Uau, Vrtejbenka, ful fobro zgleda to. Hvala za ideje, nekaj bom verjetno poskusila v to smer.

Pica zvitki
Uau, Vrtejbenka, ful fobro zgleda to. Hvala za ideje, nekaj bom verjetno poskusila v to smer.
Recept vreden medalje , takšne kuharske. Če bi včasih , občasno delali kremšnite tako v živo , bi se ljudje gnetli , da bi dobili vsaj košček. Ne vem zakaj se na Bledu niso spomnili in postavili marmorno spominsko ploščo za vse , ki se držijo tradicionalnega recepta in razvajajo nas , ki prihajamo od drugod. Imena bi tako z leti še dodajali in letnice bi pomenile svoje.
Kje na Bledu pa bi našla dobre, taprave kremšnite? Kam mi priporočate zavit? Že zelooo dolgo nismo bili v tistih krajih.
Lp
Mi smo bili vedno v slaščičarni Šmon, ki se sedaj po novem imenuje menda Zima;
http://www.smon.si/sl/predstavitev
Kavarna Park ob jezeru.
Prosim Blejci popravite me, če je narobe - ampak nekje sem slišala, da blejski slaščičarji pripravljajo kremne rezine vsi po istem receptu. Je to res? Jaz sem jih jedla na par mestih, pa so se mi res zdele vse enako dobre.
Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 17. 2017 09:37
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pica zvitki

Slivove rožice