Novoletno pecivo 2013

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

6. dec 2013 18:36

katti, usmili se nas, srebrnolasih

(prevod: bi lahko, prosim, nalagala malo večje slikce)

lp

mzm

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

6. dec 2013 20:12

Očala gor srebrnolasci.

Moram malo prikrit, ker niso tako lepi.

 

katti

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

6. dec 2013 20:52

, niso tako lepi? Na, katti

lp

 

mzm

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. dec 2013 21:43

To, katti, go, katti (za piškote in za večje slikce), hvala, mausika -tudi z sem bolj slabo videla - bo treba nabavt večjo dioptrijo

lp

cervus

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. dec 2013 23:17

Lepi so, lepi.

 

naor

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

7. dec 2013 12:39

No takole.... Naša družinica se je pridružila kaciji ČETICA PRAZNIČNIH KOŠAR. Zaenkrat bomo obdarili dve družini z otroki (pri obeh družinah sta mamici samohranilki z otroci).

Več o akciji izveste na linku: https://www.facebook.com/groups/582043965176623/

 

Mi bomo pripravili košarici s praznično vsebino in ju tudi dostavili družinama.

 

Sedaj pa se obračam tudi na vas Kulinaričarke. Ker vem da v teh dneh veliko pečete in imate posebno veselje do praznične peke, vas sprašujem, če bi katera bila pripravljena odstopiti nekaj svojih prazničnih dobrot, ki bi jih lahko dodali v naši praznični košarici. Posebej bi prav prišla kakšna potica, pa tudi različni domači piškoti. Dobro bi bilo, da bi zraven zapiale recept (vsaj sestavine), če ima kakšen otrok slučajno alergijo, da bi poznali sestavine.

 

Če je katera pripravljena sodelovati z nami, naj mi piše na moj e-mail: janna.vp@hotmail.com ali me pokliče na GSM: 040/666-505, da se dogovorimo o prevzemu. Jaz sem iz Kranja, po dobrote lahko pridem tudi kam v okolico (recimo do Ljubljane), če pa imate možnost jih pripeljati do Kranja pa tudi dobrodošlo.

 

Skupaj lahko pričaramo lepše in slajše praznike tudi družinam v stiski!

 

Hvala vsem!

Jana z družinico



MissLady

Sporočilo je spremenil(a) MissLady dne 07.dec 2013 12:43

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

7. dec 2013 18:14

Sedaj se mi pa še zdi, ko ste jih pohvalile. Moj namen je bil, da z beljakom obrobim zvončke in smerekce, ampak mi ni šlo. Črte so bile zelo krive.

Tisti zadaj so pa ajdovčki: http://www.kulinarika.net/recepti/13535/sladice/ajdovck

 

katti

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

7. dec 2013 21:32

punce vse ste zelo pridne...

danes sem na hitro spekla še 3 piškote za svoje prijatelje iz Italije in zmeraj ko se vidimo pričakujejo moje pecivo.

lp

ledenka_

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

7. dec 2013 22:21

MissLady je napisal/a:

No takole.... Naša družinica se je pridružila kaciji ČETICA PRAZNIČNIH KOŠAR. Zaenkrat bomo obdarili dve družini z otroki (pri obeh družinah sta mamici samohranilki z otroci).

Več o akciji izveste na linku: https://www.facebook.com/groups/582043965176623/

 

Mi bomo pripravili košarici s praznično vsebino in ju tudi dostavili družinama.

 

Sedaj pa se obračam tudi na vas Kulinaričarke. Ker vem da v teh dneh veliko pečete in imate posebno veselje do praznične peke, vas sprašujem, če bi katera bila pripravljena odstopiti nekaj svojih prazničnih dobrot, ki bi jih lahko dodali v naši praznični košarici. Posebej bi prav prišla kakšna potica, pa tudi različni domači piškoti. Dobro bi bilo, da bi zraven zapiale recept (vsaj sestavine), če ima kakšen otrok slučajno alergijo, da bi poznali sestavine.

 

Če je katera pripravljena sodelovati z nami, naj mi piše na moj e-mail: janna.vp@hotmail.com ali me pokliče na GSM: 040/666-505, da se dogovorimo o prevzemu. Jaz sem iz Kranja, po dobrote lahko pridem tudi kam v okolico (recimo do Ljubljane), če pa imate možnost jih pripeljati do Kranja pa tudi dobrodošlo.

 

Skupaj lahko pričaramo lepše in slajše praznike tudi družinam v stiski!

 

Hvala vsem!

Jana z družinico



MissLady



Sporočilo je spremenil(a) MissLady dne 07.dec 2013 12:43

 

S Suzano (vodjo projekta) sva že dogovorjeni, da z žlahtnicami napečemo nekaj piškotov (in če poznam taščo, se potici tudi ne bo odrekla:)), ker trenutno drugače ne morem sodelovat pri projektu, in jih dostavili v LJ. Kot mi je sporočila, zaenkrat nima podatkov, da bi kdo od obdarovancev rabil dietno prehrano (ponudila sem ji brezglutensko, ker imamo v družini in za nas ni problem tako pripravit). Ker bodo nekaj košar pripravili skupaj iz tistega, kar bodo nakupili iz finančnih donacij, in iz posameznih darovanih izdelkov (ker vsak da po svojih zmožnostih), bo verjetno kaj sladkega tudi za vašo košaro, dogovori se s Suzano, mislim, da res ni problem, saj imamo vsi isti cilj. Edino, če se dogovoriva, da od naših dobrot prevzameš toliko, kot rabiš za tvoji dve košarici - javi mi na zs.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti