Sivi lasje...zakaj pa ne?

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4530

13. maj 2014 19:35

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

 

A pol ste take, da se lepo štimate, dokler ga v "mreže"ne dobite, pol je pa vseeno??? Ruta na glavo, ko stare mame včasih (no, moje ome jih ravno niso nosile). Jaz imam raje, da VSAK DAN moj dragi za mano laufa in jaz za njim, kot pa da gleda (ali pa jaz) in žvižga al pa kaj hujšega, za drugimi. V tem primeru ni treba nobenega Valentinovega in podobnih bedarij. A ni lepo, če ti dragi po nekaj desetletjih še vedno reče: Ti si pa tok kjut! 
Vanja

Prej in pol se štimam enako, če se temu sploh lahko reče štimanje, če pa Človek ne bi več pogledal druge, bi ga poslala k zdravniku in se močno bala zanj ,  in po tridesetih letih mi še vedno reče....ma ben, tisto pustmo stat (prosto po I.Mlakarju)

Ja, različni, a enaki, bi rekli nekateri

lp

mzm

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4737

13. maj 2014 19:39

piet je napisal/a:

Pa še za lučko, da se ne zapletemo le v čistočo: fajn se mi zdi, da si sledila svoji odločitvi.

Tudi drugič tako ravnaj, boš videla, da bo samozavest prišla še v večjem formatu in ne bo potrebno spraševati za potrditev na Kulinariki.

piet

Kolikor vem, lucka52 nima prav nobenih težav s samozavestjo. Pač je odprla temo, da se malo pomenkujemo, debatiramo, kot se tudi s prijatelji oz. znanci ob srečanjih,  Sem pa prepričana, da se je odločila po svoje in ne glede na nasvete in mnenja v tej temi. 

Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17789

13. maj 2014 19:43

Se 100% strinjam z Ognjič.

rimljanka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. maj 2014 21:14

mišzmoke je napisal/a:

 

Prej in pol se štimam enako,



mzm

 

Jaz več ali manj tudi. :)

Vanja

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

13. maj 2014 22:20

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Kotarca je napisal/a:

 

Vanja, jaz sem tudi z ruto na glavi lepa in mi je prav malo mar, kaj pravi moj dragi.

Kam pa pridem, ce bom ze zdaj delala vse, da mu bom se bolj vsec?  

 



Kotarca

 

A pol ste take, da se lepo štimate, dokler ga v "mreže"ne dobite, pol je pa vseeno??? Ruta na glavo, ko stare mame včasih (no, moje ome jih ravno niso nosile). Jaz imam raje, da VSAK DAN moj dragi za mano laufa in jaz za njim, kot pa da gleda (ali pa jaz) in žvižga al pa kaj hujšega, za drugimi. V tem primeru ni treba nobenega Valentinovega in podobnih bedarij. A ni lepo, če ti dragi po nekaj desetletjih še vedno reče: Ti si pa tok kjut! 

 



Vanja



Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 13. 2014 18:36

 

Ha, Vanja, jaz delam ravno nasprotno, me je videl s foulardom ali ruto že takoj na začetku, pa sem mu bila vseeno všeč. Ali pa morda prav zato, ker se nisem trudila, da bi bila lepša.

Da te tvoj dragi tako lepo ogovarja po nekaj desetletjih imaš res neverjetno  Čeprav obstaja tudi druga razlaga za tako prijaznost: da ti kaj prikriva ali pa da bolj slabo vidi

.

Ja, luna se bliža, tudi meni je  danes vse tako smešno.Ne mi zamerit punce.

 

Kotarca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. maj 2014 22:38

 

[citat=--Kotarca--]

[citat=--Vanja_v_ZDA--]

 

Da te tvoj dragi tako lepo ogovarja po nekaj desetletjih imaš res neverjetno  


Kotarca[/citat]

 

Nobene sreče, kotarca, čisto nobene sreče ni pri tem. Za slab vid so pa že davno odkrili očala. Bi še kaj pikrega dodala, pa se bom raje v jezik ugriznila. 

 

 

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 14. 2014 06:32

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

14. maj 2014 8:09

Asociacija: Hyacinth in Richard kontral Daisy in Onslow . In ničkoliko nians vmes.  Kaj je boljše in pristnejše je stvar posameznika.

Cila

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4737

14. maj 2014 8:43

Cila 

Ognjič

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

14. maj 2014 9:50

[citat=--Vanja_v_ZDA--]

 

[citat=--Kotarca--]

[citat=--Vanja_v_ZDA--]

 Da te tvoj dragi tako lepo ogovarja po nekaj desetletjih imaš res neverjetno
Kotarca[/citat]

 

Nobene sreče, kotarca, čisto nobene sreče ni pri tem. Za slab vid so pa že davno odkrili očala. Bi še kaj pikrega dodala, pa se bom raje v jezik ugriznila. 

 

Vanja



Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 14. 2014 06:32[/citat]

 

Kaj pa vem. Kolikor sem se  naučila doma in v službi (pa v vseh ostalih nišah svojega bivanja tudi), samo trdo delo nikoli ni dovolj. Ravno tako tudi s samo srečo ne prideš daleč, če naj nekaj traja na dolgi rok. Mora biti obojega nekaj in če zadeneš pravo razmerje - toje pa potem res sreča.

Sonja

kozamurnik

sporočila: 2311

14. maj 2014 10:22

Cila je napisal/a:

Asociacija: Hyacinth in Richard kontral Daisy in Onslow . In ničkoliko nians vmes.  Kaj je boljše in pristnejše je stvar posameznika.



Cila

Cila

https://www.youtube.com/watch?v=i-aJ4B-uO6E

 

murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti