ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

2. mar 2005 18:28

čestitam vsem za prestani vodni dan!!! ne obupavat zaradi malo izgubljenih kg, ker tudi jaz sem nekje pri najmanj izgubljenih. Sicer sem padla pod mejo 60 kg, ampak do 53-55 kg je še dolga pot. drobtinica, si ti začela 18-ega? Ker sva potem namreč na istem in tudi jaz sem včeraj imela tretji sadni dan. Pa me je tak napihnilo in še danes nisem šla, kamor še cesar gre peš. Trebuh je po vsem tem sadju kot žoga, kg pa ostajajo isti. Kar se tiče pečene banane, jo jaz popečen na hitrico na maslu, dodam malo ingverja, cimeta, limoninega soka in je to to. Če pa pečem jabolka, so sestavine iste, samo moram malo pogoljufati in polijem še z par kapljicami medu in kak klinček se tudi znajde v ponvi. Če drugega ne, lepo diši, zgleda pa bolj pacasto, ker jabolka dušim res do mehkega. Zdaj sem še ugotovila, da so v tistem fitnesu, kamor se spravljam že 14 dni, znižali cene za 20% in če to ni dosti dober razlog, da res grem tja, potem ne vem, kaj še me bo moralo lopniti po glavi! brittney

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

2. mar 2005 18:45

Brittney, če želiš, te jaz lopnem po glavi :) Darchy

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

2. mar 2005 18:57

saj, darchy, ti kr lopni, če bo kaka kila dol z mene odpadla namesto fasade, izvoli. brittney

bosti  

član od: 26.8.2003

sporočila: 17

2. mar 2005 19:39

Enim je pa fajn-imate za sabo vodni dan, ki čaka jutri mene.Upam da se bo na vagi kaj poznalo...tudi pri meni velja tisto,da od 1.vodnega dneva,pa do 2.-torej jutrišnjega, gre zeloooo počasi dol ,ampak samo da gre. Mrzel pozdravček vsem!

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

2. mar 2005 20:11

HOJLA! Zdej me pa že dolgo ni bilo tukaj. Na vaš množični vodni dan sem vam napisala lepe spodbudne besede, potem pa mi je računalnik crknil. Pa sem bila jezna in ga nisem 2 dni niti pogledala. Medtem ste že ogromno napisale. Jaz sem vse samo preletela. Drugače pa so šle kile kr mal dol. Sem bila ful ful hepi. Namreč včeraj sem imela sadni dan in so me na šihtu ful "jebali" v glavo, potem pa sem bila živčna in vsega skupaj pojedla le jabolko, pomarančo in banano. Mi je šlo kar na bruhanje. Sem bila ful živčna. Itak pa sem mal bol občutljiva sedaj med dieto. In ..... potem še mal zapletov, pa od živcev nisem ponoči spala niti minutke. Sem pospravljala omare v kuhinji, pa brisala prah in že zelo zgodaj odšla v delavnico. In rezultat. Čist sem utrujena, in -1,5 kg. Sem bila kar hepi, sam....... sem danes jedla kot pujs. No ja al pa se mi je sam zdelo tako. Držala sem se pravila. Meso in solata, za večerjo polovičko od kosila. Sam se kr krivo počutim. Koma čakam spet sadni dan. Pa šele v soboto bo. Drugače pa sem zelo zelo zelo vesela, da je vodni dan uspešno zaključen za vsemi vami. Bravo punce! Tako se dela. Ste imele pa tudi veliko podporo. Kar je seveda zelo lepo. To je dokaz, da držimo med seboj. Bosti - upam, da je šlo uspešno! Vedno bolj opažam, da se tukaj zbirajo suhci. Noben nima tolk kg preveč kot jaz. Vsi ste skoraj idealni. Ko berem vaše mere me je kr sram. Kako sem lahko nase naložila toliko sala. Prav sram me je. Jaz imam cilj takšen, kot večina začetne kilograme pred dieto. Jutri imamo pa množično Š dan če se ne motim. Kaj bomo dobrega jedli? Moja mami je skuhala pasulj, sam tazga tapravga. Z mesom. Zdej pa ne vem kaj naj naredim. Naj ga jem brez mesa, ali naj raje kaj posebej skuham. Kaj pravite vi? Zdej grem pa mal po omari brskat in ugotavljat kaj mi je že preveliko in kaj bom lahko kmalu spet oblekla. Super filing. Punce uživaljte. Pridem danes še enkrat nazaj. pa pa

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

2. mar 2005 20:54

ej, morska medvedka, verjemi, nismo suhci. Tolaži se s tem, da boš ti, če se boš držala diete, dol dala precej več kg in tudi dosti lažje, kot nekatere, ki jim rabmo manj kot - 10. Ti tazadnji so najtrdovratnejši, se mi zdi, da se kosti držijo s sekundnim lepilom. sama vidiš, da ti je šlo dol po sadnem dnevu kar - 1,5 kg, jaz pa sem v 13 dnevih oklestila le kg ali dva, imam zanič vago, ne vem natančno. Ampak se pa dobro počutim, čeprav je najbolj blesavo v službi pojasnjevati, zakaj ne hodim na toplo malico, ki je ob 11, zakaj imam naročen suh obrok - kjer pa tudi ponavadi ni nič drugega kot klobase, sir, pa fruc itd..., pa da ni dobro na prazen želodec sadja jest, pa lej, kak si bleda, pa podobne cvetke. Se jim kar smejim in se delam francoza. Kaj pa naj drugega. Jaz bom jutri na Š dan jedla rižoto. Zdi se mi pa , da ste nekaj strani nazaj govorili, da je razlika med koruzo in polento, sem pa pozabila, kaj je Š in kaj Oh. Bi bila katera tako dobra, da me spomni? brittney

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

2. mar 2005 21:29

Morska medvedka, jaz imam ogrooomen višek kilogramov in se zavedam da bom potrebovala še ponovitev 3MD, da priden na željeno težo. Niti pod razno ne spadam med suhice. Pasulj, v katerem se je kuhalo meso pa ne bo o.k. na Š dan. Je pa pasal danes mesek da je blo kaj. Pripravila sem si kar velike porcije (tako sem se želela nagraditi za uspešen vodni dan), pojedla pa malo nič. Je bil hitro želodček poln, sem se pa navadila da se najem in ne nažrem. To je že velik uspeh.Za jutri ko je Š, pa nimam še blage veze kaj bom jedla. Brittney, koruza spada pod š, polenta pa pod OH. Bosti, veliko volje jutri na vodni dan. Držimo pesti! Uživajte! tejčica Sporočilo je spremenil(a) tejčica dne 02. mar 2005 21:31:54

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

2. mar 2005 21:33

tejčica, polepšala si mi večer. Ne vem, zakaj, ampak polente se mi je ful zluštalo, sam prazna mi nekak ni za pojest. Bi bilo fejst narobe, če jo popečem na mičken olja, pa kako začimbo dodam, nekaj podobnega, kot je pri kus kusu? Verjetno ne. No, lep večer naprej, al pa dobro jutro za tiste, ki se boste prklopile zjutraj. brittney

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

2. mar 2005 21:35

Večer. Morska medvedka, jutri si skuhaj nekaj kar spada pod Š dan. Pasulj pa raje pusti pri miru, če je v njem tudi meso. Brittney, koruza spada pod Š to je 100%, v Rinini knjižici pa je polenta pod OH, ampak jaz sem si jo pripravila na Š dan (saj je to pravzaprav samo mleta koruza, tako da je po moji logiki to Š). Tako, da se glede polente raje odloči sama, kdaj jo boš jedla, sicer je pa toliko možnosti, da sem jo jaz do sedaj jedla ravno 1x. A si pojedla včeraj kakšno porcijo kivija-ker to pomaga. Jaz si ga ravno zato vedno privoščim na sadni dan. Tudi jaz si bom jutri pripravila riž z zelenjavo. Lahko noč, maychi

bosti  

član od: 26.8.2003

sporočila: 17

2. mar 2005 21:44

mmmm,kaj vse bo jutri na vaših mizah...jaz bom pa imela vodo v flaši,pa vodo v šalčki,pa vodo v kozarcu,skratka V O D O,zato verjetno jutr ne bom kaj preveč na forumu,da ne bom dražila želodčka z mamljivimi recepti in podobnimi zadevami. Lep dan vsem,pa le privoščite si,karkoli že sodi v vaš trenutni dan!! Lahko noč! bernarda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti