Abraham

bessybori  

član od: 28.5.2004

sporočila: 118

tema odprta - 11. jan 2006 12:20 | ogledi: 18.129 | odgovori: 13

Nujno!!!!!!!

Pozdravljeni!

Po dolgem času se ponovno oglašam.Imam prošnjo. Sicer sem zasledila, da ste že pisali o praznovanju abrahama, a so mi te stvari že znane. Bi prosila, če bi lahko še kdo dodal kakšno idejo za kakšen hec, za abrahamko. Sprejem v abrahamovce že imamo pripravljen, tudi v dojenčka jo bomo oblekli in jo nahranili. Nekje na forumu sem brala o cvetličnem lončku z kondomi, katerega mora zalivati, da se kondomi s pomočjo kalcijevih tabletk dvignejo iz zemlje, pa mi ni jasno, ali tabletke dam v kondome ali pod njih, in koliko zemlje mora biti preko kondomov oz. mislim da je pisalo, da to mora biti šota!? Prosim javite mi čimprej, ker bi to že do sobote mogla pripraviti.

Oziroma bom srečna,če mi bo kdo dal še kakšno drugo idejo.

Zaenkrat hvala.

Bajči

Temo je spremenil(a) bessybori dne 11. jan 2006 12:52:37

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

11. jan 2006 16:16

Mene pa zanima naslednje;če je Abraham,kako lahko iz tega pride Abrahamka? Ali so prvo praznovali to samo moški,pa je bilo za žensko okroglo obletnico kaj drugega ali kako? Hvala vemves

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

11. jan 2006 16:32

tabletke (običajno 2) se dajo na tanko plast zemlje, čez se položi kondom, vse skupaj se zasuje z rahlo zemljo. Ko se priliva voda, pride do tabletk in nastajajoči plin napihne kondom. Najbolje je vzeti ne prevelik lonček - in enkrat prej poskusiti doma! Človek, ki je star 50 let pa ne postane Abraham, ampak Abrahama "sreča". Torej je čisto vseeno, katerega spola je. Izraz Abraham in Abrahamovka je torej ene vrste poenostavitev. Kar se pa priložnostnih šal tiče, se pa običajno nanašajo prav na slavljenca, njegove navade (napake, slabosti...) tako da je težko svetovati kaj za popolnoma nepoznanega človeka. Lisa

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

11. jan 2006 19:16

Hej, Bajči, te fore o dojenčku pa še ne poznam. Moj dragi bo sicer Abraham šele drugo leto, vendar moram pripraviti njemu popolnoma neznan program. Te prosim za opis. Tole s kondomi si pa tudi velja zapomniti. Kakšni spremni komentarji pa so zraven? Ha,ha,ha- se že vnaprej smejim. Hvala za odgovor in lepo praznujte, župca

bessybori  

član od: 28.5.2004

sporočila: 118

13. jan 2006 12:20

Pozdravljene! Hvala za debate. Nisem se mogla prej oglasiti, ker se angažiram pri raznih hecih in pri peki peciva in sem komaj sedaj uspela se vsesti za računalnik. Lisa, hvala ti za podrobnejšo razlago, bom to naredila. Župca, tebi pa povem hec z dojenčkom: Slavljenko posadite na sredo prostora na stol k mizi. Spremno besedilo je tako, da se pač naj spomni, kako je bilo pred malo manj kot petdesetimi leti. Se pravi, slavljenka sedi pri mizi, za njo stoji tisti, ki bo ta hec izvedel. Najprej ji obleče narobe jopico, se pravi gumbi so na hrbtu vendar jopca ni zapeta, pa tudi rokavi morajo ostati prazni. Se pravi, jopco v bistvu samo položite na zgornji del telesa. Okrog vratu ji zavežete slinček. Na glavo otroško kapico, seveda takšno za dojenčka, ki se bo prilegala slavljenčevi glavi. V usta daste najprej dudiko. Na slavljenčeve roke ki morajo biti na mizi obujete otroške škornčke ali druge otroške čeveljce. (zgleda tako, kot da dojenček sedi na mizi. Potem imate pripravljeno kakšno ropotuljico za potolažit. To je začetek. Potem pa date pred dojenčka na mizo krožnik z kašico, Lahko kakšen čokolešnik, ker je rjave barve, pa morda še noter malo stopljene čokolade, da je kaša še bolj temna. Nato se tisti, ki hec izvaja postavi za dojenčkom in vtakne svoje roke v rokava, prime žlico in začne hraniti dojenčka.Finta je v tem, da gre žlica večkrat kam drugam kot ravno v usta in dojenček je ves popacan po obrazu, še pač ne zna lepo jesti. Garantiram vam, da je pri tem toliko smeha kot le kaj. No tole za kondome, pa njbolj paše k ženskim abrahamkam, saj ji s tem podarjate rožo v obliki lulčka. Bajči!

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

13. jan 2006 12:25

Šumeče tabletke se da v škatljice od filmov, ki se jih spopdaj preluknja, na vrh se da odvit kondom, čez zemlja, in ko se zalije vzcveti.

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

13. jan 2006 15:57

V bistvu kondome natakneš na škatlice od filmov,pa ne jih pozabit pripet z elastiko, če ne bodo "raketirali" v zrak ali pa še kam. breda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti