Ko nam naši otroci vozijo svoje fante in punce domov

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

22. sep 2012 18:28

Perpetua,Točno to je to, kar sem jaz hotela povedati (samo jaz nisem tako bujna, pri 168 cm imam bogih 65 kil).

Otroci bi pa lahko bli mojim celo podobni,   !!!!!

Pa kaj bi dala za tako veliko stanovanje

 

V glavnem, zadela si v polno, najvažnejše pa je sporočilo: otroci, čim prej od doma, da bodo starši lahko v miru (beri: divje)

Pa še čisto resno: pri meni je bil največji problem novi partner, ki ni bil oče mojih najstnikov.

marjja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

22. sep 2012 18:47

Tole sicer ni čisto v kontekstu teme, ampak se navezujem na tvoj zadnji stavek. Pri otrocih ločenih staršev je strah pred novim partnerjem mame ali očeta velikorat velik zato, ker se otroci bojijo, da bo novi partner zavzel mesto očeta oziroma matere. Starši včasih na to niso pozorni ali pa nehote pride do "komunikacijskega šuma", a ko otrokomjasno  poveš (tako vsaj kažejo izkušnje tistih, ki jih poznam in so se znašli vtakih situacijah), da novi partner starša ne pomeni prevzem mesta očeta/matere, ampak da očetje še naprej ostajajo očetje in mame mame, novi partner pa da ima drugačno vlogo, se situacija običajno umiri.

 

 

mamamia

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

23. sep 2012 5:50

zzak1977: PLAVDIRAM na vseh koncih in krajih, se klanjam, padam z stola, jočem ker (ne od bolečin) ne pridem do zraka zaradi smeha, se valjam po tleh...
To pa je res NAJ REKLAMA kar sem jih kadarkoli imel čast videti. Kapo, klobuk, da o gatah raje ne govorimo, dol, za tole objavo!!
PRICELESS

P.S: Kdo bi si mislil, glede na naslovni statement, da se bo pisala novi opus, pri čemer bo tokrat ena izmed OSREDNJIH OSEB, "GATE".

Kar nadaljutje zanimivo pisanje, ker mi je namreč čtiva zmanjkalo in si tako zapolnim minutke :D

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

23. sep 2012 8:33

Oh, mamamia, ko bi bilo tako enostavno...

marjja

Mygrace

sporočila: 6506

23. sep 2012 8:43

Hehe...je čist enostavno natiskat takele majčke (zdej, če bi bla picajzlasta, bi se enmau slovnično vtaklna...pa ne na uno "ka sma..." itede,...pač pa na uno "ka sma jih do zdej mela"....ne vem no, .....a je lahk mam kej več ko tolk )

 

Drgač sem se pa spomlna ene naše avtohtone: najprej štalca, pol pa kravca.

 

                                      (še vedno buče press )

 

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

23. sep 2012 9:01

Ma dej...sej tisto, kaj so tvoji mislili s tem...to ni važno. Oziroma je važno tebi in vam. To je intimna stvar.

V trenutku, ko se nekdo s tem duva, zame izgubi vrednost.

 

                            (nisem pa merilo in zavedam se tega kwak )

Mygrace

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

23. sep 2012 16:59

No da dam svoje menje na podan naslov teme  :)

 

Poznam primer, ko je fant star 14 let pripeljal domov punco staro 13 let in staršem se to zdi povsem normlano, oni med sabo hodijo na kosila, otroke vozijo en k drugemu in podobno....

 

Jaz še pri svjoih 18 letih nisem upala doma povedati, da pa imam mogoče fanta, ne pa, da bi ga še domov vozila in pri svjoh 13,14 letih sploh nisem vedla kaj je to ljubezen, sem se še vedno ˝bala˝fantov in igrala z dojenčki, ipd..

 

Torej mislim, da se svet vrača nazaj na stara pota, ko so ljudje že pri 18 letih imeli družine "/

Kamela

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. sep 2012 17:09

Kamela je napisal/a:

 ...........................................

...........................................

Torej mislim, da se svet vrača nazaj na stara pota, ko so ljudje že pri 18 letih imeli družine "/



Kamela

Torej, mislim, da nimaš prav! Ljudje so imeli družine pri osemnaestih v časih, ko je življenska dob bila cca 40 let. Tole danes, kaj se dogaja, je čista dekadenca, izprijenost cele družbe, ni nobenih moralnih zadržkov......

ežoj

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

23. sep 2012 17:34

Če pogledamo celoten svet se vse bolj al manj vrača na stara pota na žalost..

Kamela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti