Orbitrek

petra1  

član od: 8.4.2002

sporočila: 11

tema odprta - 14. nov 2005 10:54 | ogledi: 3.508 | odgovori: 14

V kratkem nameravam kupiti orbitrek. Mogoce je bilo ze kaj napisano na to temo,

ce pa se ni bilo, me pa zanima, ce se kdo dobr spozna in ve, na kaj vse je treba bit pozoren ko ga kupujes. Ker stvar ni tako poceni, ne bi rada vrgla denar tja v tri dni. Tle je ena stran http://www.kolo-kolesa-orbitrek.com/, orbitrekov imajo res veliko, tako da sem kar mal v dilemi, kateri bi bil pravi.

lep dan vsem skupaj

petra1

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

14. nov 2005 11:17

Mi imamo Rebookovega in je v redu. Imeti mora magnetne zavore, ker tračne ropotajo. Teli z Bleda, kolikor sem jih videla, mi niso preveč všeč, ker imajo pedala kot pri kolesu. Boljši se mi zdijo tisti, ki imajo stopalko, kjer gre celo stopalo gor. LP

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

14. nov 2005 11:43

Magnetne zavore in čim večja tea vztrajnika. Pa naj bo masiven, da ne bo začel prehitro ropotati in škripati. Sonja

berti  

član od: 7.9.2005

sporočila: 55

14. nov 2005 11:59

Jst imam ravno takega kot je na tej petrini spletni strani (Body Sculpture). Naj povem, da sem jih menjala kr že celo kopico. Kupila sem ga pri Neckermanu s tračno zavoro in mi je ob redni vadbi (vsak dan po eno uro) zdržal dva meseca, pol sem ga reklamirala, pa je spet zdržal dva meseca. Dokler me ni tolk razjezilo, da sem zahtevala denar nazaj in ga šla kupit v trgovino s športno opremo. Ravno sedaj bo tri leta kar ga imam in edino popravilo, ki ga je bilo potrebno naredit, je menjava sornika (to je en vijak na stopalki). Če bi ga pa še enkrat kupovala, bi vzela tračnega, saj je pri tračnem zamah z rokami večji kot pa pri magnetnem (vsaj pri men je tko). Je pa res da je magnetni bolj tih kot tračni. LP berti

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

14. nov 2005 13:05

Ne samo, da je magnetji tišji kot tračni, naš magnetni sploh nima glasu. Petra, po mojem je najbolje, da obiščeš kakšno športno trgovino in jih malo preizkusiš na licu mesta. LP

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

14. nov 2005 13:43

Petra, moja kolegica ga je kupila prav na tej strani. In to tistega, ki je okoli 59 tisoč. Zelo je zadovoljna z njim. Uporablja ga vsak večer, pa ni imela nobenega problema. Dostavili so ji ga domov in še sestavili. Jaz sem ga sicer vzela v intersportu, moj je bil 50 tisoc, pa je tudi zelo dober. Magneten, kar masiven, ker tisti manjši se ob redni vadbi celi majejo... Vmes se mi je sicer en vijak počil, ampak so mi ga v roku ene ure popravili, tako da sem ga še isti dan odpeljala domov. tjas

petra1  

član od: 8.4.2002

sporočila: 11

14. nov 2005 14:50

Hvala za vase nasvete. Ja najboljs bo, da grem v kaksno trgovino, pa sprobam. Sem pa hotla vsaj priblizno vedet,kaksnega, ker trgovci so tud taki, da je itak vse dobro in super,samo da prodajo. Zal sem imela jaz tud take izkusnje z njimi. Pa brez zamere, ce je kaksen trgovec med nami. petra1

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

14. nov 2005 15:04

Ja, tudi z mojim prvim orbitrekom je bilo tako... za sveto mi je zatrjeval, da je dober, čeprav stane samo 34 tisoč... samo sestavila sem ga in ga odpeljala nazaj - bil je tako švoh in majav! Ne kupi, kar ti v trgovini ne dovolijo probati! tjas

Xenna  

član od: 11.4.2005

sporočila: 34

21. nov 2005 22:47

Če še nisi kupila elipticala ti jaz priporočam od blag. znamke Kettler.So cenovno malo dražji ampak je super kvaliteta.Navsploh Kettler je vodilni po izdelavi kvalitetnih fitnes naprav. LP Xenna Xenna

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

22. nov 2005 9:44

Pred kakšnim mesecem sem kupil kettlerja v Hervisu, kjer jih imajo še vedno znižane, če pa imaš bon od maratona v Radencih, pa to pomeni še dodatno 15% znižanje. Niso ravno takšne kvalitete kot v fitnes studiju, ampak za ta denar so res dobri. Jih je pa potrebno poizkusiti, nekateri imajo velik hod, in je vadba bolj podobna teku, drugi pa spet nimajo tolikšnega hoda in (če se prav spomnim) so namenjeni za povečevanje misične mase. Sam sem imel srečo s prodajalcem, ki se je na stvar dobro spoznal in mi je vse razložil. Kot so svetovali predhodniki, naj ima magnetno zavoro, ter vztrajnik naj bo čim težji. lp

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

22. nov 2005 18:16

Midva z možem sva ga pred par leti kuila prek TOP SHOPA,na njem sva pregonila ogromno ur.. Teka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti