Spravljanje pekačev

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

tema odprta - 11. nov 2005 18:18 | ogledi: 1.919 | odgovori: 20

Kam zaboga spravljate pekače in vse tortne modele. Jaz jin imam kar v pečici in za skutine palačinke gratinirat moram vso ceremonijo ven zložit - kam? Malo na balkon, pa na štedilnik.

Lumpica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

11. nov 2005 18:43

Lumpica, ta problem zelo dobro poznam, saj zlagam vse pekače kar po tleh v nevni sobi. To početje mi je zoprno, ampak ne najdem v svoji kuhinji primernega prostora. Ravno pospravljam po kuhinji, ker ne vem, kam naj odložim pekač za muffine, pečica je že polna. Verjetno bo treba nekaj stvarem starejšega datuma dati . Ampak kako naj se odločim, saj nekatere stvari redko uporabljam, ampak jih. Ta moj problem bi rešila raztegljiva kuhinja, kar pa ni možno. Možna je samo preureditev na obstoječih kv. metrih. Me prav zanima, kako rešite to zadevo ostali. Pozdrav! riba-ribica

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

11. nov 2005 18:57

Nekaj jih imam v kuhinji v talnih predalih, nekaj v shrambi. Tista, ki ima prostor pod posteljo, jih pa lahko tam hrani v kakšni škatli. Lp

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. nov 2005 19:09

Mi pa smo še iz starih cajtov obdržali špajzo. Ne vem, kako bi se jaz znajdla v bloku. Loni Makaroni

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

11. nov 2005 19:26

Mi smo v cca 15 let starem bloku in imamo to srečo, da imamo shrambo. Je sicer majhna, vendar imamo na vseh treh stenah police od tal do stropa, tako da tam najdeš vse - takorekoč od muhe do slona. Tam imajo tudi mesto pekači, ki jih bolj poredko uporabljam, tisti mali, ki je največ v uporabi, pa je kar v pečici. Silikonski za muffine pa je našel prostor v enem od predalov. Dušanka

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

11. nov 2005 21:26

Jaz imam pa take zadeve v zaklonišču - namreč, ko smo pre 24 leti začeli graditi hišo, je bilo obvezno (smo imeli inšpektorja!!), da si zgradil zaklonišče, ali pa si plačal prispevek zanj (če me spomin ne vara cca 30% vrednosti gradnje. Tako imamo zdraj dve super hladni shtambi z debelimi zidovi - ena za hrano, druga pa za ostalo ropotijo. Kot vidite, je vsaka stvar za nekaj dobra. levinja

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

11. nov 2005 21:29

Jaz jih imam tudi nekaj v pečici in nekaj v predalu štedilnika. Ko pečem, je cela ceremonija. Pekači ven, pa na mizo, pa z mize kar na tla. Saj je treba včasih tudi jesti, ane? Skratka prekladam jih sem in tja, pa zraven bentim, kako nimam nobenega prostora. Tiste za torte imam pa kar v predsobi v omari tam pod stropom. Je vedno vrag, ko jih je treba ven vzeti. Lestve nimam in moram mojega ali pa sinove prosit, da mi jih dajo ven. Pa vedno nekaj "ropotajo" zraven. Tudi jaz bi rabila raztegljivo kuhinjo. :))) lp Julija

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

11. nov 2005 21:36

Stare kuhijske omare imam zmontirane na stopnišču za na podstrešje..Tam imajo moje mesto pekači.Ampak to je tako kot z žensko torbico.Naj bo majhna ali velika,vedno je polna. l.p. Vesna Leben

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

11. nov 2005 22:29

Odkar imam steklokeramični štedilnik je omarica za plin frej in tako so pekači našli svoj prostor. lp goga

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

11. nov 2005 22:44

Jaz sem dva predala v shrambni omari namenila samo za pekače - super se obnese, izbrala sem dva malo višja predala, tako da je še kar priročno. tjas

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

11. nov 2005 22:47

Večna dilema! Pred dnevi sem nekaj pospravljala, par stvari , in se je našel predal, kjer imam sedaj vse za peko. Ampak zloženo mora bit pa tako, da je najbolj uporabljena stvar na dnu, če hočem da pride vse noter, tako da bomo še vedno prelagal Lp veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti