Krema proti gubam?

suziqatro  

član od: 25.4.2011

sporočila: 2526

2. mar 2014 19:16

Saj sem tudi jaz tekalo okrog in kupovala super kreme......potem sem ugotovila da nič ne pomaga.......proti naravi ne moreš nič......v ogledalo sem pogledam brez očal.

suziqatro

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

3. mar 2014 11:50

Glede retinola imava z vanjotanjsek podobno mnenje... sama imam dobro izkušnjo s kremo, ki ga vsebuje manjši delež (to je tudi razlog, da želim poizkusiti 'forte' varianto).  ...čeprav bi jaz rekla, da si je omenjeni gospod pomagal s kirurškim posegom.

alibaba

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

4. mar 2014 18:22

joj Mamamia hvala za ves smeh ki sem si ga privoščila, ko sem prebrala tvoje šale! vse o kremah sem nekako preskočila v upanju, da mi vnukinja pri mojih 70ih ne prinese kreme proti gubam, ker ne vem kak se bom zadržala 

plopsa

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

4. mar 2014 19:51

Samo Nivea...Tako je na vprašanje,kako neguje svojo kožo odgovorila igralka Doris Roberts,ima 88 let..Ne vem,če je to res ali pa je posredi kak kirurg..Ima pa čudovit obraz za svoja leta..

 

dari

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

4. mar 2014 21:18

Ob obletnici mature je tudi mene zgrabil strah pred ogledalom, leta so naredila svoje. Pa krepko sem vsa leta poskušala zgladiti gube s polnjenjem z maščobo od znotraj, ni pomagalo. Gube, nekje že sivi lasje, sploh pa preveč kilogramov. Vsi me bodo zfrkavali: Ja, kako si se pa ti zredila in postarala!

Najhitreje bo viden učinek pomlajevanja, če grem k frizerju. Na blond me pobarvajte, malo bolj na pranžno?! sem približno povedala, kaj hočem.  In se je frizerka potrudila in me po teh napotkih pobarvala v živo Ticijanovo oranžasto rdečo barvo.

Lahko se pohvalim, da me nihče ni vprašal za kile, ne za leta, nekateri me sploh spoznali niso, ampak vsi so samo v lase gledali. 

Za 70 let staro babico se je pri nas najbolje obnesla ena res lepa termoska za čaj. Ni krema, vsebina kožo navlaži bolj od znotraj na ven. Gospa, ki jo je dobila, je bila uporabnega darila zelo vesela.



Katrca11

Sporočilo je spremenil(a) Katrca11 dne 05. 2014 17:54

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. mar 2014 6:36

To ti je pa zato, ker si manjkala, ko smo na tem portalu jemale lekcijo, da rooza, rdeče in oražne barve NISO za barvanje las.

Vendelina jr.

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

5. mar 2014 7:10

Katrca

JJ

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

5. mar 2014 17:55

JanisJoplin, me veseli, da si se zabavala.

Vendelina jr., znanci so mi pravili eni da imam blond, spet drugi da imam rdeče lase. In sem dala frizerki take napotke, nekje vmes sem mislila da bo prav in bo prekrilo sive pramene.

 Po tistem poskusu sem si pričela sama mešati barve, za probe je bil frizer predrag. Če smo včasih lahko doma volno barvali, bom pa še svoj naglavni kožuh, sem si mislila. "Znanstveni eksperimenti "so potekali v poznih nočnih urah, da sem lahko do jutra še pravi čas reševala svoj izgled  . In nazadnje ugotovila pravi izraz za  barvo, (ni rdeča)  ki jo želim, tako da  znam frizerko prav usmerjati.  

In kje je tisti nasvet o barvah? Ga bom z veseljem prebrala in upoštevala. Na portalu Kulinarika sem bolj občasno, pa še vedno se učim, za kaj vse je ta portal uporaben. 

Katrca11

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

5. mar 2014 18:07

Ne vem tega o barvah, ampak če je barva las kaj zelo drugačna od barve obrvi, potem vsakemu hitro postane jasno, da so bile na delu mračne sile kozmetične industrije.

Sem pa enkrat videla eno gospo, ki si je za 70. rojstni dan uresničila življenjsko željo in se dala pobarvati tako, kot si je po lastnem pripovedovanju od nekdaj želela (videla sem jo seveda pri frizerju, ko si je prišla barvat narastek). Te barve se ne da opisati, je ni v barvnem krogu in verjetno je bila njena glava poleg kitajskega zidu edina stvar na Zemlji, ki se jo je razločno videlo tudi z Lune. Nekaj  pač med oranžno, zlato in rdečo. Grozota. Ampak gospa je tako žarela, tako zelo je bila zadovoljna sama s seboj in polna samozavesti, da je bil ves svet njen - in videti je bila fantastično. Resnično, jemala je dih, četudi je hodila s palico.

Pogumno torej branite svoje barve, saj ste jih plačale in so vaše.

Sonja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. mar 2014 9:32

Samo takih caric, kot je gospa iz limnolinega zapisa, je precej malo.  Meni so oranžne in mahagonij in fuksija barve za lase totalno strašljive.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti