Kaj za večerjo?

cukrcek  

član od: 21.7.2005

sporočila: 162

tema odprta - 15. sep 2005 15:37 | ogledi: 29.506 | odgovori: 20

Anja je odprla temo kaj za kosilo in moram priznati da mi je v veliko pomoč - včasih mi enostavno možgani zablokirajo in enostavno ne vem kaj skuhati, a ker je tukaj anjin tema je toliko lažje......

Zanima me kaj skuhati za večerjo..............prosim pošljite mi predloge......kaj kuhate oz. s čim postrežete za večerjo...........

Hvala na sodelovanja - resnično mi bo v pomoč

Lp

cukrček

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

15. sep 2005 18:21

Cukrček - večerij ne kuham. Glede na pozno kosilo bi bil to dan preživet za štedilnikom. Otroci jedo ob 13 v šoli, kasneje je malica, za večerjo pa ??????? Danes bodo hrenovke. Lumpica

cukrcek  

član od: 21.7.2005

sporočila: 162

15. sep 2005 18:54

no saj to me je zanimalo.............tudi jaz več ali manj ne kuham.............včasih dam ostanke od kosila, včasih postrežem s sirom, salamo...........pa me je zanimalo ali tudi ostali tako delate......... ker ni nihče nič pisal sem že mislila da nihče ne večerja hahahaha....... hvala..... LP cukrček

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

15. sep 2005 19:39

Samo sendvič ali sadje. Nikoli ne kuham. Smo pa doma naredili žgance vsake toliko... Sonja

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

15. sep 2005 20:23

Vedno je kakšna solata, zraven pa malo kruhka, pa kakšna rezinica sira in pršuta. Vedno nekaj v tem smislu. Ali pa jogurt, zraven pa še en sadež. Moj jogurtova mešanica pa je naslednja: Navaden jogurt, notri pa vmečam žliško sončničnih, žličko bučnih in še lanenih semen, vmešam pa tudi malo otrobov (tistih briketiranih - ne vem kako naj jim drugače rečem, ker so taki mali briketki), po vrhu pa še malo cheriosa in imam odlično zdravo, dobro, lahko in osvežilno večerjo! LP! urssula

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

15. sep 2005 22:11

polenta, krompirjevi žganci v mleku, palačinke, jajčka na 100 in 1 način Pozdravček tejča

cukrcek  

član od: 21.7.2005

sporočila: 162

15. sep 2005 22:15

odlični predlogi...........jaz rada pripravim kakšno bogato solato s testeninami ali rižem - na kulinariki se vse najde...........recepte mislim............. cukrček

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

15. sep 2005 22:57

Pri nas pa vsak po svoje - jaz uživam v malih sadnih jogurtkih iz Leclerca z 0 % maščob in 0 % sladkorja, pospravim obvezno dva - mož pa ne gre iz kuhinje brez svojega obveznega sendviča, ki si ga pripravi iz stvari, ki se trenutno nahajajo v hladilniku, pa še navaden pollitrski jogurt iz Spara. Tudi kakšen keks za po vrhu ne sme manjkati. Pa sva oba zadovoljna! Pravkar pa sva se vrnila iz obiska pri prijateljih, kjer sva dobila malo pleskavico in kos doma narejene pice, kot dodatek pa domač ajvar in gorčico. Dobrodošla sprememba! Jutri pa bo spet vse po starem, če bova doma. LP in dober tek ob tistem, kar si boste pač izbrali Dušanka

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

16. sep 2005 0:20

Moja pozna večerja so bili taščini sirovi štruklji. Mmmmmmmmmmmm, kako so bili dobri! Tokrat vzhajani, z veliiiiko rozin. tjas

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

16. sep 2005 7:08

Pri nas je večerja kaj lahkega,vsaj jaz se malo bolj držim tega,ker bi rada spravila še 5 kg dol. Včeraj skledica zelene solate s paradižnikom in popečenimi malancani,začinjeno z limono,soljo,peteršiljem in origanom. Danes verjetno bučke v solati z na žaru pečenimi puranjimi prsmi. l.p. Vesna Leben

akurin  

član od: 11.4.2003

sporočila: 153

16. sep 2005 8:10

Za večerjo skoraj zmeraj sezonska solata in še kaj zraven. Včeraj smo jedli solato iz paradižnika, kumar, rumene paprike in šampinjonov. Zraven pa popečene rezine bučk s sirom ali brez. Otroci pa palačinke. Surovo zelenjavo je samo hčerka, fanta pa ne. Lp anita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti