Dolgo potovanje

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

16. jun 2004 21:34

Vcibej Ker se naše potovanje čez lužo približuje "sto na uro" (poletimo konec meseca), sem se spomnila na tole našo debato, pa me zanima, kako je potovanje izpadlo: je bilo kaj problemov glede hrane ipd?

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

13. jul 2004 20:43

Moje dolgo potovanje je odpadlo, vendar smo na počitnice potovali z letalom in so mi vaši nasveti prišli še kako prav. Predvsem tista o nožu in škarjicah, ki jih drugače povsod vlačim sabo. Res smo v letalu dobili obilno malico, res pa tudi je, da je na letališče treda priti dve uri prej in da imaš še dve uri do letališča in si seveda vzameš še uro rezerve ( da se kaj ne zgodi ) si lahko predstavljate, da so mi tudi recepti prišli prav. Pripravila sem špansko pito, ki so ( smo ) na letališču brez občutka slabe vesti do zadnje mrvice zmazali. Žal mi je, da sem prepozna - mogoče bo pa prišlo prav komu drugemu, ki potuje z otroci in ne bo zapravil občutno preveč denarja za razne čipse...... Lumpica

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

16. jul 2004 15:25

Tudi nas v kratkem čaka polet do morskih užitkov. Upoštevala bom tvoj nasvet, Lumpica in pripravila za na pot špansko pito. Mika pa me tudi, da bi nesli s sabo kaj sladkega. Seveda morajo biti keksi, nič kaj sočnega, da bo ostalo še kaj za grickanje v hotelu. Imate kakšen čisto konkreten predlog? Da je dobro, obstojno in hitro narejeno (saj veste - nervoza pred odhodom...)... LP, Stanka

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

16. jul 2004 16:46

stanka, jaz bi ti priporočala pecivo domači prijatelj, je enostavno, hitro in še poceni...in kar je glavno - DOBRO! :) jaz sem dala notri še nasekljano čokolado, kandiran ingver narezan na kocke, rozine, kandiran ananas,orehe, lahko tudi (popražene) mandlje....je res zelooo dobro in smo jih tudi mi nesli na dopust. Lepe počitnice ti želim Zala

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

16. jul 2004 16:47

Mi smo sicer počitnikovali v polpenzionskem samopostrežnem hotelu, kjer je bilo poleg druge izvrstne hrane tudi ogromno sladic in keksov, da te prav oči zabolijo. Zvečer v sobi bi pa res pasalo kaj pogrickat. Ker imam glede peke keksov dve leve smo piškote pač kupili. Pridejo pa zelo prav. Še nekaj - ne pozabi na vodo ( bolj praktične so male steklenice ), ki jo imaš stalno v torbici. POVSOD namreč dobiš samo ledeno pijačo, predvsem v letalu. In če nočeš že drugi dan zasluženega dopusta hoditi z šalom okrog vratu... Lep dopust ( ne smem pomislit, da smo mi za letos že odpravili..) Lumpica

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

16. jul 2004 18:40

Zala, Lumpica, hvala vama za hitre odgovore! Oboje bom upoštevala: domači prijatelj IN stekleničke vode bodo potovale z nami! Pa hvala za lepe želje! LP, Stanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti