Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

23. maj 2012 8:42

Sparov beli balzamični kis. Popolnoma brez oksua, samo kislo in sladko, pa še tisti pekoč priokus po alkoholnem ven udarja. 

Sonja

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

23. maj 2012 9:33

Toast kruh iz Eurospina - ko sem odprla vrečko, je močno smrdel kot po lepilu. Isto se je zgodilo sodelavki.

leny

alpska roža  

član od: 9.10.2008

sporočila: 253

23. maj 2012 13:04

zamrznjeni piščančji fileji panirani v mercatorju (dejansko so notri nekakšni medaloni, in ne zrezki/meso). Ogabni.

 

pice iz Eurospina. Presuhe, nikakve.

 

 

alpska roža

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. maj 2012 14:05

Ja, tisti jogurt z rožicami je iz hoferjeve Bio linije, mislim da je Natur Aktiv.

Sicer pa iščem panirane ribje paličice, v katerih bi bilo dejansko res zgolj ribje meso in ki bi bile panirane v drobtinah, ne neki trdi, čudni mešanici.

Tulkec išče pa piščančje medaljone, v katerih bi bilo dejansko piščančje meso in ne ona penasta zmes, polna buhvečesa.



tulka

Sporočilo je spremenil(a) tulka dne 23. 2012 15:57

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. maj 2012 14:23

nared mu jih iz piščančjih prsi ;) pa zamrzni na pladnju.

tilenboc  

član od: 30.6.2004

sporočila: 221

23. maj 2012 14:50

Mercatorjev sir v lističih za toaste je pa res obupen, pa še smrdi po fajn prešvicanih nogah

 

Lp, tilenboc

alpska roža  

član od: 9.10.2008

sporočila: 253

23. maj 2012 15:09

Merkatorjev malinov sirup, najcenejši, generični. Ker na njem na majno piše, da škoduje oz. vpliva na pozornost otrok.

alpska roža

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

23. maj 2012 15:12

tulka je napisal/a:

Tulkec išče pa piščančje medaljone, v katerih bi bilo dejansko piščančje meso in ne ona penasta zmes, polna buhvečesa.

tulka
Poskusi panirane mini filete od Perutnine, pustijo se tudi elegantno dopeči v pečici. lp, proxima

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

23. maj 2012 17:35

No ja, meni se pa zdijo Tre Mulini (linija testenin iz Eurospina) daleč boljši od Barille, zlasti polnozrnati, Hoferjeva čokolada dosti boljša od Milke ali Lindta (in vse troje za moj okus gladko poseka Gorenjka), Kotanyi začimbe se pa skrijejo pred tistim, kar enkrat na dve leti privlečem iz Bangla Cityja v Londonu. In Mu navadni tekoči jogurt je prav tisti, ki ga polnijo Ljubljanske mlekarne tudi za Hofer, in je pri nas v zadnjem času izpodrinil Dukatovega, na katerega smo prisegali prej. Skratka, izbire je dovolj, pa z nobenim zakonom ni predpisano, v katero štacuno moramo hoditi, vsaj zaenkrat, veselimo se torej tega, dokler traja. lp, proxima

Zimt  

član od: 12.6.2009

sporočila: 83

23. maj 2012 18:38

Vse je stvar okusa, ker tudi meni vse pač ni všeč. Tre mulini testenine mi npr. so. Pa še marsikatera druga zadeva iz diskontov. Če se ustavim pri teh testeninah: ne vem, kdo jih v osnovi proizvaja, ampak po moje tudi Eurospin ne odstopa preveč od Hoferja in Lidla, kjer je politika teh koncernov ta, da njihove blagovne znamke po kvaliteti ne smejo odstopati od originalov. Originali so pa priznane blagovne znamke zapakirane v drugo embalažo. Vem, ker delam za eno od njih.

Sicer je vse stvar okusa, ampak bi rekla, da je včasih moč sugestije precej močna in določeni blago iz diskontov brez pomisleka povezujejo s tem, da je manjvredno oz. slabše kakovosti. Pa temu ni tako.

Zimt

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti