Uefa euro 2012

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

29. jun 2012 15:01

Navijala sem za Portugalce, pa so izgubili po enajstmetrovkah (btw, sovražim jih). Včeraj so me Italijani očarali s svojo igro. Nemci pa so delovali čist izgubljeno. Nisem si mislila, da bom kdaj navijala za Italijane, ma Španci so me s svojo igro tako razočarali (dolgčaaaaaaaaaaaas, 1000001 podaja, igranje brez napadalca (to pomeni nič pasenja oči na Torresu!!), skratka totalno brezvezen fuzbal), da ne morem navijat za njih. 

V tekmi za tretje mesto navijam za Portugalce.

Se strinjam z Vilmo, nekaj je na Buffonu, čist hud tip je!

 

 

 

 

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. jun 2012 16:33

spagon je napisal/a:

V tekmi za tretje mesto navijam za Portugalce.


saša

 

Tovrstne tekme na Euru ni. Je samo na Mundialu.

Drugače sva bile z darling mamamio na vezi med tekmo Španija:Portugalska  sem ji že rekla, da je doživeti gledanje tekme v španskem baru s čebri sangrie in z vsem navijaškim materialom in preživeti potem tisti suspenz s podaljškom in enajstmetrovkami  - da to spada v kategorijo neprecenljivo.

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. jul 2012 14:33

Ja, res, nekaj zanimivih sms je frčalos em ter tja med tekmo..

 

Mene so Italinai prijetno presnetili, sploh proti Nemcem, sicer jih namreč ne maram preveč zaradi včasih umazane in provokativne igre, spomnite se Materazzija in Zidana na mundialu, pa seveda slovitega bunkerja. ZDaj pa je to nekaj novega, lepa, odprta in všečna igra, gole dajejo (slvoeli so po tem, da na takh prvenstvih več kot enega niso "stisnili").

 

Ampak nekako sem še vendo bolj za Špance. Se bom po prvih minutah odločila, za koga bom navijala, je pa res neobremenjujoče gledat tekme, ko za nikogar ne navijaš ... ućivaš pa ravno tak.

 

Vendy, kako neprecenljivo bi šele bilo, ko bit podaljšala bivanje v Španiji do nocoj ...

Viva Italia ali Vamos Espana?

mamamia

Mygrace

sporočila: 6506

1. jul 2012 14:40

Proletarci vseh dežel, združite se!

 

                                                    

Mygrace

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jul 2012 20:04

 

mamamia je napisal/a:

 

Vendy, kako neprecenljivo bi šele bilo, ko bit podaljšala bivanje v Španiji do nocoj ...

 



mamamia

 

Aj, ne soli na rano 

V vseh ostalih kombinacijah bi navijala za Italijo (btw, v četrtek smo vsi navijali za Italijo), ampak, pri mojih Špancih ni dileme

Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

1. jul 2012 22:40

Moji kolački so Campeones! Ole ole oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Mojca

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

1. jul 2012 23:46

Dušo bi prodala pa še kak notranji organ zraven, da me sedaj časovni stroj odnese v, magari najbolj zabačen in od boga pozabljen kotiček v Španiji, samo, da bi, spet, po 4ih letih začutila vzdušje v živo... Pa dobro, mislim so mi tam...

Viva Meier

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

2. jul 2012 4:08

Vendelina jr. je napisal/a:

spagon je napisal/a:

V tekmi za tretje mesto navijam za Portugalce.


saša

 

Tovrstne tekme na Euru ni. Je samo na Mundialu.

Drugače sva bile z darling mamamio na vezi med tekmo Španija:Portugalska  sem ji že rekla, da je doživeti gledanje tekme v španskem baru s čebri sangrie in z vsem navijaškim materialom in preživeti potem tisti suspenz s podaljškom in enajstmetrovkami  - da to spada v kategorijo neprecenljivo.



Vendelina jr.

Ajajaj, smo skoraj tam, biti še v času Juge v Galiciji in navijati v baru (takrat so bili še tisti majhni tastari televizorji); košarka je bila, zmagali smo in nobeden nas ni tepel. Ja, neprercenljivo.

nola

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. jul 2012 21:29

Snela z El Paisovega portala nekaj simpatičnih fotk in sicer

Iker in Vicente

Na sprejemu pri Borbonih (Sofia je na Filipinih, doma so kralj, Felipe in njegova familija in infanta Elena, medtem ko familija infante Cristina in njenega rokometaša Undargarina, ki je v preiskavi zaradi goljufije, zaradi slednjega umaknjena iz uradnih dožnosti....)

Princeski iščeta darilca, ki so ju zanje nogometaši pustili na dnu pokala. Cute

Na poti iz Zarzuele v Madrid

 

 Končni cilj v Madridu je Plaza de Cibeles, kjer bo glavna žurka.

 



Vendelina jr.

Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 03. 2012 07:00

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

2. jul 2012 22:22

 

Temu se pa reče sol na rano, ki jo potem s špico salonarja še vtreš notri oreng...

 

Viva Meier

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti