Živila (potrebujem pomoč)

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

12. nov 2014 20:08

Ali ima še kdo občutek, da ima disleksijo, ko bere flekičine prispevke?

Commis débarrasseur

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. nov 2014 20:48

Ne vem, če je ravno disleksija, mene drugi občutki prevevajo ... 

Zaradi mene naj bezlja po trgovinah in išče najnižje cene, si piše in preračunava, sprašuje ... podatek, da v eni trgovini kupi nekaj ceneje, potem pa gre zaradi par centov razlike v drugo po drugi artikel in verjetno po tretji artikel v akciji še v tretjo trgovino  ... Ima res časa na pretek, volje in bencina pa tudi. 

 

Pravzaprav bi lahko prišla v MAribor po nakupih: na Ptujski cesti so na 150 metrih vsi trije nizkocenovniki eden poleg drugega: Hofer, Eurspin in Lidl. Če to ni v redu in nič ne najde, lahko gre kaka dva km proti Pobrežju in ima na kupu Tuš in še en Eurospin, pa še Mercator je v bližini.

 

Jaz sem prav nemarna, ugotavljam. Kupim v Tušu kg testenin za 84 centov za psa, da mu malo primešam med brikete, s kečapom seveda, in ne iščem cenejših. Morda jih pa kje najdem za 80 centov???

 

mamamia

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

12. nov 2014 21:26

Mama mia in zzak če sta tukaj samo za zabavo in zajebancijo in izgubljata čas na forumu vaju razumem. Mamamia če sem prav razumela misliš, da bom šla v Maribor po določena živila, ki jih potrebujem. Če imaš res tako veliko časa, da bereš to temo in očitno nisi rezumela prav nič kar sem sploh napisala ali pa se samo pretvarjaš, da nisi razumela nič in mi namiguješ, da bom šla še v Maribor in se norca delaš , tudi prav. Jaz sem tukaj z resnim namenom. Za tiste, ki ste tukaj samo za zabavo pa samo en nasvet. Namesto, da se ukvarjate z mano, se ukvarjajte s seboj. Se mi pa ne bo več dalo odgovarjati , tako, da bom samo še prebrala, če mi bo kdo kaj koristnega napisal.

Odgovarjala pa bom samo na odgovore na katere se splača odgovarjati.

flekica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. nov 2014 21:40

Joj, flekica, niti 14 dni še nisi tukaj, eno svojo temo si z brisanjem povsem uničila, v drugih se razburjaš...... Kako potem lahko pričakuješ, da boš dobila koristne namige? Kako naj vemo, kje so trgovine, ki so ti blizu, po km mislim, da bi ti sploh kdo lahko kaj uporabnega svetoval? Nekam nenavadno je, da vsem nam očitaš, da ne razumemo, kaj hočeš. Morda je pa razlog na tvoji strani? Napiši jasno in natančno svoje želje, pa bodo taki tudi odgovori. Dvomim, da bi ti kaj koristil podatek, do bodo jutri v trgovini sadje_Zelenjava_in_Ostalo v Petišovcih imeli brokoli po 0,32€/kg in puranja jetrca po 1,2€/kg. Se motim? (primer je seveda izmišljen)

Sicer pa, verjemi, tukaj smo tudi zaradi zabave, ja. Pa še zaradi marsičesa, seveda. (ps: Odgovora seveda ne pričakujem )

 

rimljanka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. nov 2014 21:53

Poznam rešitev: MEGLIO ali VANISH (ne, ni reklama!!!!)

lp

cervus

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

12. nov 2014 22:13

rimljanka je napisal/a:

Kako naj vemo, kje so trgovine, ki so ti blizu, po km mislim, da bi ti sploh kdo lahko kaj uporabnega svetoval?  



rimljanka

 

Preprosto je če ne veš ne piši. Saj ti ni treba.



flekica

Sporočilo je spremenil(a) flekica dne 12.nov 2014 22:14

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. nov 2014 22:15

 (besede so odveč, pravzaprav)

rimljanka

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

12. nov 2014 22:34

flekica je napisal/a:

rimljanka je napisal/a:

Kako naj vemo, kje so trgovine, ki so ti blizu, po km mislim, da bi ti sploh kdo lahko kaj uporabnega svetoval?  



rimljanka

 

Preprosto je če ne veš ne piši. Saj ti ni treba.



flekica

 

Glede na to, da nisi povedala, nihče ne ve, torej ti nihče ne bo nič pametnega napisal...



Sporočilo je spremenil(a) flekica dne 12.nov 2014 22:14

Sandra_a

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

12. nov 2014 22:43

Meni se smilijo kužki....

jkd

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

13. nov 2014 5:56

flekica je napisal/a:

Mama mia in zzak če sta tukaj samo za zabavo in zajebancijo in izgubljata čas na forumu vaju razumem. Mamamia če sem prav razumela misliš, da bom šla v Maribor po določena živila, ki jih potrebujem. Če imaš res tako veliko časa, da bereš to temo in očitno nisi rezumela prav nič kar sem sploh napisala ali pa se samo pretvarjaš, da nisi razumela nič in mi namiguješ, da bom šla še v Maribor in se norca delaš , tudi prav. Jaz sem tukaj z resnim namenom. Za tiste, ki ste tukaj samo za zabavo pa samo en nasvet. Namesto, da se ukvarjate z mano, se ukvarjajte s seboj. Se mi pa ne bo več dalo odgovarjati , tako, da bom samo še prebrala, če mi bo kdo kaj koristnega napisal.

Odgovarjala pa bom samo na odgovore na katere se splača odgovarjati.

flekica

Tole mi je tako všeč, da ne bi želela, da bi izginilo .

Za kvalitetne odgovore bi potrebovali nekaj več podatkov od tebe, zato nam ne ostane drugega, kot da se malo za..bavamo

 

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti