Dieta 2

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

tema odprta - 23. okt 2006 13:14 | ogledi: 23.884 | odgovori: 9

imam recept za 15 dnevno dieto izgubiš od 10 - 15 kg

LP

klavdijaF

imela sem 94 kg sedaj pa jih imam 75 izgubila sem 19 kg in od tedaj je minilo že kar nekaj časa vendar jem normalno pa še vedno nisem pridobila nobenega kg gor.

15 – dnevna dieta

zajtrk je vseh 15 dni isti in sicer:

• 1 pomaranča

• 1 prepečenec

• 1 skodelica čaja ali kave (brez sladkorja)

1. dan

kosilo

* 1 pomaranča

* 1 kuhano jajce

* 1 kisla smetana

večerja

* 2 paradižnika

* 2 kuhani jajci

* ½ glavica solate

2.dan

kosilo

* 1 pomaranča

* 1 kuhano jajce

* 1 kisla smetana

* 2 prepečeneca

večerja

* 12½ dag mletega mesa

* 1 paradižnik

* 1 pomaranča

* 1 prepečenec

* 1 skodelica čaja ali kave (brez sladkorja)

3. dan

kosilo

* 1 pomaranča

* 1 kuhano jajce

* 1 kisla smetana

* 1 glavica solate

* 1 skodelica čaja ali kave (brez sladkorja)

večerja

* 12½ dag mletega mesa

* 1 pomaranča

* 1 prepečenec

* 1 skodelica čaja ali kave (brez sladkorja)

4. dan

kosilo

* 12½ dag kravjega sira

* 1 paradižnik

* 1prepečenec

večerja

* 12½ dag mletega mesa

* 1 pomaranča

* 1 prepečenec

* 1 skodelica čaja ali kave (brez sladkorja)

5. dan

kosilo

* 20 dag kuhanega mesa ali ribe

* 1 paradižnik

* 1 prepečenec

večerja

* 50 dag kuhane zelenjave

* 2 paradižnika

* 1 jabolko

* 1 prepečenec

Meso in zelenjavo začinite z vegeto!

Diete se držite 15 dni!

Izgubili boste 10 – 15 kg!

Teže ne boste ponovno pridobili, kljub temu, da boste normalno jedli, toda vsak ponedeljek morate jesti naslednje

zajterk

* 1 skodelico limoninega soka

kosilo

* 1 jabolko

* 1 prepečenec

VEČERJA

• 1 kuhano jajce

• 1 paradižnik

• 1prepečenec

V času diete ne smete uživati alkohola!

Jedi morate jesti v takšnem zaporedju, kot so navedene v dieti!

Niti ene jedi ne smete izpustiti!

Sporočilo je spremenil(a) klavdijaF dne 20. okt 2006 23:51:36

klavdijaF

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. okt 2006 14:24

Klavdija, to je dieta z jajci, ki je bila že precejkrat objavljena in tudi komentirana. Pa tudi ti si jo zdaj prilepila že tretjič gor. Za moje pojme taka izguba teže v 15ih dnevih ni ravno zdrava. Pa pozabila si navesti, da je prej potreben posvet z zdravnikom, ker gre za izredno drastično dieto. http://www.smsdieta.si/dieta/hitra-dieta-z-jajci/ Loni Makaroni

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

23. okt 2006 17:53

jaz sem shujšala za 19 kg po tej dieti pa nimam nobenih zdravstvenih težav.in tudi nobenega kg nisem pridobila gor,ker to je bolniška dieta ne dieta z jajci kot praviš ti, če se držiš po tej dietiin ne ješ nobene druge stvari ti bo to tudi uspelo.samo držati se je treba določenih navodil kot je napisano v roku 15 dni. saj vsak dan izgubiš en kg in to dieto mi je dal brat od ene njegove kolegice, ker je tudi sam sprobala in je tudi veliko kg izgubila. klavdijaF

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

23. okt 2006 18:03

Meni še kislina zavre po toliko jajcih ,limonah in pomarančah.Pa tudi takšno hujšanje ni bilo še nikoli zdravo,tako ,da se mi zdi da to ni nobena bolniška dieta,ker je potrebno hujšati počasi,še vsak pa se ob takole hitri dieti zredil nazaj na prejšno težo ali pa je potem še težji andreja č.

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

23. okt 2006 18:14

To dieto mi je ponudila moja ginekologinja pred kar nekaj leti.Ona jo je preiskusila in mi dejala da deluje.Jaz se nisem odločila za to dieto,ampak sem se začela prehranjevati po knjigi Jem,torej hujšam. Vesna Leben

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

23. okt 2006 18:22

Tudi jaz sem pred 2-3 leti hujšala po tej dieti in tudi sem shujšala. Problem je bil samo, da ni bilo nobenih načrtov za vzdrževanje teže. Tako je šlo s kilogrami počasi navzgor. Navodilo, da manj jej, očitno pri meni ni bilo dovolj. 3MD odpravlja to pomanjkljivost. Lp iz Mb! riba-ribica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

23. okt 2006 19:41

Jajce, kisla smetana, kaj pa moj žolč na to poreče. Verjetno bi pristala na urgenci, da bi mi še tisto izrezali, česar nimam. No ja, pa vsak po svoje hujša ali pa se redi. Meni to drugo gre nekako lažje, haha Kyara

lkovac1  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1

18. nov 2006 14:50

a lahko poleg kuhanega jajca pojemo tudi kruh?ja pa še to je zdrava ta dieta pri moji starosti imam 12 let lkovac1

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

18. nov 2006 15:00

Ikovac1 - najbrž se samo šališ, kajne? Kaj ti pravi zdrava pamet? Pozabi na dieto, sploh pa tole, ki je po mojem mnenju precej nevarna za ravnovesje v telesu... Raje se veliko gibaj, jej veliko sadja in zelenjave, pa čimmanj čipsa, smokijev in sladkarij... Boš videla, da se splača!! jasna

teja-kit.  

član od: 11.8.2006

sporočila: 183

18. nov 2006 15:53

Po pravici, nisem in mislim da ne bom (vsaj trenutno ne) poskusala nobene od razlicic te diete. sem pa vseeno kliknila iz firbca se na link ki ga je dodala Loni, saj me je pri "super dieti" klavdijeF zelo "zmotila" tista kisla smetana. In se zdi da kar upraviceno... Torej za vse ki razmisljate ali pa ste se celo ze lotili taksnega nacina hujsanja, preverite se tisti link in ugotovili boste, da tam ni nobene kisle smetane ampak kislo mleko oz. jogurt. kar pa je vsaj po moje gromozanska razlika... pa brez zamere in vsem ki se na tak ali drugacen nacin mucite s kazalcem (ali stevilko) na tehtnici: SRECNO! Teja teja-kit.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti