Žalostno

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

tema odprta - 3. feb 2022 18:54 | ogledi: 1.459 | odgovori: 6

Na kulinariki samo še reklamni recepti.

Suzi

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

3. feb 2022 19:08

od nečesa je pač treba živeti, a ne? 

Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. feb 2022 20:10

SUZANAZ, daj zgled in kaj objavi. 

Ognjič, tako je. 

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. feb 2022 10:10

SUZANAZ je napisal/a:

Na kulinariki samo še reklamni recepti.

Suzi

Ste dejansko poskusili kakšnega narediti? Ali je pomembno, ali je reklamen, če je dober? Tudi "reklamne recepte", kot jim pravite, delajo kuharji, ljudje ki se spoznajo na kuho...

Na kulinarika.net sicer ni zelo zapleteno poslati svojega recepta. Stran soustvarjate. Morda prispevate kakšno svojo različico recepta... Verjamem pa, da je pri 20.000 receptih v bazi težko najti izvirno zamisel.

Tudi lepih fotografij obstoječih receptov smo vedno veseli, saj so telefoni danes precej bolj zmogljivi, kot so bili. Prenovljen vmesnik za oddajo fotografij je bolj preprost kot kdajkoli. Samo povlečete slike in se naložijo, do 50 naenkrat..

Jernej Pečjak, urednik

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. feb 2022 18:43

Med temi reklamnimi recepti jih je nekaj zelo dobrih. Iskreno, boljši so in bolj domiselni od večine, kii jih kot nove  prispevajo člani. Ali prispevamo. Priznam, meni je volja uplahnila, pri svojih več kot 60 letih težko kaj novega pogruntam, nekako se mi zdi, da s em pač povedala vse, kar sem imela za povedat. Drži pa, da debat pod recepti ni več toliko, kot jih je bilo včasih, in če ni odmeva na objavljeno, tudi interes za objavo nekoliko splahni. NOvi časi, nove navade. Tako pač je. Objavljene recepte še vedno spremljam in med temi reklamnimi sem našla kar nekaj res dobrih. 

In seveda me nič ne motijo reklamni recepti, od nečesa mora sran žoveti, kot so že omenili pred mano. 

 

 

mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 4. feb 2022 18:47

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5189

4. feb 2022 20:53

Moj prvi kuharski izdelek so bile rumove kroglice po receptu z vanili sladkorja in jih še zdaj delam po njem. Če so reklamni recepti dobri, so dobri, ne vidim nič žalostnega v njih! Člani pač prispevajo po svoji volji in navdihu, nikogar ne moreš prisiliti, da objavlja svoje recepte, če mu ni do tega. 

Se popolnoma strinjam z mamamio.

Sonja

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 807

5. feb 2022 9:20

Mene nobeni recepti ne motijo. Reklamni ali recepti naših članov. Res je, da nisem še nobenega objavila, ampak se mi zdi, da ne morem nič novega povedati. Rada pa objavim kakšno slikco na zidu, ker nisem na nobenem omrežju.

 

malaga

Sporočilo je spremenil(a) malaga dne 5. feb 2022 09:21

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti