Kje naročiti torto?

snorci  

član od: 2.8.2002

sporočila: 66

25. avg 2004 14:53

Kaj pa slaščičarna Kremina v City parku. Meni so všeč. snorci

nacih  

član od: 14.5.2007

sporočila: 12

19. jun 2007 18:42

živjo.rada bi od nekoga nasvet,kako okrasiti torto,ki jo moram narediti za zaključek prvega razreda.nimam nobene ideje.torta bi naj bila v obliki pravokotnika za približno 60 ljudi.prosim za nasvet. nacih

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

19. jun 2007 18:59

Za prvošolčke bi bila zanimiva torta, ki bi bila okrašena v različnih barvah, na primer v obliki mavrice, ostanek pri straneh pa modro kot nebo, ali pa z raznobarvnimi oblikami in velikostmi npr. trikotnikov, ki bi skupaj sestavljali celoto. Vsekakor naj bi bila čimbolj pisana, tako kot so otroci različni. Upam, da sem ti kaj pomagala. Veliko uspeha pri delu. emily

lanica1  

član od: 20.12.2006

sporočila: 2

6. jul 2007 16:28

mene pa zanima kje bi lahko staknila tako torto, da je možno izibrat motiv tako da ti dajo tvojo točno določeno fotografijo na torto, upam da sem zadost jasna kaj želim. in če se komu sanja bi lepo prosila za priporočilo kakšne slaščičarne kjer to delajo pomožnosti v okolici ljubljane še bolje pa na notranjskem. upam da nisem prezahtevna! hvala za pomoč! lanica lanica1

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

6. jul 2007 17:39

lanica - mislim, da je ta storitev v slaščičarnah že kar razširjena. Govorim sicer za Gorenjsko, a sem prepričana, da je to v Ljubljani še lažje najti. Jaz sem dala narediti v slaščičarni Metuljček na Jesenicah. Pa še vprašanje za nacih - a pri vas na šoli smete otrokom dajati doma narejeno pecivo? Pri nas so to prepovedali po okužbi s salmonelo... lp Dana

darjasova  

član od: 26.7.2006

sporočila: 47

6. jul 2007 19:37

Odlične imajo tudi v slaščičarni Pingvin v Plavi laguni za Bežigradom pri nekdanji Astri. darjasova

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. jul 2007 20:19

Lanica1 tudi, če nimajo v slaščičarni tega greš lahko slikico sama narediti v trgovino pekarmne Vrhnika na Brnčičevi pa jo tja odneseš.  Po moje se da tudi zmeniti preko telefona, da ti pošljejo, ne vem lahko pokličeš. Drugače pa imajo res to po moje že večina slaščičarn. jade

NUŠA  

član od: 29.9.2006

sporočila: 44

20. avg 2007 21:00

Mogoče malo pozno, pa za nekoga drugega : Slaščičarstvo Kastelic, Malo Trebeljevo. Zelo dobro in možna dostava. NUŠA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti