Se na deževen dan to tudi vam dogaja?

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

27. nov 2013 17:31

JanisJoplin je napisal/a:

Vemo, kdo postavlja kriterije, katera stvar je dovolj pomembna za odpreti novo temo - pooblaščene osebe.

No, tole pa ne drži. Vsak, ki odpre temo SAM presodi, da je dovolj pomembna, da jo odpre. Pooblaščene osebe (administratorji in moderatorji) ukrepajo le, če/ko presodijo, da tema ni primerna zaradi razlogov, navedenih v Pogojih uporabe.

 

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. nov 2013 18:11

Marelo, veliko, fliknem na sprednji sedež,s špicom na tla, pa kaj potem, če voda teče. Avto je potrošna zadeva. Za torbico (moje so v velikosti pol potovalke ...) je vedno prostor, če nikjer drugje med sprednjimi in zadnjimi sedeži, če je avto poln ljudi, pa jo nekdo drži na kolenih.

Če sem malo mokra, ko dajem dežnik v avto, mi je gladko vseeno. Nisem iz saldkorja, da bi se stopila, nekaj dežnih kaplej ali tudi malo miočnejšega dežja pa koži na obrazu kvečjemu dobro dene. Frizura'? Če jo nekaj dežja za nekaj sekund dobi, ni panike.

 

Skratka, nimam problemov.

 

 

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15165

27. nov 2013 18:44

Če si sopotnik imej zložljivo marelo ( so poceni in ni škoda, da jo večkrat menjaš), jo flikneš pod sedež če si zadaj ali pa nosi vrečko in jo daj notri. Drugače je prtljažnik za daljšo pot edina prava stvar.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. nov 2013 18:50

Ne maram zložljivih marel, meni je to ena najbolj zoprnih stavri pod soncem. Imam jo samo kot izhod v sili, na kakšnem izletu z nepredvidljivim vremenom, na potovanja pa je ne jemljem s seboj. Če že dežuje, jo kupim na licu mesta.

Glede avta; pa saj rabiš več časa da jo zapreš in zložiš kot tisto ta veliko, ko sedaš v avto, vanj ja ne moreš z marelo, četudi zložljivo? 

 

 

mamamia

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

27. nov 2013 18:56

Kaj naj pa jaz rečem, ko imam v eni roki dojenčka, v drugi dežnik, na rami torbo, otrok se mi zvira v naročju, poskušam odkleniti avto, stojim v luži ... skratka žur. Ko se končno spraviva v avto sem popolnoma mokra. Ampak to ni problem, je samo izziv. Treba vzeti s humorjem, ljudje imajo resnične probleme. Draga moja, če si malo premočena, je lahko tudi seksi :) Zložljiv dežnik  je prava rešitev zate. Majhen, a učinkovit.

Gigi_84

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. nov 2013 19:03

Citiram: "Vemo, kdo postavlja kriterije, katera stvar je dovolj pomembna za odpreti novo temo - pooblaščene osebe. Nekateri pa kvakate, kokodajsate in se petelinite čisto v vsaki, samo, da se oglasite. Svoje ste dokazali."  

 

Hm, za kvakanje in kokodajsanje se mi zdi, da sem zraven , pri petelinjenju tudi , razen če je to namenjeno le moškemu delu populacije, za povrh sem pa, očitno kot pooblaščena oseba (čeprav ne uradna ...) doslej smela odpirat teme, pe če še tako butaste (sem jih tudi že po piksni dobila od nekaterih članic, in še kako, samo nisem tip, da se cmerim v kotu in cepetam z vsemi štirimi zaradi užaljenosti, niti nisem sorte Calimero, bolj sem tip, da iz vsega nek koristen nauk potegnem).

 

Tako da bi me prav zanimalo, JanisJoplin, kdo neki postavlja kriterije (razen šefa strani in moderatorjev). Si to ti, Vendelina, MyGrace? Morda nola, mojstrica peresa in še česa, limnol, alibaba ali celo jaz? Morda meni nadvse ljuba proxima?

Že res, da vsak od nas tukaj daje ton tej strani, vsaka na svoj način, včasih smo uglašne in včasih razglašene, z enimi se maramo bolj, z drugimi manj. Tako kot v vsakdanjem življenju. Saj internetni forumi niso nič drugega kot nekak odraz siceršnjega stanja.

In ni, da bi se človek obremnjeval s  tem. Tu smo za zabavo. Vsaj jaz.

Kdo kakšne teme odpira mi je prav vseeno. Če se mi je, kvaknem in kokodajsnem, včasih celo kaj uporabnega napišem (vidim po odzivih na zasebni pošti...), če mi ni, sem tiho.  No big deal (bemti, se vidi Vendyjin vpliv name, zdaj že v angleščini kokodajsam ...).

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. nov 2013 19:11

Joj, tak ravs in jaz zamudim.....Ajoj

Vendelina jr.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

27. nov 2013 19:41

Đenis, kar ne morem in ne morem mimo tvojega nicka, krega se s tvojo predstavnostjo tu na forumu. Lahko ti najdem odličen substitut, na glasbo se spoznam.

Commis débarrasseur

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

27. nov 2013 20:03

Ma kaj ste mi simpatične (in simpatičen,a ne Zzak1977,da ne bo diskriminacije  )..prav fajn sem se nasmejala ob tem forumu...luštno se tako malo pohecta ob takem turobnem dnevu..glede marele pa..jaz jo fliknem .če sem sama kar za sedeže,če ne pa dam komu v roke,pa naj bo malo moker ,če ga že peljem..nikoli pa nisem imela za problem,kam z njo in z torbico..če smo šli pa na daljšo pot ,pa itak mož poskrbi da je vse to v prtljažniku.Načeloma pri nas je ko on vozi ,samo moja torbica v avtu..vse ostalo je v prtljažniku

Zzak1977..dobra ideja..se spoznaš na glasbo,pa daj malo naše kulinaričke ( pa kulinararje tudi)...((upam da  je pravilno sklanjatev)) "preimenuj" v glasbene nicke..pa da vidimo...

Vrtejbenka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. nov 2013 20:58

To je odlična ideja, da zzak1977 poimenuje kulinaričarke po glasbeni plati ...

JJ, ona prava, je itak legenda, je imela tak dober glas, ni pa vreščala ...

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti