24kitchen

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15171

14. jan 2014 8:38

Tudi mene je chef Wan navdušil. Poskusila sem z enim receptom za polpete ( sveže nasekljanega čilija se sploh ne čuti, ko so pečeni, naredi pa bogat okus) in solata z dodatkom ananasa je nadvse osvežujoča.Še bom preizkušala njegove recepte. Mamamia hvala za link!

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

27. jan 2014 11:37

Ali je kje na spletu TV spored za 24kitchen?

Zamudila sem Venice : Anthony Bourdain: No Reservations – ali je na vidiku kakšna ponovitev?

rdkapica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

27. jan 2014 11:50

rdkapica je napisal/a:

Ali je kje na spletu TV spored za 24kitchen?

Zamudila sem Venice : Anthony Bourdain: No Reservations – ali je na vidiku kakšna ponovitev?



rdkapica

 

Vse Bourdainove oddaje najdeš na spletu, vtipkaš njegovo ime in mesto, pa ti odpre.

Tako sem si jaz zamudo ogledala njegovo kulpot po Hrvaški, še posebej me je zanimala ena istrska konoba, v katero zahajamo že leta ...

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. jan 2014 13:12

Vse Bourdainove oddaje ponavljajo, a lahko nam, ki smo penzionisti, pa si lahko vzamemo čas za gledanje. Sicer pa mi še na misel ni prišlo, da bi si ga lahko ogledala na spletu, zato hvala Mamamia, da si me potrkala po buči. In to mene, ki za vsako stvar vprašam strička G. Mi je pa res zanimivo gledati njegove oddaje, razen ene, ko je bil v Texasu in se je streljalo kot na fronti. Tudi knjigo, ki jo je napisal in sem jo prebrala že pred časom, je vredno vzeti v roke. No, tistim, ki jim je on všeč.

 

naor

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

27. jan 2014 14:47

naor je napisal/a:
... a lahko nam, ki smo penzionisti, pa si lahko vzamemo čas za gledanje.
naor

Za vse druge pa je na pomoč priskočila tehnologija: lahko si vnaprej sprogramiramo in oddaje posnamemo, le vedeti moramo, kdaj bo oddaja na sporedu in res mora biti na sporedu, kot je napovedano.

rdkapica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

27. jan 2014 14:57

rdkapica je napisal/a:

Oreo je napisal/a:
http://www.siol.net/tv-spored.aspx?ch=24Kitchen+H

Oreo

Hvala za povezavo. Žal je na tem sporedu samo napoved oddaje, ni pa podrobnosti, katero državo bo proučeval.



rdkapica

 

Googlem rdkapica, google najde vse. Če sem jaz, dokajšnji analfabet za računalnik, ti našla, boš pa menda ti tudi.

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. jan 2014 15:43

Seveda me je dajala radovednost in sem pogledala, katere restavracije je obiskal v Benetkah. (sem gledala in pozabila).

Na katerem forumu smo se zadnjič pogovarjali o rižoti? Za vse, ki delajo rižoto, ki je suha kot pilaf, priporočam tale video:  http://www.youtube.com/watch?v=AyQvTefwP48

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 27. 2014 15:45

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

27. jan 2014 16:28

Da Romano je na spisku takoj spomladi.

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti