| Katja D je napisal/a: | ||
Ja, z enim samim otrokom bi šla tudi midva, trije živahni fantje pa nama (preizkušeno) poberejo preveč energije za kaj takega
|
No, kakorkoli, če si se odločila za apartma, pač naj bo.
Commis débarrasseur| Katja D je napisal/a: | ||
Ja, z enim samim otrokom bi šla tudi midva, trije živahni fantje pa nama (preizkušeno) poberejo preveč energije za kaj takega
|
No, kakorkoli, če si se odločila za apartma, pač naj bo.
Commis débarrasseurTudi mi smo z dojenčkom in kasneje otročičkom redno kampirali. Bi rekla, da je bilo neprimerno bolje kot enkrat, ko mu je bilo pet in pol in sva bila v firmski počitniški hiši.
Jaz bom dodala le to.
Če ne poznaš (saj ne moreš) raznih alergij svojih malih otrok, je treba upoštevati dejstvo, da so, bolj ko greš proti jugu (Dalmacija) bolj močni, strupeni piki os, pajkov ipd..
Jaz še zdaleč nisem otrok, a če me piči osa na domačem vrtu imam rdeč flekec, ko pa me piči osa npr. na Korčuli imam oteklino kot velikonočna šunka. Prav zares.
Vem vem, da če bi se ljudje bali vsake stvari, bi ostali doma. Vendar jaz brez določenih zadev (npr. after bite) in zelo daleč od zdravstvenega doma vseeno ne grem. Pa me ni tako strah, a nočem delati sitnosti drugim. Na Korčuli me je še vsako leto pičila osa in so se vsi samo ukvarjali z mojimi oteklinami
.
začetnik
Začetnik, če je temu res tako, bi jaz na tvojem mestu raje ostal na domačem vrtu v izogib oteklinam :)
hedonistPa v vročini, ko si malo opečen od sonca, te tako ali tako že brez os in komarjev vse malo bolj srbi in skeli. Pa še več časa imaš razmišljati o tem na dopustu.
Sonja| hedonist je napisal/a: |
Začetnik, če je temu res tako, bi jaz na tvojem mestu raje ostal na domačem vrtu v izogib oteklinam :)
|
Krohotam se
![]()
![]()
Ni bilo boljšega in lepšega dopustovanja ob morju kot takrat ko se je (po Vendelinino) naše pleme za dva tedna preselilo v kamp na Cresu. Tri familije, vsaj 6 otrok, najmlajše dete je imelo prvič dobro leto, najstarejši 6 (sestra in brat), pa ni bilo nikoli nič narobe. Neprecenljivo, pa takrat seveda nismo imeli pojma o mastercardu.
Loni MakaroniŠe moje izkušnje z veliko družino in z morjem. Naša štiričlanska družina,( oz. v začetku seveda 3, najmlajši je malo izstopal, ker je 6 let mlajši od brata ) se je namreč za dopust vedno povečala še za dva nečaka, ki sta od mojega starejšega sina starejša za 2 oz. 3 leta, moževo sestro, še 2 leti starejšo, pa mojega očeta, sicer zelo vitalnega nad 80 letnika
. Peljati se je bilo seveda treba z dvema avtomobiloma, letovali smo pa v campih, v sindikalnih prikolicah, pol jih je spalo v prikolici, pol nas je bilo pa pod baldahinom.
Moj mož recimo ne bi bil prav primeren kandidat za obvezen porodniški dopust
, s starejšimi otroki je bil pa čisto ok., še bolj je bil pa vesel moj fotr, če sta lepo v senci igrala šah.
Dela je bilo sicer kar precej, ampak v campu je to čisto nekaj drugega kot doma. Nismo komplicirali, ampak raje uživali, pa verjetno tega ne bi ponavljali leto za letom, če bi nam bilo hudo.
Neprijetinih izkušenj nismo imeli, zdravnika na srečo nikoli nismo potrebovali.
Uh, kje je že to![]()
.
no ja, kampiranje imam tudi jaz v lepem spominu, ampak to je bilo nekoc, zdaj pa.... Poleg tega da potrebujes opremo (sotor, lezalke, spalke, miza, stoli,kuhalnik,....) so tudi cene ze olala - ko sestejes vse te nanese vsaj toliko (ce ne vec) kot apartma
"Stressed is desserts spelled backwards!" Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Lazanja z genovskim pestom, stročjim fižolom in krompirjem

Polžki s krompirjem, ohrovtom in sirom