Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15165

21. jun 2013 14:56

Všeč mi je, da gremo jutri za par dni na morje.... Da sem včeraj naredila moj prvi bezgov sirup zelo dober....

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

23. jun 2013 6:29

Všeč mi je, da se je končno ohladilo.

Všeč mi je, da sem si odpočila.

JJ

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. jun 2013 5:06

Mi je všeč, da končno dežuje, čeprav le za nekaj minut in tudi mi dopade modrost Nebes, da nam te padavine že nekaj mesecev pošilja ponoči.

Nekaj dni nazaj je bilo tako vroče, da sem celo prižgala klimo, ki je sicer ne maram in jo res zelo redko uporabljam. No ja, se je pohladilo toliko, da sem se lotila likanja. In sem potem, ko sem hlajenje izključila, kar nadaljevala in me čaka samo še zadnja žehta.

Nad Mestom se že malo sveti, še malo, pa bo vzšlo sonce in bo ura za plavanje. To mi je tudi všeč, kopam se ob sprehajalni poti in ko se dela dan, gledam kužke in njihove spremljevalce, zdaj jih v glavnem že poznam in če kateri od njih umanjka, mi ni prav.

Zdajle se je pa dan zares začel, ptiči so zelo resno zastavili in se menijo svoje ptičje stvari, zaspane mačke so se zdramile ob mojem ropotanju in precej nezainteresirano čakajo na zajtrk, saj so in bodo te dni dobile ali si pa nakradle kaj dosti bolj okusnega od turistov.

Ojej, ponedeljek, delovni dan. Všeč mi je, da sem penzionistka in že nekaj let ob obratu leta ne gledam več kako padejo prazniki.

Zdaj je pa ura za akcijo, kar mi je tudi še kar všeč, so mi pravkar prinesli štiri majhne ribce, še očistim jih, potem pa v morje in še bolj potem imam eno novo kriminalko, ki sem si jo kupila prejšnji teden v Ljubljani, kjer očitno za vsak moj obisk speljejo še en nov most čez Ljubljanico, se počutim zelo počaščeno in mi je všeč.

nola

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. jun 2013 11:21

Nola  kako lepo

Všeč mi je, ker je hladno in dežuje (pred dvema mesecema si ne bi mislila, da bom to kdaj napisala...), všeč mi je, da je danes mož rezerviral poročno potovanje

JJ

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

24. jun 2013 13:30

Všeč mi je, da imam po dveh tednih razdejanja končno novo kopalnico. Sicer je razdejanje še vedno ampak končno se lahko tuširamo doma... Še bolj pa bi mi bilo všeč, če bi kdo sedaj pospravil namesto mene.

angie :)

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

25. jun 2013 20:35

Všeč mi je, ker sva danes z možem preživela čudovit dan, všeč mi je tudi to, da sva naredila zelo lepe tortilje (delala prvič!), ki jih bomo imeli jutri za kosilo.

Všeč mi je, da se je izkazalo, da pralni stroj le ni pokvarjen

JJ

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

27. jun 2013 20:46

Všeč mi je, da sva z možem preživela tri brezskrbne dneve na planini, čeprav je bilo zelo hladno in tudi deževno, so mi dnevi prinesli mnogo majhnih radosti. Izpraznili so se nama akumulatorji, zato nisva imela televizorja, radia ne luči, kot bi bila v neki drugi civilizaciji . Navduševal me je ropot polhov ponoči, kot bi imeli balinarski turnir na podstrehi, večerni pogovor ob soju sveč, prasketanje polen v štedilniku, branje knjige z baterijsko svetilko na glavi, parajoča svetloba švigajočih strel, nato pa tisto dolgo grmenje, kot bi se skale rušile. In ropotajoče kaplje dežja po skodlasti strehi. Čudoviti, nepokošeni travniki polni cvetja in na bližnji gorski domačiji, ki zaživi samo v sezoni, je polno živali: ovce z malimi ovčkami, koze, zajčki, tri račke, petelini in kure z malimi piščeti...... Resnična idila, ki me bo še dolgo spremljala.

 

babka1951

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

27. jun 2013 21:29

Babka, kako lepo, no pa ostali posti tudi, slikce in lepe misli ( no saj enkrat se bom tudi jaz naučila slikce gor dajat),

všeč mi je moj vrt, danes oplet- sicer šele napol, pa bo jutri še ostalo,

všeč mi je, da ni vroče,

všeč mi je, da smo uspešno zaključili še eno šolsko leto...

tabu

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

27. jun 2013 22:40

Všeč mi je ,da sva odkrila poti po gozdu ,kjer se lahko voziva s kolesom,da ni drvečih avtomobilov,  samo ptičje petje.To je užitek.

Milži

tinkarica  

član od: 22.12.2006

sporočila: 87

28. jun 2013 6:38

všeč mi je, da zvečer zaspim ob žabjem orkestru, zjutraj me pa zbudi ptičje "kreganje":)

tinkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti