Lavandin caj

aljalja  

član od: 8.6.2003

sporočila: 140

tema odprta - 12. okt 2004 23:16 | ogledi: 2.985 | odgovori: 2

mogoce kdo ve kaj vec o njem in kje ga dobim. Brala sem da je lavanda v caju v vecjih kolicinah nevarna v malih pa enakovredna blazjim uspavalnim tabletam. poleti sem kuhala, zvecer pred spanjem, caj iz sveze lavande in je odlicen.

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

13. okt 2004 15:01

Včasih zeliščne prodajalne in tržnica v Lj-kjer imajo suha zelišča (zelo blizu tromostovja). Lavandine cvetke imajo tudi nekatere mešanice zeliščnih čajev. Svetujem ti, da tudi ti mešaš z drugimi zelišči oz. ne piješ tega vsak dan. pa saj to itak velja za vse rožice...

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

13. okt 2004 16:41

Jaz sem ravo par dni nazaj kupila v Sparu čaj od Teekanne, ki se imenju Sweet dreams in vsebuje lavando pa tudi meliso, kamilico, lipo, poprovo meto, žajbelj in verbeno. Je zelo dober in naj bi pomirjal. Pa ful čedna embalaža! Imajo pa še enega za prečiščevanja in Brain power. Superca! Darja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti