Letos bi rada naredila pravo domačo slivovo marmelado. Brez raznih dodatkov kot npr. wienerzuker, želicin. A ima kdo recept?
Lep pozdrav Špela
Letos bi rada naredila pravo domačo slivovo marmelado. Brez raznih dodatkov kot npr. wienerzuker, želicin. A ima kdo recept?
Lep pozdrav Špela
BojanKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Metuljčki s špinačo in paradižnikovo omako

Solata s polnozrnatimi peresniki, tunino in avokadom