Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

17. okt 2005 6:19

Dobro jutro, rožice moje drage in naši cvetki moškega spola ! Ja, bom povedala mojemu sinu, da ste vesele. Saj je že včeraj rekel : "Evo Marjanca, zdaj pa le na klepet, pa da se ne bo tipkovnica vžgala !" Helena, gonila sem že kar kmalu dopoldan, ob pol desetih, potem se tudi meni ne da več. Pa z ne preveč polnim želodcem je tudi dosti lažje. Le malo grozdja sem pojedla prej. Pa da ne boš mislila, saj se znojim le 1x tedensko, za kaj več mi zmanjka volje. Nisem tako pridna kot Lanes in Tuna. Helena, tudi ti boš enkrat spoznala, da delaš le sebi slabo, v kolikor ga dosti biksaš. Potem pa je človek še slabše volje, kot je bil pred tem, ko je mislil, da bo s hrano pregnal težave. Ne gre na ta način. Pravi način je znojenje na kakršenkoli način. Meni se vedno zdi, kot da mi z znojem odteka slaba volja in jeza. Pa kako dolgo se ne utrudim, če jezna kaj počnem ! Dvakratni učinek ! Je pa res, da pride dan, ko nam nič ne gre oz. gre vse narobe. Sem se tudi že sama večkrat vprašala, zakaj se ob težavah vedno zatečemo k hrani. Sama tega, odkar sem na 3MD ne počnem več, ker vem, da me hitro lahko zanese, potem pa bo še slabše. Danes si sadna in se boš kar boljše počutila, verjemi. Duško, zdravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dušanka, slej ko prej se vztrajnost splača. Sem vesela za tvoje minus cm. Bonaca, ponosen je lahko na tebe tvoj možek in naj se kar trudi, da te bo obdržal ob sebi ! Takih žensk ne najdeš kjerkoli ! Maša, kje si ????? marjanca45

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

17. okt 2005 6:25

Superca Dušanka,!!Če si optimističen, te pa res gor drži. Se bom potrudila!! Tudi jaz sem se stehtala -2kg manj,tako je že 4kg manj.Glede grehov je res čudovito.Nisem bila nič še kaznovana, ko sem se basala,zato se splača potrudit, da nadaljujem z dieto brez grehov. Kaj pa ostale????? čao,čao! Vse čestitke še enkrat DUŠANKA!! helena45

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

17. okt 2005 6:45

Dobro jutro hujšarji in hujšarice! Ideje za naše srečanje kar padajo lepo, da jih ne bo preveč, pa se ne bomo mogle odločit kam: Asado, Levec Restavracija Urška, Vojnik Hotel Štorman, Celje Kitajska restavracija, Celje Rožica me veseli, da se boš potrudila. Primorke le pridite, brez vas ne bi bilo popolnega žura. Se bomo tudi me kdaj potrudile in prijadrale k vam na primorsko. Marjanca ja Tuna pa pridna, a ti povem kaj vse sem pojedla od petka do nedelje....bolje da ne, pa še sram me je napisat...danes pa imam 100% očiščevalni dan...Helena sva skupaj na sadju, a ne? Včeraj sem bila v termah Zreče seveda sem največ časa preživela v termalnem bazenu, ker obožujem toplo vodo. Zvečer pa sem bila tako utrujena od vode in masaže, da me je ob pol devetih že zmanjkalo. Danes pa se počutim tako kot da bi me valjar povozil. Zdravilišča niso zame, me preveč uničijo. Helena jutranji tek pa 4 km, kapo dol pred tabo, ...... ko bi jaz imela samo delček tvoje pridnosti. Marjanca 15 km kolesa....jaz pa lena kot gnoj....evo danes grem definitivno v fitnes... Dušanka 5 cm v 15 dneh, to je super rezultat...le tako naprej, to ti pa da volje. LP tuna

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

17. okt 2005 6:56

Vseeno si vztrajna Marjanca!!!Sem že gonila kolo,če sem bila 3 minute gor, je veliko.Zato vem, da moraš preklet bit vztrajen.To je dejstvo in ne bodi skromna.Če bi jaz prej to vedela, ga ne bi nikoli kupila!! Zame je kolo ali tek,da greš ven in moraš priti nazaj!! Stekom sem se marsigdaj rešila težkih misli.To sem včasih, kar prakticirala.Zadnje čase pa bolj poredko.Obljubim,da bom na tem veliko delala,tako kot Tuna in Lanes.Toliko vztrajnosti??Mogoče pa nekoč!!Te pa se ne da nikjer kupiti!! helena45

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

17. okt 2005 7:14

Zdravo Tuna!! Bova danes skupaj mlele sadje.Zakaj pa ne!!Sedaj vidim, da bom morala biti kar pridna, da ne klonim . Tuna je le Tuna, tvoja postava mi pove vse.Vztrajnost pri meni je na nuli, en čas ja,potem pa dolgoo časa nič!! helena45 Sporočilo je spremenil(a) helena45 dne 17. okt 2005 07:15:33

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

17. okt 2005 8:04

Helena, saj smo samo ljudje, pa vsi smo krvavi pod kožo. Greva novim zmagam naproti. Držim pesti zate. Lp tuna

GOGA VRHOVŠEK  

član od: 20.4.2005

sporočila: 54

17. okt 2005 8:40

Hojla! Kako ste pridne, moje drage ženske. Jaz pa tudi vztrajam: z 3MD in aerobiko. Vmes pa pečem sladice za moje domače in sodelavce, sama se pa kar ne pipam in me že to zadovolji, če samo delam nekaj sladkega za druge. Včeraj smo dobili mucka - Tigerčka, starega 3 mesece, ki je cel dan samo mijavkal in pogrešal svojo mamico... V soboto pa sem tudi sama morala na daljši sprehod in si zluftat glavo, ker je bila že polna: predvsem od službe, pa še polna luna je bila!!! Človeku se včasih kar vsega nabere in mora sprostiti ventil, če ne se tragično konča - z antidepresivi ipd. Crkljajte se, lubčkajte, objemajte in pustite razvajati pa bo življenje lepše!!! Goga & Tigerček GOGA VRHOVŠEK

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

17. okt 2005 9:00

Mislim, da bi bilo fino, če bi do konec tedna vedeli vsaj okvirno število rožic, ki se nas bo srečalo, zato, da bi se potem lahko odločili za prostor. Kaj mislite ? November se približuje z nadzvočno brzino ! marjanca45

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

17. okt 2005 9:23

Hojla! Moja odločitev danes zjutraj je bila sledeča. Danes se ob 14.15 začne polna luna in se je bom držala. Je fino ker ni cel dan sama voda in bom danes dopoldan nekaj lahkega pojedla, potem pa vodaaaaaa. Jutri pa do druge ure spet samo voda, nato pa sadje in 1. beljakovinsko kosilo v 2. krogu. Se pravi da štartam! Ko bom mojemu povedala da sem spet na 3md se bo samo za glavo prijel. Saj me spodbuja, samo kaj ko pa gre pri meni vedno po istem sistemu, shujšam, se zredim, shujšam, se zredim... Hujšam že cela 3 leta po porodu, pa imam še vedno 20 kg več kot pred nosečnostjo. Dobro da me moj sploh še gleda. Pa držite pesti da mi to rundo KONČNO uspe! tejčica

claudia12  

član od: 29.8.2005

sporočila: 221

17. okt 2005 9:40

Tejčica dobrodošla, veliko volje in čimveč minusa na tehtnici ti želim. No kar se pa mene tiče...obup!!!!!!!!!!!!!!! Med vikendi mi nikakor ne gre, pa ne gre..v soboto sem imela B dan in sem še pred kosilom pomalicala pol francoske štruce..smo šli v e leclerca nabavljat in je tko dišalo, pa tako dobre so bile, da sploh nisem mogla nehati. Za kosilo in večerjo sem imela ribe in školjke, samo kaj ko sem zvečer spet grešila..s pečenim kostanjem in toplim mlekom zraven. Včeraj sem pa bila kar pridna...razen, da sem pila malo piva. Danes imam pa oh in bom jedla za kosilo samo paradižnik in malo slanih keksov, za večerjo pa še ne vem. Do konca diete imam še malo več kot mesec dni, pa se mi tako kot Lanes kg nikamor ne premaknejo, najbrž malo zaradi grehov, malo pa zaradi tega, ker so tudi moje porcije velike!!!!!!! Vseeno pa bom vztrajala do konco..bomo videli kakšen bo rezultat. Malo sem razmišljala, da bom najbrž podaljšala vse skupaj tam do božiča, mogoče bo šlo pa še kaj dol. Torej jaz zagotovo pridem na srečanje, kjerkoli že bo, sem si že na koledar napisala, komaj čakam, da vas vidim v živo! claudia12

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti