Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

17. okt 2005 10:11

Tejčica, zdaj pa ZARES ! Evo, držim ti pesti in daj že enkrat sklati vsaj 10 kil s sebe. Prvih 14 dni je kriza, da se telo navadi, samo tvoje je po moje že čisto zmedeno, ko ga kar naprej nekaj mešaš in ne ve, kaj naj počne. Zato ne bodi preveč jezna, če takoj na začetku ne bo šlo hitro dol, saj veš, daj telesu čas, da se navadi. In ko ti bodo kile "stale", ne obupaj !!!! Pa saj si to že vse dala skozi. Ne vem, kako naj ti še pomagam, da ti bo ratalo. Saj veš, da to mora biti v tvoji glavi in da nihče ne more narediti tega namesto tebe. Daj, rožiac, zdrži, no ! 18.11. pa obvezno v CE, da te še malo naspidiramo !!!!! Caludia, v 2. mesecu je vsem šla teža dosti manj dol, v kolikor pa se vmes še malo spustimo z vajeti, nas pa telo takoj kaznuje. Ampak kar vztrajaj. Ne vem pa, če je pametno, da dieto kaj preveč podaljšuješ, ker boš po moje samo še več grešila. Po moje je bolj pametno, da zaključiš, ko jo moraš in potem ločuj znotraj obrokov, da se malo sprostiš od tega zaporedja obrokov in te bo potem mogoče tudi grešenje manj mikalo. marjanca45

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

17. okt 2005 10:30

Živjo! Marjetka cvetka kako pa kaj tebi gre 3 krog. Meni kilogrami zelo počasi zginjajo, vsega skupaj se še za kilogram ni nabralo. Pa enkrat bo že. To mi je kazen za moje "nažiranje", ki je krivo za vse pridobljene kilograme. Drugače pa ne vem kaj mi je jaz bi kar jedla, zdaj je za mano že 14 dni diete, jaz pa sem še vedno ne nasitna. Upam, da je vpliv lune in da bo zadj počasi vse drugače, oziroma da bo telo dojelo, da ni treba delat zaloge, da naj kuri, ... Tejčica saj vse veš kako poteka, veliko volje in vztrajnosti, pa bodo kilogrami preteklost. LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

17. okt 2005 13:12

En lep pozdrav! Kako ste? Jaz sem še kar dobro, glede na to, da sem imela včeraj za kazen sadni dan, danes pa imam po luni vodni dan. Upam da se bo tehtnica končno premaknila pod 70kg. Sem pa bila včeraj ful ponosna nase, saj sem celo uro telovadila, naredila sem vse vaje, ki sem se jih spomnila + trebušnjake. Doma smo kupili tisto napravo za trebušnjake, ki je tudi po TV shopu in moram povedati, da je super stvarca- zdaj jo moram le še redno prakticirati. Jutri pa začnem teči, sem se s prijateljico dogovorili, da greva vsak dan po predavanjih na tek, upam le, da mi bo to prišlo v navado, da se bom dosti gibala in da me ne bo križ preveč bolel; zdaj po dvo in pol mesečnih terapijah so se bolečine končno malo pomirile. Kaj pa naredite, ko vas zelo zebe, ko se sploh ne morete segreti? Jaz grem npr telovadit, samo ko neham me spet ful zebe. A ima še katera druga probleme po dieti z nizkim pritiskom? Meni je zgornji in spodnji padel za 15-20, odvisno od razpoloženja. Lp saby

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

17. okt 2005 13:13

Pozdravljene drage prijateljice v dobrem in slabem! Šele sedaj sem prišla do minutke časa,da se vam oglasim in malo potožim kako sem ga sračkala čez vikend.Je pa tudi en plus,včeraj sem hodila dobre 4 ure čez hribe in doline.Sploh ne vem kaj za en dan naj imam danes,ko sem vse zmešala,do sedaj sem samo še na sadju popoldne bomo pa videli.Malo me skrbi,ker imam pečen štrudel,upam,da bo do 17h izginil iz širšega vidnega polja.Danes je tako lep dan,da je prav škoda biti v službi. No je že tako,gremo naprej novim zmagam naproti kajne Helena,Tejčica in ostale Lep sončen dan vsem skupaj jesen

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

17. okt 2005 14:00

Po dolgem času spet lep pozdrav iz Žalca, saj vas precej redno prebiram, ker ste prave face, samo pisati se mi ne ljubi vedno. Prosim za nasvet: danes imam sadni dan, jutri pa 1. vodni - pa sem skombinirala še luno zraven in bi čez 15 minut začela luno in vodni dan. Samo ne vem, kaj naj potem jutri, ko bo konec lune ob 14.15.? Če bom sploh zdržala do takrat!!!!! Namreč še nikoli mi ni uspelo. Se bom pač danes popoldne in zvečer odstranila od doma, v službi pa kar nekako gre. Za mojo družino bo pa kuhal Pogrej in pojej, pa bo! Lepo izkoristite čudovit jesenski dan. SMILE28

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

17. okt 2005 15:36

Smile nič ugibanja, ČE BOŠ...??? Začetek vsega je, da sam verjamaš vase. Reci raje kaj naj jutri, ko bom konec lune. Jaz mislim, da pri tebi ni tako velike razlike, lunin dan - vodni dan. Kaj pa en dan. Upoštevaj danes luno, jutri pa po končani luni pojej kakšen sadež. Še vseeno si na veliko boljšem, saj boš imela v bistvu dva sadna dneva. Saj boš pol dneva lahko jedla, kar je veliko lažje, kot da si cel dan na vodi. LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

LANES  

član od: 22.8.2005

sporočila: 159

17. okt 2005 15:52

Hojla deklata in fantje! Tudi jaz imam sadni dan oz. sadno zelenjavni, ker sem si odmrznila zeljno juho. Hotela sam sadni dan spremeniti v vodni po 14. uri (polna luna), pa sem si premislila, ker imam popoldan fitnes in mislim, da je bolje, da se držim te diete po planu do konca. Še dva tedna pa končam. Zadnji vodni dan pa imam 26. oktobra. Potem pa bom poskušala imeti vodne dneve na polno luno v naslednih 90 -ih dnevih diete oz. po dieti, tako kot Tejčica. Moj se pritožuje, da sem spet na forumu. Je rekel, da naj napišem, da me ma raje debelo, kot kr naprej na forumu. Pa ja, jaz mu pa verjamem. (ha -ha -ha) Helena sem vesela, da je že bolje. Ste pa frajerka, ko greste ponoči tečt. Super. Jaz sem šla včeraj na daljši sprehod (hitra hoja 1 uro) in moram rečr, da mi je prav pasalo. Mogoče bo tudi meni kdaj uspelo spet tečt in mi bo to prišlo v navado, kot pred leti. Marjanca, sem bila pridna prejšnji teden. V pon. sem šla na fitnes, v tor. na jogo, vsredo smo imeli v šoli športni dan in smo šli na pohod, v čet. sem odbijala žogo na odbojki (tudi Tuna) v petek pa sem sedela pri frizerju, v sob. pospravljala, v ned. pa sprehod. Ta teden pa bomo videli, kako se bo iztekel. Diete se še pridno držim. me je strah, kako bo ko bom končala. Mislim, da si bom morala napisat dneve ali jedilnik... Dušanka, bravo. No kako hitro se že pozna. Kar nadaljujte, bodo še boljši rezultati. Tejčica le pogumno se nam pridruži, smo same fajn punce in nekaj fantov. Pozdravljen Dušan? Moram mojemu pogret čufte. Potem pa grem na fitnes. Že spet imam dan, ko se lahko nagrickam bučnic. Sem kupila domače bučnice (kar kilo). Pri teh pa nimam meje. Ampak si jih pa privoščim le na sadni dan, a takrat verjetno preveč. Pa kaj. Malo greha ne škodi. Claudia kile tudi meni še kar stojijo, pa kaj naj, končala bom in se trudila v naslednjih 90 dneh še ločevati hrano, da ne dobim nazaj izgubljeno. Zdravo Smile, če misliš, da ti bo uspelo zdržati skoraj dva dni na vodi, se loti tega. A zaposli se in držim ti pesti. Kam pa hodiš ti na jogo v Žalcu? Se mi že mudi. Lep dan vam želim in čim manj grehov. LANES

Jessie  

član od: 10.6.2002

sporočila: 106

17. okt 2005 18:20

Pozdravljene Čeprav vas berem že vsaj pol leta, se vam zdaj prvič tudi pridružujem. Na tej dieti sem tokrat že drugič. V prvo mi je uspelo izgubit 14 kg, vendar se potem nisem držala vzdrževalne diete, pa so šle kilce spet malo nazaj. Tokrat sem na dieti že skoraj mesec dni in izpuhtelo je že 6 kg. Počasi me čaka vodni dan, kar pa me ne skrbi preveč. Ker zaradi se urnika predavanj na faksu težko čisto natančno držim diete, sem ter tja malo pogrešim. Vendar sem ugotovila, kako lahko to popravim. Preprosto imam vedno 2 sadna dneva. Zdaj sem se že navadila in ni več tako težko. In če mi sadni dan pade med tednom, ko sem po cele dneve na faksu, se kar hitro spremeni v vodni dan. Občudujem vas, koliko energije in volje imate! Mene včasih kar malo zvije in bi najrajši vse poslala nekam. Pa še moj prijatelj pravi, da sem mu okrogla čisto všeč! Tako mi motivacija včasih malo pade... Takrat poškilim na tale forum in še vedno nisem zares poslala vsega nekam. Torej hvala vsem vam, ker mi je z vami lažje! Lep pozdrav z mrzle Dolenjske Jessi Sporočilo je spremenil(a) Jessie dne 17. okt 2005 18:22:57

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

17. okt 2005 18:27

Zdravo, rožice ! Moji izvidi pri zdravniku so b.p., tako za kri kot tudi vodo, tako, da dieta ne dela na meni nobene škode. Kri je baje sicer malo slabša, ampak zdravnica pravi, da je to povezano tudi z menstruacijo, ki se končuje te dni, tako, da ni panike. Upam, da v bolnici ne bodo komplicirali zaradi tega. Se, se pa načakala kot običajno, vendar sem brala knjigo, tako, da mi čas vedno hitro mine. Za kosilo sem jedla riž z gobami in grahom, ki mi je ostal še od včeraj in paradižnikovo solato, za večerjo pa sem si na čebuli prepražin zraven bo hrenovka. Malo toplega, ko je tako hladno. Saby, ko me zebe, se zavijem v toplo koco in to je edino, kar me pogreje. Jesen, odpiši tisti tvoj šrtudel in ga pusti drugim ! SAmile28, če bo po vodnem dnevu jtri hudo, pa pojej res kaj sadja, da boš jhujšo lakoto. Se boš pa dobro očistila, boš videla. Pa kakšen topel zelen čaj si privošči. Mene vedno malo potolaži. Lanes, mislim, da si ti najbolj vztrajna migačica na tem forumu. Pa ne me basat, da bi vsak dan kaj počela, kot ti ! Bravo ! Drage moje, to pa je mladost !!!!!! - vsak izgovor je dober, tudi če ga pes na repu prinese. Zame je ta jutranja telovadba in 1x tednsko obilno znojenje kar dovolj. Pa saj ne morem tako mučiti mojega ubogega telesca, ki je že v zrelih letih !! - ha,ha,ha. marjanca45

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

17. okt 2005 18:44

Jessie, veš kako fino je prebrati, da ta forum včasih komu pomaga čez hrib, ki se zdi tako zelo visok... Veš, vsaka med nami ima kdaj kak dan, ko potrebuje podporo nekoga in forum je krasna stvar. Res se tukaj sklepajo prijateljstva, za katera nikoli nisem mislila, da je mogoče priti do njih po taki poti. Pa je. In zato, kadar ti bo težko, kadar bodo tvoje krivulje lezle nekam dol.... tukaj smo, da ti jih pomagamo obrniti navzgor. In 6 kg v 1. mesecu drugega kroga je zelo veliko, ker običajno gre teža takrat bolj počasi dol. Nikar ne obupaj, ker to počneš zase in za nikogar drugega. Superca si ! marjanca45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti