Recepti za 90-dnevno dieto

_pikica_  

član od: 1.9.2006

sporočila: 208

4. nov 2006 16:15

aja hvalakaj pa je to sejtan hvala lp

_pikica_  

član od: 1.9.2006

sporočila: 208

4. nov 2006 16:18

joj tale dieta od klavdije pa je...cudna sama jajca!no če gre za bolnišniško dieto ne rečem,samo ni pa to zame,hehe lp

lanna  

član od: 4.11.2006

sporočila: 80

4. nov 2006 17:49

zelo dobro za dieto nekateri jo potrebujejo lannika

lanna  

član od: 4.11.2006

sporočila: 80

4. nov 2006 17:52

res je cudna dijeta od klavdije sama kuhana jajca fuuj lannika

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

4. nov 2006 19:17

6 kuhanih jajc se meni ne zdi tako veliko, razen za tiste, ki jajc ne smejo jesti iz kakršnihkoli razlogov. Mene pa še zanima, Klavdija, kako ti je uspelo obdržati težo. Si bila pozorna, da si jedla samo majhne količine? Koliko časa že vzdržuješ težo? Šteješ mesece ali leta? Meni so manjkala neka točna navodila za potem, ko končaš z dieto. Svojo težo sem vzdrževala nekaj mesecev, bilo pa je to pred dobrima dvema letoma. Oglasi se še kaj! riba-ribica

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

6. nov 2006 9:25

Spet sem zbegana! Berem komentarje, pa ne najdem povezave. Ampak spomin mi pe še dela. Sumim, da je bila tukaj vmes objavljena dieta, potem pa zbrisana. Potem pa komentarji takole "zvisijo"... Sicer pa gre verjetno za tole: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7980 jankica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

6. nov 2006 11:41

Jankica, prav imaš. riba-ribica

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

11. nov 2006 17:59

Punce, kam bi uvrstile piro - staro žito in ajdovo kašo? Ali je to spada to v škrobni ali oh dan? Hvala? Levinjav

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

11. nov 2006 18:30

pjakli je napisal/a:
ojla! tudi midva z možem se nekaj matrava s to dieto! enkrat nama je že zelo uspelo (cca. 15 -22 kg), vendar nisva bila potem pridna in rezultat ni bil pravi - všeč pa mi je ta dieta, ker pravzaprav ni dieta, je le način prehranjevanja. zanimivo pa je, da kljub vsakdanjemu uživanju sadja - vsaj pri meni - zelo pade imunski sistem (afte v ustih - ena za drugo)?????? mogoče je kje drugje vzrok! mimogrede - begonija, jaz bi kostanj uvrstila v škrobni dan - ne vem, no! ali pa kot mogoče res kot sladico na OH dan! nočko in veliko uspeha tudi po koncu 90 dni! p.s. hvala za ideje za recepte!!!! malček
Tudi meni so začele pokat ustnice, a je kaj narobe. Čeprav blazno veliko spijem nesladkanega metinega čaja?? Levinjav

darkad  

član od: 3.9.2005

sporočila: 304

11. nov 2006 19:49

Levinjav, mislim, da spadata obe v skupino OH živil, vsaj glede na sestavo: http://www.drogakolinska.si/sl/blagovne_znamke/izdelki_iz Glede razpokanih ustnic - ali spiješ oz. poješ dovolj vitaminov? Jaz spijem veliko vode z limono (čaji ne spadajo ravno med moje najljubše pijače!), kakšno šumečo tableto - kalcijevo, magnezijevo ali z železom (te so bolj aktualne pozimi), še raje pa sok sveže iztisnjenih pomaranč, limon, grenivk, ki mu primešam kakšen kivi in ščepec svežega ingverja. Vse lepo in lp darkad

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti