Vabilo za abrahama

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

tema odprta - 22. sep 2005 11:24 | ogledi: 100.222 | odgovori: 7

Napisat moram vabila za praznovanje abrahama, pa nimam nobene ideje,lepo prosim za pomoč.

Hvala vsem

NIA

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

22. sep 2005 11:32

Na to temo se je letos ogromno pisalo v forumu. Pobrskajte! LP Migla

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

22. sep 2005 12:02

Vem samo ne najdem,moram si naročiti plus paket. NIA

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

22. sep 2005 12:36

Je že čas, da vam rečem na glas. Brez ovinkov in jasno, ker tole ni špas! Resnici na ljubo, prišel je - kot plaz - ABRAHAM zdaj tudi k MENI v vas. H komu? Saj veste...Tist "kerlc sem jaz. A ker praznovati ne morem brez vas, mi druščina vaša na ta dan bo v čast. Zatorej vabim vas v....... ob.. uri da se v gostišču... dobimo in se skupaj poveselimo. Hitro se vrti kolo, ki leta za seboj pusti. Da namažejo se vse osi in doda se mu moči. Abraham za slavje poskrbi. Srečujem se z njim tudi jaz, zato iskreno vabim Vas, da skupaj se dobimo in poveselimo v....... ob..... VABILO Z prijatlje si je treba čas vzet, se poveselit in kdaj znat potrpet Abraham, Abraham, ta je falot zgago zdaj dela že res vsepovsod mamicam, očkom; po mestih , vaseh, seje srebro po laseh. Mu ne zamerimo, opozori, kot vaški mežnar, ko poldne zvoni ura je poldne pol dneva je proč, vendar še daleč je noč.... Ko brez miru okrog divjam, prijatli prašajo me KAM? kraj, gostilna, datum, ura.... Samo to znam, samo to vem, da brez Vas pred Abrahama res ne smem Dragi prijatleji, druženje z Vami bo polepšalo moje praznovamje Čakam Vas ime priimek Vabim vas, da dne, ob uri skupaj Abrahama proslavimo Bom zabavo pravo naredil-a In v gostilno..... vse povabil-a Le dobre volje morate biti Obvezno na ....(kraj) priti Pozdrav smrkolina

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

22. sep 2005 12:53

smrkolina,najlepša hvala. NIA

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8707

22. sep 2005 13:10

Ravno včeraj sem odposlala moje vabilo: LETO DNI JE NAOKOLI ROJSTNI DAN JAZ SPET SLAVIM, LETOS JE PRAV POSEBNO, SAJ ABRAHAMA NA OBISK DOBIM. KER VEM, DA KOLEDAR NE LAŽE IN MI PETO DESETLETJE KAŽE. DA OB SREČANJU NE BOVA SAMA, SE BO ORGANIZIRALA ZABAV, KI BO V SOBOTO, 15. OKTOBRA, OB 13. URI in tako naprej..... Pozdravček!

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

23. sep 2005 6:39

Res lepo,hvala obema. NIA

ddarinka  

član od: 9.12.2004

sporočila: 158

23. sep 2005 9:28

Jaz sem svoje prijatelje povabila s preprostim vabilom! Prihaja dan, ki se ga prav nič ne veselim, saj bom dopolnila 50 let, veselim pa se srečanja z vami, zato vas vabim, da mi ..datum, kraj, ura...pomagate prebroditi krizo. S seboj prinesite veliko dobre volje in zdrava grla. Za vse ostalo bom skupaj z osebjem gostišča poskrbela jaz. ddarinka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti