zadnji izvodi naše kuharske knjige: 160 najboljših sladic zdaj samo 29,90 €

tema je zalepljena

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

19. dec 2012 18:28

V petek pričakuj poštarja na vratih ;-) Če je pa zelo fejst fant ga pa lahko tudi jutri še čakaš ;-) Sicer je pa dostava GLS in te bo poklical preden pride (vsaj zmenjeno je tako). Danes so šla naprej "stara" naročila, jutri pa ostala.



Jernej - administrator

Natalija 84  

član od: 20.5.2011

sporočila: 46

19. dec 2012 18:43

Jaz bi jo tudi imela ,potem je ok in vredna nakupa  zmeraj malce cencam ,in kasneje mi je zmraj žal če si ne naročim .

Natalija 84

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

19. dec 2012 19:08

Ja, ti zagotavljam da je vredna nakupa s svojimi 1,6 kg ;-) Ok je tudi. In žal ti bo, ker bo po novem letu redna cena ;-) Tako da... brž na naročilnico.

PS - To sem napisal čisto nepristransko ;-) 

Jernej - administrator

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. dec 2012 7:47

Danes bo en lep dan za naročnike knjige, saj tisti, ki ste najprej naročili, dobite knjige (včasih pošta traja 2 dni tako da ne skrbite, če pride šele jutri). Upam, da vam bo prinesla zadovoljstvo in nasmeh na obraz ;-) In kakšno idejo za sladico, ne da bi bilo treba odpreti spletno stran.

Jernej - administrator

hpetra  

član od: 31.8.2011

sporočila: 7

20. dec 2012 9:01

Mene je že poklical "vaš zelo fejst fant" :). Knjiga me že čaka dom. Hvala :)

hpetra

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

20. dec 2012 9:19

Knjigica je že doma! Super je! Še enkrat četitke in hvala!!

tanjaj

Jerca36  

član od: 20.12.2012

sporočila: 1

20. dec 2012 9:24

Super ideja in čestitke tudi iz moje strani!!! 

 

btw. super ste! 

 

 

Jerca36

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

20. dec 2012 9:42

Ja Jernej, kaj že razmišljate o  drugem  delu? Jaz delam reklamo po celem teritoriju, pričakujte povečan obseg naročil. Saj, vem, pohvale vredno, ogromno dela in truda,čestitke, ampak, če stvar gre in je računica, zakaj pa ne. Tole sem si privoščila za božično darilo, naslednjo bi pa za velikonočnega zajčka imela.

kvačkarica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. dec 2012 10:09

kvačkarica: Preden delaš reklamo vsaj počakaj, da vidiš knjigo  Sicer pa hvala...

Za drugi del bomo pa videli, kako se bo ta prodajal, bi se moral zelo dobro, da se računica izide, preko 250 knjig se mora prodati samo da se pokrije brezplačne izvode avtorjem, tiskar raje ne omenjam koliko se jih mora prodati, pa lektura, drugi stroški sestavljanja knjige ...

Bomo videli, hvala za reklamo, vsaka je dobrodošla, ker knjige ni v knjigarnah (rabati za knjigarne in rok plačila z njihove strani je... nimam besed) pride dober glas še kako prav.

Tisti ki dobite knjigo, napišite kaj, kakšno mini recenzijo, dobro ali slabo, dobrega se bomo razveselili, iz slabega se bomo pa naučili. Malo smo pozni s knjigo, po 14 urah dela na dan (noč) se človeku že bliska pred očmi, recepte zna pa že na pamet. Ampak smo le spravili jo ven pred božičem in tega smo zelo veseli.

Za naprej pa kot sem rekel, so vse opcije odprte.

Jernej - administrator

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

20. dec 2012 10:51

Jeeeeeej, pravkar dobila knjigo.....enkratna je....pa še moj recept in slikice so notri.....happy na kubik

Jernej, najlepša hvala za tako super knjigo! Obilo uspehov tudi v prihajajočem letu 2013!!!!

kokos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti