Ricky rubio

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

13. sep 2013 11:59

Veš kaj, sem pač že malo alergična, ker me kar naprej nekdo popravlja, kritizira, limam smeške, narekovaje, na koncu se pa nekdo obesi na neko besedo, ki sploh nima veze s tistim, kar sem hotela povedati.

Morda bi pa lahko tvoj komentar bil drugačen, ne pa da popravljaš mojo besedo.

Pri nas s kolegiccami je interna fora: no, pa odpojdimo!, ali: danes bomo idile na kavo.

Če bi to napisala, kako bi se šele vsulo (oz. se še bo).

marjja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. sep 2013 13:07

Jaz se kak teden nisem hotela umiti, ker sem imela obe roki popisani z avtogrami smučarjev, ki so v 80ih smučali na Elanovih smučeh. In ko so me le prepričali, se je bilo treba delu med komolcem in zapestjem izogniti.

 

PS Sem imela avtogramčke tudi na papirju, samo ni bilo isto. Sem pa danes med sprehodom po Lj videla dva italijanska reprezentanta, očitno sta imela familijo zraven. Jih ne moreš zgrešiti, ker tako štrlijo ven iz povprečja.

Loni Makaroni

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. sep 2013 17:25

Petek, 13..... marjja, daj no, prestavi v drugo, da ne bo spet perje letelo po vzhodni Sloveniji.

 

 

Vendelina jr.

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

13. sep 2013 17:38

Marjja, sej se boš pocasi navadila na ene tri tle gor, ki v bistvu komentirajo vse na počez, vse vejo, vse znajo. Štos je pa v tem, da si zgolj nabirajo kilometrino oz. število objav. Tko da ne se sekirat in kot je napisala Vendelina, prestavi v nižjo :)

hedonist

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

13. sep 2013 20:10

Whatever!!!

marjja

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

13. sep 2013 20:46

Vrnite se k temi ali pa bo zaključena, očitno je dosegla (in presegla) svoj namen.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti