Prhljaj

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 285

20. dec 2004 12:53

Atina poskusi še z Nerilom. V moji družini pomaga. Nikita

neznan uporabnik

13. jan 2005 14:22

Tudi jaz sem imela par let nazaj probleme s prhlajem v laseh. Trudila sem se na vse mozne nacine da se ga znebim. Kupovala sem najrazlicnejse sampone za lase pa nic ... Potem pa sem nekje slisala da pomaga, ce si galvo umijes s cetom. To sem parkrat ponovila in prhlaj je izginil... Lp afeni

Pepika  

član od: 24.2.2005

sporočila: 2

24. feb 2005 11:31

Pozdravljeni! Prhljaji so verjetno različni. Različnim ljudem pomagajo različne stvari. Mogoče je pametno poskusiti z zelo (ZELO) blagim šamponom. Takim, na katerem piše, da je za vsakodnevno umivanje. Vsi šamponi, za katere trdijo, da odpravljajo prhljaj, so kljub vsemu zelo agresivni. lp Pepika Pepika

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

1. okt 2005 22:17

Malo brskam po starih temah in bom malo oživela tole s prhljajem. Meni so se problemi začeli še pred puberteto in lahko rečem, da sem v petnajstih letih probala vse mogoče, da številnih obiskov pri dermatologu sploh ne omenjam. Vse je pomagalo samo začasno in potem je bilo še slabše. Stvar se mi je razširila še po obrazu (kotički pri nosu, obrvi). Sploh pa je to v kombinaciji z mojo zelo mastno kožo in lasiščem prava katastrofa, za kar deloma krivim leta in leta uporabe vseh teh agresivnih sredstev.Tako da bom vesela še kakšnega nasveta oz izkušnje. Jutri grem po ta Vichy, sicer nimam dosti upanja, ampak nimam kaj izgubit... Lp, Tina

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. okt 2005 20:26

ligojna je napisal/a:
Zanima me če je že kdo uporabil šampon od Justa.Samo je ful drag,več kot 4000 sit za 2dl. Vesna Leben
Jaz sem ga uporabila, za moža in hčerko, lepo ali grdo, bilo je še skoraj huje kot prej, čeprav sem drugače z nekaterimi izdelki "Just" zelo zadovoljna. Zadnjič pa sem v Avstriji (v Sparu) kupila od Loreala Elvital sos-kur anti-schuppen, je v taki plastični modri steklenički in pomaga ko šus, pri obeh. Prhljaja ni več (upam, da se ne bo spet pojavil, uporabljamo komaj en mesec!). LP cervus

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

26. okt 2005 20:35

Zelo dober je Vichiy šampon proti prhljaju. Ne vem pa če pomaga tudi pri zelo hudih oblikah... Marjetica

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2005 21:08

Mojemu predragemu v vseh teh letih eksperimentiranja ni pomagalo NIČ. Nekateri šamponi (na primer tisti slovenski,... kako je že, ki ga kupiš v lekarni???? sem že pozabila...) so mu še hudo razredčili in stanjšali lase! Pa sem neki časa na valu 202 v tistih njihovih nadležnih intervju-reklamah dopoldne poslušala o tej kolekciji Psoren. Oglasi so nadležni, ampak vseeno sem šla v lekarno in probala kupiti eno flašico. In, verjeti ali ne, prvič se mu je prhljaj umiril. Tudi rdeči fleki in hraste po lasšču so se zelo umirili. Nič več ga ne srbi tako kot včasih, tako da se skorej ne praska več. Po tolikih stran zmetanih poskusih je bilo to prvič, da je bilo tistih 3000 tolarjev vredno plačati. Jaz priporočam... bodite pa potrpežljivi, učinki so se mu začeli poznati šele po treh tednih. Pa strogo se držite navodil za uporabo, če boste poskusili. tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 26. okt 2005 21:09:52

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

26. okt 2005 23:54

Tjas, jaz imam točno take probleme kot tvoj dragi. No, zdaj lahko rečem, da sem jih imela! Po skoraj dveh mesecih uporabe Vichy Dercos šampona se mi prhljaj ni več vrnil (tok tok!) Šampon je pomagal že po enem tednu in zdaj sem kot prerojena. Lahko se normalno češem z glavnikom brez da bi potem ponorela od srbenja in pekočega občutka... Zdaj lahko samo upam, da se bo tako tudi ostalo. Lp, Tina

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2005 23:59

O, dobro vedet, hvala Tina. Sej več jih je že pohvalilo tale Vichy Dercos, pa sem cincala in cincala in mu na koncu vzela Psoren. Dobro vedet za primer, če bi se njegovo lasišče "navadilo" na tega in bi učinek popustil. A je kaj cenejši od Psorena, ta stane 3000? tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti