V4 hroščki

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. okt 2016 20:08

proxima je napisal/a:

Tole je pravzaprav antihrošček (kar bi bilo v realnosti nekaj prav escherjanskega): v mojih (in verjetno tudi drugih) starih postih so se ponovno pojavili odstavki. Bravo, ekipa.

 

lp, proxima

 Dva različna sistema sta bila (ja, smo zelo star portal po letih) ;-) Navadni in napredni urejevalnik, ki na popolnoma drugačen način delata z odstavki.

Na v4 smo naredili tako, da tudi preko starega sistema prikaže in uporabniku in v novem urejevalniku odstavke korigirane, dobro si opazila. To je ena od mnogih izboljšav...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. okt 2016 20:11

Dragička je napisal/a:

Ne vidimm hrošča, vendarle mala pripomba. Lepotna stvarca, ki me zmoti ko pogledam v statistiko.

Pri Statistiki je vse napisano, kot eno.

Ali ne bi bilo boljše, če bi naslove odebelili (bold)?

Statistika obiska

Obiskovalci

24 članov: mopsika, naor, Dragička...

0 naročnikov Plus paketa: Katarinči11...

0 moderatorjev:

1 administrator: jernej...

Pozdravček!

 Imaš prav. Urejeno.

Silvija_02  

član od: 11.11.2013

sporočila: 116

27. okt 2016 21:26

Ravnokar sem opazila spremembo in menim, da je novejša.

Tale puščica je meni koristna in zelo dobrodošla.

Silvija

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

27. okt 2016 22:09

Poizkusila sem receptu dodati tri slike, ne vem zdaj niti, ali je katera obstala na portalu ali ne, napisalo mi je:

Upload Error

(7) The file 'IMG_20161027_192909.jpg' with a size of 6,22MB exceeds the limit of 5,86MB.

 

Pa so si fotografije (narejene s telefonom) med seboj po velikosti mislim da kr pogovorno rečeno tukaj/tukaj, podobne.

Včasih ni nagajalo pri nalaganju fotografij, razen pri avatarjih.

NutellomAnka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. okt 2016 2:01

Silvija_02 je napisal/a:

Ravnokar sem opazila spremembo in menim, da je novejša.

Tale puščica je meni koristna in zelo dobrodošla.

Silvija

 Tale puščica je že ves čas odkar je v4 ;-)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. okt 2016 2:03

anka je napisal/a:

Poizkusila sem receptu dodati tri slike, ne vem zdaj niti, ali je katera obstala na portalu ali ne, napisalo mi je:

Upload Error

(7) The file 'IMG_20161027_192909.jpg' with a size of 6,22MB exceeds the limit of 5,86MB.

 

Pa so si fotografije (narejene s telefonom) med seboj po velikosti mislim da kr pogovorno rečeno tukaj/tukaj, podobne.

Včasih ni nagajalo pri nalaganju fotografij, razen pri avatarjih.

NutellomAnka

 Če izpiše to napako potem slik nismo prejeli. Že ves čas je omejitev 6000 KB = 5.86 MB. Ste pa uporabniki verjetno zamenjali telefone, ki delajo vedno večje fotografije, zato bom zvišal na 8000KB = malo manj kot 8 MB eno sliko, to bi moralo zadostovati tudi za največje fotografije. Lahko morda ponovno naložiš te tri fotografije, da vidimo če dela?

Kaj pa je z avatarji narobe? Mislim kje nagaja pošiljanje avatarja, na katerem koraku?

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4312

28. okt 2016 7:14

jernej je napisal/a:
Dragička je napisal/a:

Ne vidimm hrošča, vendarle mala pripomba. Lepotna stvarca, ki me zmoti ko pogledam v statistiko.

Pri Statistiki je vse napisano, kot eno.

Ali ne bi bilo boljše, če bi naslove odebelili (bold)?

Statistika obiska

Obiskovalci

24 članov: mopsika, naor, Dragička...

0 naročnikov Plus paketa: Katarinči11...

0 moderatorjev:

1 administrator: jernej...

Pozdravček!

 Imaš prav. Urejeno.

 Ojla,

mogoče bi lahko popravili še besedo STATITIKA v STATISTIKA.

Lep dan.

 

rrr

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

28. okt 2016 7:52

jernej je napisal/a:
anka je napisal/a:

Poizkusila sem receptu dodati tri slike, ne vem zdaj niti, ali je katera obstala na portalu ali ne, napisalo mi je:

Upload Error

(7) The file 'IMG_20161027_192909.jpg' with a size of 6,22MB exceeds the limit of 5,86MB.

 

Pa so si fotografije (narejene s telefonom) med seboj po velikosti mislim da kr pogovorno rečeno tukaj/tukaj, podobne.

Včasih ni nagajalo pri nalaganju fotografij, razen pri avatarjih.

NutellomAnka

 Če izpiše to napako potem slik nismo prejeli. Že ves čas je omejitev 6000 KB = 5.86 MB. Ste pa uporabniki verjetno zamenjali telefone, ki delajo vedno večje fotografije, zato bom zvišal na 8000KB = malo manj kot 8 MB eno sliko, to bi moralo zadostovati tudi za največje fotografije. Lahko morda ponovno naložiš te tri fotografije, da vidimo če dela?

Kaj pa je z avatarji narobe? Mislim kje nagaja pošiljanje avatarja, na katerem koraku?

 Dobro jutro,

danes zjutraj sem ponovno poizkusila oddati fotografije in je uspelo . Jupi. Hvala.

 

Pri avatarjih (no mogoče je tudi odvisno, ali je fotka narejena s telefonom/fotoaparatom ali vzeta iz interneta) pa sem jo mogla zmanjševati, da sem jo lahko pripela v avatar. Sem pa prvič imela svojo fotko, ki sem jo potem zmanjšala na računalniku, drugič pa iz interneta (to je bilo pa letos) in sem jo ravno tako zmanjšala.

NutellomAnka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. okt 2016 9:06

ribaracarak je napisal/a:
jernej je napisal/a:
Dragička je napisal/a:

Ne vidimm hrošča, vendarle mala pripomba. Lepotna stvarca, ki me zmoti ko pogledam v statistiko.

Pri Statistiki je vse napisano, kot eno.

Ali ne bi bilo boljše, če bi naslove odebelili (bold)?

Statistika obiska

Obiskovalci

24 članov: mopsika, naor, Dragička...

0 naročnikov Plus paketa: Katarinči11...

0 moderatorjev:

1 administrator: jernej...

Pozdravček!

 Imaš prav. Urejeno.

 Ojla,

mogoče bi lahko popravili še besedo STATITIKA v STATISTIKA.

Lep dan.

 

rrr

 Tudi lahko, če je želja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. okt 2016 9:07

anka je napisal/a:
jernej je napisal/a:
anka je napisal/a:

Poizkusila sem receptu dodati tri slike, ne vem zdaj niti, ali je katera obstala na portalu ali ne, napisalo mi je:

Upload Error

(7) The file 'IMG_20161027_192909.jpg' with a size of 6,22MB exceeds the limit of 5,86MB.

 

Pa so si fotografije (narejene s telefonom) med seboj po velikosti mislim da kr pogovorno rečeno tukaj/tukaj, podobne.

Včasih ni nagajalo pri nalaganju fotografij, razen pri avatarjih.

NutellomAnka

 Če izpiše to napako potem slik nismo prejeli. Že ves čas je omejitev 6000 KB = 5.86 MB. Ste pa uporabniki verjetno zamenjali telefone, ki delajo vedno večje fotografije, zato bom zvišal na 8000KB = malo manj kot 8 MB eno sliko, to bi moralo zadostovati tudi za največje fotografije. Lahko morda ponovno naložiš te tri fotografije, da vidimo če dela?

Kaj pa je z avatarji narobe? Mislim kje nagaja pošiljanje avatarja, na katerem koraku?

 Dobro jutro,

danes zjutraj sem ponovno poizkusila oddati fotografije in je uspelo . Jupi. Hvala.

 

Pri avatarjih (no mogoče je tudi odvisno, ali je fotka narejena s telefonom/fotoaparatom ali vzeta iz interneta) pa sem jo mogla zmanjševati, da sem jo lahko pripela v avatar. Sem pa prvič imela svojo fotko, ki sem jo potem zmanjšala na računalniku, drugič pa iz interneta (to je bilo pa letos) in sem jo ravno tako zmanjšala.

NutellomAnka

 Aha ja, to je pa namensko, ne moreš slike 2000 x 2000 točk poslati za avatar naj jo zmanjša na 60 x 60, ker potem bi prišla le packa.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti