Poročno voščilo

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

tema odprta - 15. apr 2005 11:54 | ogledi: 12.481 | odgovori: 5

Prosim, če ima katera pri roki kakšno poročno voščilo ali verz ali.... Lepo prosim!!!! Hvala!

PACKA

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

15. apr 2005 12:04

Bizarno, pa vendar tako zelo resnicno (najveckrat): sedaj se veselite, potem se boste pa jokali... To imam pri roki. julia

leale  

član od: 20.8.2004

sporočila: 41

15. apr 2005 12:14

Ljubezen naj gre vedno v cvet, da bo lepši, da bo zaljši ta prismuknjen, nori svet. Kuhajta z ljubeznijo in zvestobo, da zakon bo teknil vedno na novo. Dober mož in dobra žena, dve telesi, duša ena. Prišel je čas ta, ko si bosta rekla da, in s tem nadela težki jarem, ki vama bo preprečil harem. Da ne bo pretežak, želi vama vsak. Naj bo to najlepši dan, dan, ki se uresničil je iz sanj. In naj ta dan prevesi se, v najlepša leta kar jih je. Privij me k srcu kot znamenje, kakor pečat. Ljubezen je močna kot smrt in hkrati trda kot grob, njen žar je žar ognja, ki nadvse silovito plameni. Ni vode, ki bi jo pogasila, ne reke ki bi jo potopila Da bi v življenju našla tisto kar iščeta, videla, prepoznala in doživela veliko srečo, da bi vse to dobila - in ohranila. Malo sem ih "natresla", upam da ti pride kaj prav, ali pa če jih malo pokombiniraš in prilagodiš. leale

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

15. apr 2005 12:29

Imejta se rada in ne pozabita tega tudi pokazat - po možnosti tako, da bo drugi razumel:) Veri

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

15. apr 2005 12:55

Živi naj ženin in nevesta, v nebesih sta,pa ne povesta! Naj bo življenje klanec-brez ovir. Vso srečo,radost in zvestobo želje vseh nas-za srčni mir. terlikar 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti