus

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

11. jul 2013 9:33

Tudi to poletje načrtujem en potep z motorjem. Letos ponovno na jug.

Matjaž

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

11. jul 2013 10:35

Še malo jaz pristavim svoj piskrček.

Sem na dopustu, na Pelješcu. Ta konec Dalmacije me je že nekaj časa mikal in se letos uresničil.

Na izlet sva šla na Korčulo. Kaj naj rečem - krasno!

Ne morem verjeti, da je tako zelen otok. Sence kolikor hočeš, divje plaže enkratne, morje - nimam besed.

Včasih smo kampirali v Istri, se preselili v srednjo Dalmacijo - ni primerjave.

Letos J Dalmacija - škoda, ker bo kmalu konec dopusta.

Vsem želim lep dopust, pa če bo v tujini ali pa v domačem škafu, glavno, da si spočijete glavo.

limonca26

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

15. jul 2013 11:31

Moj dopust je letos postavljen na glavo, Vsaj zame to ne bo dopust, ker sem popustila pritiskom večjega dela družine in  se jim bom  pridružila v avtodomu. Sem izuraziti " anticiganski" tip, to pomeni, da ne potujem rada, še manj pa mi dišijo kampi ipd. Poleg vsega je to očitno tudi najbolj ogrožujoč način potovanja, saj ob vsakih navodilih lepo piše še, kaj narediti, ko si oropan... 

Ni mi jasno, kaj je lepega kljub čudovitim krajem, ki si jih bomo baje ogledali, ob tem, da vsak dan trepetaš pred vlomilci, ponoči, pa celo lahko pričakuješ, da te bodo uspavali s plinom, potem pa lop po tebi.

Kakšna vaša izkušnja bi me morda ohrabrila. Kaj pravite na takšen dopust?

kara

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

15. jul 2013 11:40

Kara, jaz bi z veseljem šla na tak dopust, je pa moj mož bolj "komot", ampak drugo leto načrtujeva teden po vzhodni Evropi z avtom , ker avtodom je na žalost predrag.

Kot otrok sem s starši vedno hodila kempirat, nikoli nismo šli v bungalov kaj šele v hotel, verjetno mi je zato kempiranje res posebna pustolovščina, saj je res čisto drugače kot doma, pa tudi bolj si v stiku z naravo.

Sicer ne vem, v kako nevarne kraje greste, verjetno pa boste avtodom parkirali v kakšnem kampu, ki je zato namenjen, zato mislim, da je vsaka bojazen odveč. Ne vem no, jaz niti pomislila ne bi na to. Sicer pa te lahko oropajo tudi, ko greš po cesti pa vseeno nisi ves čas doma.

JJ

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

15. jul 2013 11:48

Gremo na sever: Avstrija, Nemčija, Belgija, Nizozemska, Švica, Italija in končnooo domov.

Kar se tiče najema avtodoma pa ni nič večji, kot npr. najem apartmaja, 90-100 EUR, oz. prenočišče za 4-člansko družino.

Samo meni je bolj Bolj mi je za počitek kje na Jadranu, pa knjiga, pa glažek...pa galebi, pa barke...saj veš kako gre.  

kara

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

15. jul 2013 12:11

kara je napisal/a:

Gremo na sever: Avstrija, Nemčija, Belgija, Nizozemska, Švica, Italija in končnooo domov.  

kara
Bi me prav zanimalo, koliko časa ste si vzeli za to pot in kaj vse si nameravate ogledati... lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti