Kje kupiti purana

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

20. dec 2023 18:49

Hvala vam za odgovore 

patricija

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12656

21. dec 2023 16:00

  V katalogih sem videla, da v vseh trgovinah sedaj ponujajo praznično purico, cena je malo čez 5 € za kilogram

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. dec 2023 21:05

Mi smo letos porabili še pol goske, ostala od Martinovega, pa dve celi gosji bedri, potem piščanca z navdihom Indije, s suhimi marelicami so bila tako pripravljena bedra, krače in fileji odlični, za povrh pa smo imeli še goveja rebra, počasi pečena v omaki s temnim pivom (ob čebuli, česnu, pimentu, klinčkih, popru). No, pa še malo pašticade je prispeval zetov oče. Po nedeljski večerji smo potem v ponedeljek jedli še ostanke, pa še moja prijateljica je dobila nekaj porcij. Tako da smo že drugo leto zapored zdržali brez purana. Dosedanji rekorder v naši pečici je bil težak 6,5 kg, za deset jedcev preveč za eno večerjo, a vedno je še naslednji dan.

 

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti