Lahka hrana

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

17. mar 2013 19:54

GOGICA,

Milži

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

17. mar 2013 19:59

Gogica, predlagam ti, da to svojo prekomerno energijo usmeriš v pisanje in iskanje receptov, ki jih od nas pričakuje Kolačica. Lahko pa ti povem, da sem sama že nekajkrat vprašala za nasvet ali recept in vedno dobila koristne odgovore. Je pa pravilo forumov (vsaj takih na nivoju odraslih oseb, ki se znajo izražati), da se piše pravilno slovensko. Kolačica je bila pač s kančkom humorja opozorjena in to kasneje tudi popravila. Življenje ni rožca pravijo in za nekatere stvari se je treba pač malo potruditi, ne samo čakati, da ti jih servirajo na pladnju. Sploh na tako z recepti bogatemu forumu, kot je naša Kulinarika. Bodi dovolj na to temo, si grem raje narezati en "lahek sadni krožnik" :) :) :)

Gigi_84

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

17. mar 2013 20:25

GOGICA je napisal/a:

... Nič pametnega še od tebe nisem zasledila, sicer pa so bolj pametni forumi, kjer si lahko spodobno dopisuješ....
GOGICA

 

kot si sama rekla, si malo casa na forumu, tako da je tole tvoje vedenje en velik larifari.

Ker vidim da ti tocno ves, kaj je Kolacica sploh hotela, bodi ti tako prijetna in prijazna pa nas nevedneze in postopace malo razsvetli. Ima nasa soforumka v mislih smutije, iztisnjene sokove, naj bo presno ali kuhano. Lahko vsebuje tudi moko, kaso, kvinojo, amarant,... skuto. Zeli v obliki sladice, prigrizka, glavne jedi, juhe? Ali kar vse po vrsti.

V obliki kot je (za)povedano, si jaz predstavljam da bi nekdo moral zbrati recepte za revijo/brosuro/oddajo, pa isce shortcut. Ne bi bilo prvic, zadnjic pa tudi ne.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

17. mar 2013 20:28

(elaphus, sem iskala nekaj, kar bi se prevedlo " brez besed", pa še lovim sapo).

Ajajajaj, nedelja je, bolje, da se vržemo vsi na kavč pa knjigo ali vsaj daljinca v roke.

Sonja

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8700

17. mar 2013 20:58

Gogica, tvoje besede nam vse povedo             

Pozdravček!

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

17. mar 2013 21:05

GOGICA, umiri konje, prosim. Si namreč na robu (če nisi šla že čezenj) žalitev. In tole ni prvič, samo spomni se foruma o tatarkem biftku iz svinjske ribice. In ko se rob prestopi, ukrepa administrator.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. mar 2013 21:09

GOGICA je napisal/a:

Hojla, mamamia, sklepam da imaš končana najmanj dva doktorata, sicer pa ...škoda se je s takimi ukvarjat.

Veš kaj pravi pregovor, pametnejši popusti, ne ljubi se mi s tabo ukvarjat, ker vidum, da si zelo pametna.

 

Pa lep nedeljski večer še naprej

 



GOGICA

Da sem zelo pametna, o tem ni nobenega dvoma, itak.

 



mamamia

 

Ampak, o tvojem načinu komuniciranja zgovorna priča tale tvoj zapis ... in ti si nam očitala, da smo grdi?

Te ctiram:

Nikoli v življenju nisem slišala za svinski tatarski biftek, ti ta tvojima starima kar serviraj, pa naj se nažirata, res pa je da sta kar onadva precej MAHNJENA

Tatarc je vedno iz finega govejega mesa,ta starima kar naredi svinskega pa naj se ga kar nažreta, ti pa se ga raje ne poslužuj, ker je svinsko meso surovo zelo nevarno za kakšno salmonelo.

 

Res zelo prijazen način odgovarjanja.

 

 

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 17. 2013 21:15

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. mar 2013 21:37

GOGICA je napisal/a:

... zato se več na strani kulinarike ne dopisujem, ker se mi zdi za manj vredno, ko dobim komentar, da skorajda nisem vsa popluvana.

GOGICA

In še tale, če se že gremo...

GOGICA je napisal/a:
Se opravičujem, ampak dodala bi , namenjeno je MULTIVITAMINU, da če karkršnokoli krizo preživlja al, pa tud ne, da se ne pridružuje takšnim pisanjem, konec koncev, ni nič slebega vprašala, tebi MULTIVITAMIN, pa lahko samo mirno rečem, da nisi niti pod razno vzgojen, da na forumu objaviš takšno grdo obnašanje. Ja, kdo pa je sploh rekel, da moraš sodelovati?? sploh pa odgovarjati z takimi blesavimi, po moje to ne sodi sem, če pa si živčen, pa se raje osredotoči na sebe in najprej razčisti pri sebi pa pol pri drugih.
Hvala za razumevanje.

GOGICA

Mislim, da bi GOGICA morala upoštevati tale svoj nasvet, doktorat gor ali dol.

 

Loni Makaroni

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

18. mar 2013 7:13

pirnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti