Kam na dopust?

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

6. feb 2006 21:13

Sto ljudi sto čudi. Meni je bilo na Korčuli grozno. Po tisti dolgi vožnji z najinim razbeljenim Twingotom, sva pristala na kamniti obali. Do morja prideš s pomočjo lojtre - ne hvala. Ali pa peščena nagnetena plaža- še enkrat ne hvala. V treh urah sva šla nazaj čez Pelješac- v še bolj razgretem twingotu v eno simpatično vasico pred Dubrovnikom, ki se žal ne spomnim imena in preživela skoraj zastojn počitnice v čudovitem hotel 10 čudovitih dni. Tudi ime hotela se ne morem in ne morem spomniti pa sem že cel internet okol obrnila, ampak je bilo tako poceni , da sem šla dvakrat na recepcijo vprašat če je res taka cena. Suzi

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

7. feb 2006 8:44

Suzana, še malo pa bomo mislile da si sanjala te tvoje počitnice Bi te prosila, da vprašaš tvojega pa vem da imajo moški krajši spomin kot ženske. lp, Marija

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

7. feb 2006 9:39

Halo! O Pargi pa še vedno nič? Aki

melika  

član od: 16.9.2002

sporočila: 36

7. feb 2006 10:31

Kaj pa grški otoki , Rodos naprimer ? Ste si tam nabrale kakšne dobre izkušnje ? Naša družina je malce večja ( 2 odrasla + 3 otroci 14l , 10 l in 8 l) pa iščemo preimerno in cenovno ugodno varianto - manjši hotel ali pa apartmani. Ker smo hravško obalo že zelo dobro spozani nas mika Grčija. Lani smo bili na Krfu, v manjšem naselju Aharavi na severu otoka in smo bili zadovoljni. Če imate kakšne izkušnje o Rodosu so dobrodošle. LP Meli

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. feb 2006 13:24

Joj koliko lepih in koristnih napotkov. Mi imamo od včeraj letošnji dopust že plačan in zagarantiran. Samo še tale mraz gre mimo, potem bo pa tik tak poletje. lp Vesna

Anaa  

član od: 2.4.2007

sporočila: 83

9. jun 2008 15:20

Obujam staro temo.....ima kdo kakšno idejo za luštne, ne preveč drage počitnice na Hrvaški obali? Že res dolgo nismo bili na hrvaškem in letos smo si to prav malo zaželeli.... Glede namestitve nisem izbirčna, hotel, apartma, camp.....želim pa malo manj gneče... :) Kakšen nasvet? Anaa

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

9. jun 2008 16:09

Otoki Ugljan, Pašman in Dugi otok so otoki z manj gneče. Skoraj samotarski. če ti to odgovarja. gaja 1

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

9. jun 2008 18:16

Kaj pa Rab in pa rajska plaža? Je kdo od vas že bil tam in kakšne vtise ste odnesli od tam? Kakšen nasvet? barbay

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

9. jun 2008 19:53

Rab in rajska plaža je odličen za majhne otroke, saj je voda nizka dolgoooooo, ko končno zaplavaš prideš na malo globjo vodo, se vdariš v koleno in zopet voda do gležnjev:) Utopljenih tam po vsej verjetnosti ni. Drugače pa mi smo imeli mivke doma še čez celo leto....je pa vseeno lepo, mi smo bili sicer v prikolici, a vseeno kljub mivki in hudi vročini preživeli lep dopust. patty Sporočilo je spremenil(a) patty dne 12. jun 2008 09:48:54

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

9. jun 2008 20:21

Letos v RABAC,ima tamala še zastonj in smo izkoristili še zadnjič to ponudbo sedaj že dneve odštevam,da bi le čim hitreje minili. chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti