Poročna zabava

neznan uporabnik
tema odprta - 16. maj 2001 8:24 | ogledi: 3.691 | odgovori: 2

Pozdravljeni!

Zanima me, kje bi lahko organizirala poročno zabavo za prijatelje (cca 20 oseb). V mislih sem imela kakšno gostilno z dobro hrano in živo glasbo - možnost plesa, ali kakšen klub, kjer se lahko kaj poje in pleše, pa seveda da ni ravno kakšna luksuzna in predraga. Najbolje, da je v okolici Ljubljane. Če ima kdo kakšne izkušnje oz. je kje že bil prosim za nasvet.

Lep pozdrav,

Barbara

neznan uporabnik

18. maj 2001 11:44

Zdravo, čudi me, da na tole temo ni nobenega zapisa. Morda pa je problem v tem, kaj je tisto, kar bi rada. Če je to zabava pred dejansko poroko, recimo, da želiš pogostiti 20 prijateljev en petek zvečer, ti predlagam dve varianti: 1. Gostišče Bajc, Sinja Gorica pri Vrhniki ( ob petkih in sobotah imajo -vsaj lani so imeli- živo glasbo) 2. Jamarski dom na Gorjuši. Če pa bi rada ohcet, se pravi zabavo po poroki, je gostiln več, muziko pa organiziraj sama. Ansamblov je dosti. Če potrebuješ še kako informacijo, se javi. Lep pozdrav, Majda

neznan uporabnik

21. maj 2001 16:38

Predlagam vam Restavracijo Hram sv. Jošta Posavec, kjer imajo vsak petek in soboto živo glasbo. Tel:04/5374300 Anja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti