Ricky rubio

špela100  

član od: 23.7.2008

sporočila: 121

tema odprta - 4. sep 2013 10:01 | ogledi: 5.156 | odgovori: 16

Pozdarvljeni,

 

hči je velika oboževalka španskega košarkaškega reprezentatnta Ricky Rubia. V zadnejm času se vse vrti okrog njega. Kupila si je tudi tri karte za tekme, na katerih igra Španija v Celju. Vendar že par dni me gnjavi, da bi jo peljala v Zreče, če bi ga mogoče kje videla. Na internetu je našla hotel kjer bivajo. Ali mogoče kdo ve, ki je iz Zreč kdaj in kako gredo na trening...Rada bi ji uresničila željo, vendar ne vem kako, saj peljat v Zreče je najmanjša stvar. Ne predstavljam pa si, da tam "čepim" in čakam...

 

Hvala

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

4. sep 2013 10:35

Pokliči v hotel na recepcijo in vprašaj.

Sicer pa ni druge kot čakat na pravo priliko. Poglejte razpored tekem španske ekipe pa naj deklica pred dvorano, pri vhodu za igralce, čaka na bus s špansko ekipo in ko bo šel ven, ga bo videla. Tako smo vsaj včasih počeli, ko smo hoteli svoje junake videt ... Ali pa naj čaka po tekmi, blizu busa, ki vozi španske igralce, pa za avtogram ga naj prosi. Po tekmi, ne pred tekmo. Tudi manjša gneča je po tekmi, ko je treba priti do igralcev.

mamamia

špela100  

član od: 23.7.2008

sporočila: 121

4. sep 2013 10:56

Hvala, dobra ideja. Danes bomo tako šli na prireditveni prostor v centru Celja gledat tekmo, pa mogoče res potem pred koncem skočimo do dvorane. Hvala za idejo.

 

LP

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. sep 2013 11:34

Drugače kot na poti iz avtobusa do bekstejdža jih ne boš videla.

Športniki imajo drugače precej strog ritem in nekako ne gre, da bi feni obletavali hotel, ker bi naredili preveč zmede. Imajo pa repke ponavadi tudi kak trening za publiko (vsaj španska nogometna repka to ima na vsakem prvenstvu) in je takrat tudi možnost za stike za oboževalce.

Tudi imajo španski košarkaši svojo FB stran in svoj twitter profil in tudi svojo spletno stran. Če je hči res taka oboževalka, bo že našla ustrezne kontakte (recimo kontakt tiskovnega predstavnika reprezentance) - ker, če nič drugega je to tudi čisto dobra šola za iskanje podatkov po spletu. Ampak to je naloga hčerke. Če si zelo želi, naj kar išče, če najde, jo pelji (ker, če je naredila tak napor, jo velja peljati na lokacijo), če ne najde, se naj pa nauči, da bo znala za drugič.  V življenju bo potrebno čisto vsak dan iskati med maso informacij (brez pomoči kul.slo) Ni pa nobenega razloga, da bi ti ali pa tule na forumu iskali strani in kontakte - naj se dete lepo potrudi.

 

Vendelina jr.

špela100  

član od: 23.7.2008

sporočila: 121

11. sep 2013 9:36

Samo, da sporočim, ni bilo prej miru, da sem hči peljala v Zreče in glej jo srečo, ko prispeva pred hotel je ravnokar pripeljal avtobus, s katerim naj bi se španski igralci odpeljali na trening. Ko se pa pojavi še ta Ricky pa je bilo tako vse uf. Hitro je pristopila do njega in je bil je tudi kar za to, da se slika z njo. Ko bi videli kašna sreča še dolgo po tem. In za piko na i ji je v ponedeljek na zadnji tekmi v Celju dal še avtogram. Torej misija nemogoče uspela.

 

LP

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

11. sep 2013 12:24

 

Tudi moj sin je oboževalec španske košerkaške reprezentance .V nedeljo  je  imel  priložnost se slikati s tremi najboljšimi Gasolom, Rubiem in mislim da še s Fernandezom, po tekmi  Poljska - Španija.

STANEJ

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

11. sep 2013 12:46

špela100, super, da je uspelo. To so stavri, ki si jih za vedno zapomnimo. Jaz imam spomin na krešimirja Ćosića, podpisal se mi je na žep anoraka. Kolega, ki je bil z njim med nami, gimnazijci prvega letnika, in smo ga spraševali o koašrki in še čem, pa mi je rekel, da sem zastavljala dobra vprašanja. TAko da zelo dobro razumem, kako vesela je bila tvoja hči, ko je manever uspel.

mamamia

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

11. sep 2013 20:24

Mamamia, a si predstavljaš: l. 1984 trop dijakinj na ekskurziji na Rogli, štiri se opogumimo in gremo v savno. Ko odpremo vrata....jao, noter sedi K. Ćosić. Valjda zacvilimo, a on: Pa dođite, ima mesta za sve!

Pa smo valjda "dođile" in smo 10 min klepetali. Nepozabno, neprecenljivo!!!  Reprezentanca je imela takrat neke priprave in smo 2 dni oprezale in lovile avtograme.

Ko je pa hči hodila v SŠ, smo šli  na rokomet v Slovenj Gradec in pri avtobusu prav prijetno poklepetali s Kokšarovom.Z Zormanom imamo pa eno lepo družinsko slikico.

 

Tako da, ja srečo moraš imeti, biti vztrajen...



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 12. 2013 06:07

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

12. sep 2013 10:14

"dođile" - došle

mamamia

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

13. sep 2013 6:34

A si opazila narekovaje? Namerno sem napisala tako, za hec. 

Joj, pa res se ne smeš kaj pošaliti tule, takoj ti popravijo vse napake, artikulacijo, kaj vem kaj, da ja zadeva izgubi smisel.

Mislim, čisto brezveze (ali je morda brez zveze?). Me bo že kdo popravil.

 

marjja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

13. sep 2013 9:34

No, sem pozabla smeška prilimat, tako ni treba takoj bit užaljena.

Ta beseda mi je padla v oči iz enega razloga: nečakinja je namreč letos na morju izrekla skorajda enako, kot si ti zapisala: rekla je enemu "Ja te zovem a ti si dođo ..."

Samo da se je ona smejala na mojo pripombo ...

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti