Catering na maturantskem plesu?

facko  

član od: 6.2.2003

sporočila: 47

10. apr 2004 19:58

Dragi Medvedek, kaj natančno si mislil s tem, da tudi profesorji gotovo ne ostanejo praznih rok?! lp Facko facko

Medvedek  

član od: 10.4.2004

sporočila: 3

11. apr 2004 9:32

Facko mislil sem tko da imajo tudi profesorji organizatorji nekaj od tega mislim ne ravno pri denarju mogoče pa na kakšen drug način saj mogoče se motim pa me prepričaj drugace ... ne rečem pa da vsi .... sej to je povsod .. nič se sekirat Marko Dremšar

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. apr 2004 21:17

Se strinjam, ker na koncu se itak ne moreš nikomur pritožit, ne gostincem, ne profesorjem...? Starši so ganjeni in si rečejo, ah, pustimo zdaj to večerjo, ampak jaz vem, da nikoli ne bi naročila cateringa od takšnih gostincev, ki so mi stregli sedaj... Mislim, hotela sem povedati to, da jim je vseeno, kar je žalostno, ne? Anja, pri tvoji sestri pa bo lahko čisto v redu, držim pesti. lidka Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 12. apr 2004 21:19:27

facko  

član od: 6.2.2003

sporočila: 47

14. apr 2004 15:43

Dragi Medvedek, Profesorji imajo poleg izgubljenih živcev in tega, da so dežurni krivci za čisto vse, kar je šlo na maturancu narobe od organiziranja samo še to, da si lahko zapišejo te ure in jih koristijo poleti (8 ur dela za en prosti dan), da jim ni treba še med šolskimi počitnicami viseti v šoli. Pa še to ni enako na vseh šolah. Dopuščam sicer možnost, da je kje kak profesor, ki se je z organiziranjem maturantskega plesa tudi kako drugače ookoristil, vendar jaz ne poznam nobenega takega primera. In ne maram tega, da ljudje namigujejo kar tako na splošno, saj s tem blatijo tudi tiste, ki se trudijo delati dobro in pošteno. LP Facko facko

romi  

član od: 2.8.2002

sporočila: 27

14. apr 2004 16:20

Mi smo že večkrat v službi imeli catering od Viva in moram reči, da so bili vedno super. Še boljši catering je pa od Maxima. Za isto ceno kot pri Vivu pripravijo več hrane.

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

14. apr 2004 18:30

Da ne bo samo grajanje..in da se malo pohvalimo. Mi smo imeli maturantca letos v Čateških toplicah - na voljo je bilo 5 menijev - cena pa od 3.900 do 4.500. Vse zelo okusno: šampanjec, hladna - topla predjed, juha, glavna jed ( najmanj 2 vrsti mesa, priloge, solata), posladek. Po en natakar je skrbel za 3 mize - res so bili pozorni in hitri. Smo bili pa teden prej v dvorani Golovec Celje - živ pogreb... in je bilo res dobro, da je naša gostiteljica vedela, kaj nas čaka in je "prešvercala" noter narezek s pršutom, saj bi drugače še pomrli.. LP Tina

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

14. apr 2004 18:31

Mene je motilo, ker sem bila povabljena na maturatca v XXL nobel hotel 70 km daleč. Saj je bilo super - drago kot satan. Očetje so pri cenah vsi po vrsti občudovali lustre. Res je to pomemben dan, vendar vem, da se je marsikatera družina poslužila bančnega posojila, da so se za njim nevajeno okolje dostojno oblekli. Mislim, da bi ob luškanem programu, ki so ga maturantje pripravili lahko prav tako zabavali v kakšnem cenejšem hotelu in ne bi očetje na skrivaj šteli koliko ur morajo preživeti v službi, da lahko omizju privoščijo dve steklenici penečega vina po 15 tisoč SIT.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti