Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

4. jun 2013 10:49

tinkarica je napisal/a:

všeč so mi cvetoče surfinije v lokalnem vrtnarstvu in ni mi všeč. ker moje niso nikoli take:S



tinkarica

 

To pa ne velja, tukaj lahko pišeš samo tisto, kar ti je všeč

Všeč mi je, ker imam danes veliko dela in bom zvečer zadovoljna zaspala

JJ

tinkarica  

član od: 22.12.2006

sporočila: 87

4. jun 2013 10:55

JanisJoplin je napisal/a:

tinkarica je napisal/a:

všeč so mi cvetoče surfinije v lokalnem vrtnarstvu in ni mi všeč. ker moje niso nikoli take:S



tinkarica

 

To pa ne velja, tukaj lahko pišeš samo tisto, kar ti je všeč

Všeč mi je, ker imam danes veliko dela in bom zvečer zadovoljna zaspala



JJ

 

ok, bom drugače rekla......všeč mi je , ker bom naslednje leto tudi jaz imela tak lepo cvetoče rožce(al pa še lepše):)

tinkarica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

4. jun 2013 11:51

Tooo, tinkarica. Saj se moram jaz tud velikokrat v jezik ugriznit. Ampak je ta tema tudi dober trening za pozitivno razmišljanje

JJ

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

4. jun 2013 12:52

Včeraj mi je bilo zares všeč, da sem z sosedovo punčko in fantom ter mojim sinom odšla na igrišče in sem jih počastila z sladoledom. Tiste iskrice v očeh ti srce napolnijo z srečo. Pa tako malo je potrebno - vzeti si čas in pokazati dobro voljo.

Danes pa mi je všeč, da je mlajša hči naredila popravca in da me je starejša hči presenetila  za darilom  za lepši dan...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

SlavicaJ  

član od: 24.4.2011

sporočila: 158

4. jun 2013 13:36

Pri sosedih imajo velik grm notri se nahajajo ptički, ki vsako jutro prepevajo svojo melodijo in me prav prijetno budijo.Všeč so mi lepo cvetoči travniki vendar se je treba potrudit malo višje v vasice, ker je košnja pozneje.Prelep je pogled v hribe. Pravzaprav je naša deželica prelepa kamor koli se ozremo. Moramo gledat s srcem.Prelepo je ko mi vnukice pdarijo rožico majčkeno odtrgano na vrtu. Že to, da imam dužino, ki me pozdravi zjutraj, ko se mudi v službo. Zavedam se tega. Marsikdo nima nikogar.Naj bo sreča v majhnih rečeh.SJ

SlavicaJ

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

5. jun 2013 14:07

Všeč mije moj mini vrt na balkonu.

Všeč mi je, da je moj dragi dobil službo.

Všeč mi je, da imam super sodelavce in super šefico.

Všeč mi je da se davčni nisem pustila n.....t.

Bernarda

Jeseničanka  

član od: 24.10.2012

sporočila: 7

7. jun 2013 20:04

Všeč mi je šopek, ki sta ga ustvarili vnučki, pa tudi nakit, ki sem ga naklekljala.



Jeseničanka

Sporočilo je spremenil(a) Jeseničanka dne 07. 2013 20:05

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

7. jun 2013 21:05

Mojezlato in Jeseničanka

Všeč mi je, ker bova jutri z dragim imela malo več časa zase

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti