Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

20. jun 2005 21:37

Pozdravljene! Ker sem bila včeraj preveč požrešna, imam danes sadni dan (ki bi moral biti včeraj). Sem nameravala v sredo držat luno, pa imamo v službi neko srečanje, tako da bo to zelo težko izvedljivo in sem se odločila da udarim še jutri en sadni dan. Bomo še videli koliko bo volje! KOPALKE! To je moja nočna mora. Mala mi je že parkrat rekla da bi se šla kopat, pa ji vedno rečem da morje še ni dovolj toplo, dejansko pa zbiram voljo da se spravim v kopalke. Me je groza! Mi pa plaža ta teden ne uide, saj prideta k nam moja 6-letna sestrična in njena mami in se jima bova z mojo Tajo pridružili pri čofotanju. Me pa že zvija v želodcu, kot da bi imela zobarja! Sem danes prav nerazpoložena za pisanje, tako da bom kar zaključila. Jutri pa se boj s kilami nadaljuje! Nočko! tejčica

Sarica  

član od: 20.4.2005

sporočila: 74

20. jun 2005 22:52

Drage dame, danes imam spet sadni dan, čeprav sem ga imela ravno v soboto. Prvič takole nekaj skačem čez dni, ampak sem mogla prestavit vodni dan za en dan naprej, ker grem ravno na tisti datum, ko bi ga mogla imeti na počitnice in sicer kolesarit, pa nisem hotela bit takrat na vodi, ker mislim, da mi to nebi preveč dobro zneslo. Tako da je bil vmes en beljakovinski dan, pa potem spet sadje in jutri voda in čaji...upam da to ni preveč narobe, samo se mi je zdelo tako najbolj logično. Malo bi vas vprašala, kako ste ve skombinirale vaše dneve, če ste bile bolj aktivne (kolesarjenje?), ker jaz mislim, da ravno čisto po planu tudi ne bo šlo, glede na to, da bova s fantom kuhala na koharčku in se vozila naoklog. Razmišljam, če je ok, da se držim do 12 sadja, potem pa samo ločujem znotraj enega obroka....ne bi rada naredila škode zdaj, ko imam še en mesec. Potem me pa zanima še ena stvar in sicer, ali kdo pozna koga (ali ima sam mogoče doma) Montignacovo knjigo, saj sem nekaj stvari prebrala na forumu, ampak bi si želela sama še bolj prebrat, samo je knjiga razprodana. Mogoče jo ima kdo, ki se ni tako navdušil za to varianto prehrane, pa bi jo prodal? Ali pa če kaj veste, če bo kak ponatis? Vesela sem, da andrina ni obupala, tejčica ti pa se ne sekiraj glede kopalk, ker je bolj važno, da bosta s hčerkico skupaj plavali. Ona si bo sigurno zapomnila le to, da je bilo fino, ne pa tega, kakšno postavo je imela takrat mami....ker boš čez kak mesec itak že manekenka, a ne? No pa lahko noč vsem!! Sarica

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

21. jun 2005 7:00

Dobro jutro punce, jaz pa sem zadnje dneve tako lena, sploh se mi ne ljubi telovadit, že en teden nisem bila v fitnesu. Me daje poletna utrujenost. Moram se spravit k sebi in uspešno nadaljevati to mojo dieto naprej . Bom šla danes v fitnes, sicer imajo otroci zaključek šolskega leta - piknik - ampak bom vseeno šla. Obljubim! Sem pa včeraj poskušala kopalke, meni se zdi še vedno živa groza. Sej ko sem oblečena v hlače zgledam čisto vredu, ampak ko so moji boki in bedra vidne je pa živi poraz, celulita toliko, da bi ga lahko izvažala. Moram narediti nekaj v tej smeri.Sem razmišljala, da bi šla na body wraping. Sicer mi je to ful drago, ampak če pomaga. Pa mislim, da bi pol bolj pazila na prehrano, ker bi se mi tožilo, da bi se ponovno zamastila. Punce kaj pa ve mislite? No zdaj grem pa malo delat. LP tuna

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

21. jun 2005 7:36

Dobro jutro! No, ne vem če je ravno dobro. Sem po včerajšnjem sadnem dnevu stopila na vago, pa je šla 1 kg GOR!!! Pa to je totalno skregano z logiko! Sem se zelo hitro zbudila ob takem šoku. Definitivno bo danes spet sadni dan, mogoče celo vodni. Bomo še videli za kaj bo volja. Odločila sem se, da bom začela hodit v fitnes. Ta domača telovadba je zame samo potuha. Včasih vsak dan, včasih pa samo 1x tedensko. Najprej sem razmišljala da bi hodila na aerobiko oz. kaj podobnega, pa je to vse v popoldanskih oz. večernih urah, jaz imam pa čas večinoma dopoldan za take stvari, tako da mi ostane fitnes. Odločitev je padla, samo še tja se moram spravt. Sarica, saj imaš čisto prav glede mojega strahu pred kopalkami, samo res mi je ful nelagodno. Imam pa ta problem vsak začetek sezone, čez poletje pa potem mine. Se pa ne spomnim, kdaj sem nazadnje oblekla kratke hlače. Aleluja tistemu ki se je spomnil 3/4 hlače, drugače bi jaz v dolgih okrog skakala. Uživajte v sončku, jaz se že pod klimo hladim. Pozdravček! tejčica

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

21. jun 2005 7:46

Jutro, punce! Kako gre danes? Jaz sem tako utrujena že na vse zgodaj, da sploh ne morem nič v usta dati.... rabim najprej malo prebujanja, pa bo potem bolje. Marjanca, ti si pa res inspiracija tu na forumu! Adrinaa, le poslušaj jo! Maychi, nisem še pekla kruha, ga bom ta teden. Pridne bodite, pa držite obljube, ki ste jih dale glede današnjega prehranjevanja! Tejčica, tudi jaz sem hvaležna 3/4 ali 7/8 hlačam - tako človekne izgleda preveč "čudno", če so slučajno vsi ostali v kratkih ;-) Prijeten dan, Darchy

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

21. jun 2005 10:00

Pozdravljane, po dolgem času! Jaz sem nazaj z dopusta, majdad res bi morala upoštevati tvoj nasvet in vsaj za teden dni prestaviti dopust. No, pa je vsaj vikend bil lep, to je odtehtalo vse slabe dni. Medtem sem končala dieto, zadnjih štiri dni po vodnem dnevu nisem upoštevala. Na morju sem jedla vse po spisku, tudi jogurt in kruh za zajtrk. Teža je malo višja (1,7 kg), sem mislila da je veliko več. Počutim se tako težko in tako prenažrto, zato sem včeraj imela sadni dan, vendar še vedno nimam želje po kakšni drugi hrani. Zato bo za kosilo nekaj lahkega in predvsem nekaj takšnega, da si uredim prebavo. Po vsem tem nažiranju me je zaprlo in moj trebuh je kot balon. :) Sem opazila, da je kar nekaj novih, čeprav me čaka še kar nekaj strani za obdelat. Zato pozdarv vsem novim. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

21. jun 2005 10:25

Hojla! Se še jaz javim! Ribica.želim ti uspešno plavanje v drugem krogu. Andrinaa,bravo,to so besede!Če pa bodo prišli slabi dnevi,smo tukaj mi,da te vzpodbujamo.Sej bo šlo,sam da se ti telo navadi,pa bo. No,mejte se lepo! Marjetka cvetka

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

21. jun 2005 11:45

Hojla, rožice! Še ena odvisnica. Dan je popoln, ko pridem sem na čvek. Marjetka Cvetka, veš da. Kar čarobno palčko bi imela. Pa kaj še. Če so najini zobki natolkli vso to navlako, se moramo tudi malo pokorit. Bilo bi pa seveda krasno, če bi bilo drugače. Pomisli drugače. Kako bi spoznala vse te krasne ljudi na tem forumu. Ribica veliko uspeha ti želim v drugem plavanju. Jaz ga bom začela v jeseni. Adrinaa poglej da smo tukaj sami borci in se ne damo. Tudi ti boš taka, samo da telo začne sodelovati. Marjanca, koliko vložiš v svoje otroke, toliko dobiš. Ne mislim s tem materialne stvari, ampak da daš otroku občutek, da ga upoštevaš, mu zaupaš, da si vzameš za njega čas in da si mu tudi prijatelj, ne samo ena tečka od starša. Vem da si krasna mama, tako da ti je lahko v čast, da ti je ratalo vzgojiti takšnega sina. Danes sem pa na krompirčku. Z možem si bova spekla kiflčka in zraven pojedla skledo solate. Lepo se imejte! Gobica

FREDOLINA  

član od: 12.5.2005

sporočila: 16

21. jun 2005 11:51

Pozdravljene! Po daljšem času se spet oglašam. Bila sem velika grešnica, saj se pikniki, rojstni dnevi, obletnice, šolski zaključki, službena potovanja in obiski poslovnih partnerjev kar vrstijo. Moram pa vam povedat, da mi je prebiranje foruma pred tem obdobjem zelo koristilo in se danes zaradi svojih grehov ne sekiram preveč. Trudila sem se ločevati znotraj obrokov, saj je bilo kaj drugega sploh nemogoče. Pa malo več sladic je obležalo v mojem želodčku. Tako imam po drugi vodi in še nekaj dneh iste kg kot po prvi vodi. Na srečo je bil prvi mesec zame zelo uspešen. Vaši nasveti, da je po pregrehah potrebno vztrajati naprej so mi resnično koristili. Ne znam si predstavljati, kaj bi se dogajalo z mojo težo, če bi v tem obdobju jedla po starem. Verjetno vsak piknik ali požrtija pol kilce več, na koncu pa bi bila lepa okrogla žogica. Zato vse tiste, ki vas kdaj v mislih prešine, da bi nehale, NIKAR. Vsak naslednji dan vztrajanja odnese kakšen dekagramček, če pa ponovno zaidete na stara pota, se bo hitro povrnilo vse, kar vam je že uspelo. Uživajte v teh čudovitih poletnih dneh in pridno izgubljajte kilogramčke. Fridolina

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

21. jun 2005 12:07

hej vse povratnice in vzpodbujevalke, marjanca, kdo je rekel da se ne sekiram. pa se! ravnokar sem se držeč za nos in miže odplazila mimo kuhje, kjer so sodelavke mlatile piceo in sedaj glodam svojo naktarino. bom to neznosno gužvo v službi skušala izkoristit tako, da bo kilogramom čim bolj v minus. pač sadje more bit pri rokah. tejčica, fitnes je odlična stvar, rezultati so hitro vidni. če e imaš voljo. jaz sem spomladi kakor hitro se je otoplilo nehala hodit s kvazi obljubo, da bom doma kaj anredila- kolesarila, tekala, telovadila. naredim pa nič. najbolje je da enostavno kušiš mesečno ali za nekaj obiskov in si prisiljen pol hodit. eh, še bi marsikaj rekla, pa ni cajta. uživajte. lp, tabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti